Skocz do zawartości
Bóbr.

Homoseksualiści

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam.

Jakie macie zdanie na temat homoseksualizmu?
Jaki macie do tego stosunek? Przeszkadza wam to czy nie?

Pani Kasia

Jestem 100% hetero, co myślę o osobach homoseksualnych? Jestem do nich nastawiony neutralnie, co mi do tego co kto lubi, co robi, czy jak się ubiera. każdy ma swoje życie i robi z nim co chce, życie jest jedno, i każdy sam o sobie decyduje. No chyba, że ktoś nie ma swojego życia to patrzy na innych bo zazdrości. Niech każdy korzysta ze swojego życia w 101% i niech nikt się nie przejmuję co zazdrosnicy o Tobie mówią i myślą bo praktycznie ich zdanie trzeba mieć w dupie. Nie przejmować się innymi, robić to co chcesz i jak chcesz. 

Autor tematu Napisano
15 minut temu, hooligan333 napisał:

Jestem 100% hetero, co myślę o osobach homoseksualnych? Jestem do nich nastawiony neutralnie, co mi do tego co kto lubi, co robi, czy jak się ubiera. każdy ma swoje życie i robi z nim co chce, życie jest jedno, i każdy sam o sobie decyduje. No chyba, że ktoś nie ma swojego życia to patrzy na innych bo zazdrości. Niech każdy korzysta ze swojego życia w 101% i niech nikt się nie przejmuję co zazdrosnicy o Tobie mówią i myślą bo praktycznie ich zdanie trzeba mieć w dupie. Nie przejmować się innymi, robić to co chcesz i jak chcesz. 

Nadałbyś się do kołczingu xD

Osobiście też nic nie mam bo nie napisałem tego wcześniej. 

Jestem w 100% hetero i jakoś mi to bardzo nie przeszkadza kto ma jaką orientację. Wyznaję raczej zasadę, że każdy żyje sobie po swojemu i niech sobie robi co chce i gdzie chce ze swoim własnym życiem, dopóki nie szkodzi tym co robi otoczeniu.

Ja również raczej nic nie mam do takich osób ale raczej nie chciałbym aby taka para dostała dziecko do opieki. Jakoś ta kwestia mnie zniesmacza w stosunku do takich osób jeszcze dwie dziewczyny może i bym machnął ręką ale na pewno nie dwóch panów jak sobie pomyśle na jakie pośmiewisko może się narazić to dziecko w przyszłości po za tym jak to potem wytłumaczyć dziecku to może być nawet trudniejsze niż odpowiedź na pytanie skąd się biorą dzieci.

12 minut temu, Lukora napisał:

Ja również raczej nic nie mam do takich osób ale raczej nie chciałbym aby taka para dostała dziecko do opieki. Jakoś ta kwestia mnie zniesmacza w stosunku do takich osób jeszcze dwie dziewczyny może i bym machnął ręką ale na pewno nie dwóch panów jak sobie pomyśle na jakie pośmiewisko może się narazić to dziecko w przyszłości po za tym jak to potem wytłumaczyć dziecku to może być nawet trudniejsze niż odpowiedź na pytanie skąd się biorą dzieci.

Nie rozumiem dlaczego 2 Kobiety owszem a 2 Facetów nie może? nie czaje. Wydaję mi się że dzieci byłyby tak samo narażone na pośmiewisko w obu opcjach.

@MozYYY 

No ja na to patrze jeszcze pod względem skłonności na przemoc domową( co raczej częściej powodują mężczyźni, a po za tym kobiety raczej lepiej znają się na dzieciach no cóż patrze może trochę stereotypowo ale może się mylę szanuje każdego zdanie na ten temat

Jan Pawel drugi kochany papiesz zawsze mowil ze homoseksualizm to grzech, wiec uwazam, ze ludzie homoseksualni to tacy poganie, jak nawroca sie do Boga to juz nie beda homoseksualni. Najwyzej pojda do piekla.

Autor tematu Napisano
8 minut temu, Aerin napisał:

Jan Pawel drugi kochany papiesz zawsze mowil ze homoseksualizm to grzech, wiec uwazam, ze ludzie homoseksualni to tacy poganie, jak nawroca sie do Boga to juz nie beda homoseksualni. Najwyzej pojda do piekla.

Nie mieszałbym w to religii. Religia też została przecież wymyślona przez ludzi dla ludzi.

2 godziny temu, sensus12 napisał:

Rozjeżdżałbym walcem

O lol, sensus. Co za stara morda :D

A co do tematu to że dzieci w szkole będą się śmiać to powinniśmy zabraniać żeby się nie śmiały, czy może zmienić nastawienie dzieci? 

Jak kiedyś kobiety nie miały praw wyborczych to lepiej jakby nie nie walczyły, bo ludzie na ulicach będą je obrzucać błotem? 

Autor tematu Napisano
7 godzin temu, eMode napisał:

O lol, sensus. Co za stara morda :D

A co do tematu to że dzieci w szkole będą się śmiać to powinniśmy zabraniać żeby się nie śmiały, czy może zmienić nastawienie dzieci? 

Jak kiedyś kobiety nie miały praw wyborczych to lepiej jakby nie nie walczyły, bo ludzie na ulicach będą je obrzucać błotem? 

Nie wiem ja sobie np. nie wyobrażam, że przychodzę do laski a ona mi mowi, że ma 2 stare. No śmiesznie bym się czuł, ale za to 3 laski do ruchania także są tego jakieś plusy.

Pani Kasia

16 godzin temu, Bóbr. napisał:

Nie wiem ja sobie np. nie wyobrażam, że przychodzę do laski a ona mi mowi, że ma 2 stare. No śmiesznie bym się czuł, ale za to 3 laski do ruchania także są tego jakieś plusy.

Myślałem że z nową szatą forum ktoś chce poprowadzić ciekawą dyskusję, a ty jesteś po prostu głupi. To chapeau bas, nie przeszkadzam.

Autor tematu Napisano
12 minut temu, eMode napisał:

Myślałem że z nową szatą forum ktoś chce poprowadzić ciekawą dyskusję, a ty jesteś po prostu głupi. To chapeau bas, nie przeszkadzam.

Co ma nowa szata graficzna do dyskusji? xD

11 godzin temu, Bóbr. napisał:

Co ma nowa szata graficzna do dyskusji? xD

Jesteś upośledzony czy jebnięty? xD

W sumie nie mam do nich nic, lecz nie przepadam za widokiem obmacujących i liżących się starych typów, czy też lasek.

Wychodzę z założenia, że nie ma co zaglądać do czyjegoś życia, więc jeżeli homoseksualiści nie pokazują mi swoich uczuć metr przed moją twarzą to nie mam nic do tego.

Przecież to hetero liżą się wszędzie w miejscach publicznych, a homo zazwyczaj ukrywają się z tym xD.
Chuj mi do tego, chuj wam do tego chcą niech ruchają się, biorą dzieci i mają normalne prawa. xD

Lesby spoko, ale dwóch typów nie heh

@harnaś pewnie ma w tym temacie doświadczenie, niech się wypowie :)

2 godziny temu, .Pestka. napisał:

Lesby spoko, ale dwóch typów nie heh

@harnaś pewnie ma w tym temacie doświadczenie, niech się wypowie :)

<3 

ty też mogłeś się wypowiedzieć, niepotrzebnie mnie wołałeś 

///

Szczerze jest mi to obojętne, ale to też zależy, bo gardzę ludźmi, którzy na siłe próbują być inni i to koniecznie muszą ogłaszać całemu światu dorabiając sobie do tego dodatkowo jakieś swoje ideologie, albo pajacując na różnych marszach w dziwnych przebraniach czy z durnymi transparentami. 

Jak ktoś jest zły w stosunku do otoczenia to powinien nie być akceptowalny przez resztę społeczeństwa bez względu na to, jakie ma poglądy polityczne, kolor skóry czy jakiej jest orientacji seksualnej.

Jeśli ktoś jest dobry to czemu otoczenie ma mieć do takiej osoby jakiekolwiek obiekcje? Szanujmy się i ludzi, którzy nas otaczają, a świat będzie piękniejszy :v

Homoseksualizm, heteroseksualizm... nie rozumiem dlaczego te tematy w ogóle muszą być poruszane, miłość to miłość, po co komu do łóżek i gardeł zaglądać. ¯\_(ツ)_/¯

4 godziny temu, Damian napisał:

Jak ktoś jest zły w stosunku do otoczenia to powinien nie być akceptowalny przez resztę społeczeństwa bez względu na to, jakie ma poglądy polityczne, kolor skóry czy jakiej jest orientacji seksualnej.

Jeśli ktoś jest dobry to czemu otoczenie ma mieć do takiej osoby jakiekolwiek obiekcje? Szanujmy się i ludzi, którzy nas otaczają, a świat będzie piękniejszy :v

To głębokie jak gardło mojej ex, aż łezka w oku się zakręciła. (naprawdę)

Pani Kasia

Homoseksualizm to choroba którą powinno się zwalczać. Jak @Crisey napisał ludzie homo w większości się kryją, a dlaczego? Bo boją się braku akceptacji, a akceptujemy coś co jest dla nas normalne, a to nie jest. Nie po to Bóg stworzył pindola i kuciape żeby się ze sobą nie parowały. 

Bardzo lubię ten temat i chętnie się wypowiem :24_stuck_out_tongue:. Według mnie ludzie nie powinni się wstydzić tego tematu, tak samo jak słowa "gej" albo "lesbijka". Jeżeli występuje to naturalnie i nikt nie ma na to żadnego wpływu, świat jest zmuszony to zaakceptować. Zauważyłem, że coraz więcej młodych ludzi ma neutralny stosunek do homoseksualistów, jednak sytuacja całkowicie się zmienia, kiedy słyszymy o w/w adopcjach, paradach i innych kontrowersyjnych dla nas wydarzeń. Wywnioskowałem, że geje i lesbijki mają ogromną potrzebę przekonania świata do swoich wartości i orientacji, i to może być główny powód niechęci i obrzydzenia niektórych osób, takich jak kontrmanifestanci czy @sensus12.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.