Skocz do zawartości

Changelog v1.0.1 - Mini

Lord Makin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W dniu dzisiejszym zostały wprowadzone drobne zmiany które możecie już testować, na waszych profilach pojawiła się zakładka "Profil Steam" Aby skonfigurować wyświetlanie profilu należy postąpić z instrukcjami podanymi w tamtej zakładce, plugin pojawił się testowo i będzie dalej rozwijany. 

W ciągu kolejnych kilku dni nastąpi upgrade silnika forum do aktualnej wersji wydanej przez Invision Power Services, po upgrade Profil Steam będzie zaciągany automatycznie z powiązanych kont steam z waszym kontem na forum. Aktualnie na forum można logować się za pomocą dodatkowych metod takich jak Google,Facebook, do 2 kolejnych godzin dojdzie Twitch a może nawet Discord (Zobaczymy jak to wyjdzie).

Pozdrawiam

Nightmare'

EXPmIpC.gif

Plugin działa świetnie. Niezła opcja!
Tak jak zaznaczałem to w paru miejscach, fajnie jakby dało się jeszcze edytować kolejność tych zakładek na swoim profilu. 
Np. jakbym chciał żeby właśnie taki Steam po wejściu na mój profil jako pierwszy się wyświetlał 

6 minut temu, Damian napisał:

Tak jak zaznaczałem to w paru miejscach, fajnie jakby dało się jeszcze edytować kolejność tych zakładek na swoim profilu. 
Np. jakbym chciał żeby właśnie taki Steam po wejściu na mój profil jako pierwszy się wyświetlał 

Jest możliwość ustawienia go jako domyślna zakładka, aczkolwiek dla wszystkich. Po upgrade do najnowszej wersji będziemy myśleć o takich opcjach dla użytkowników.

8 minut temu, Yaesthy napisał:

To teraz czekać na przybytek użytkowników i dalsze usprawnienia forum :) Czekam z niecierpliwością.

Edit: Mam błędzik, ID jest poprawne :v

ET0Jign.png

A co podałeś?

17 minut temu, Damian napisał:

Z wyglądem profilu jeszcze popracujemy po update.

28 minut temu, Sneakysu napisał:

Najs, oby tylko ten upgrade wersji nie skończył się jak ostatni :D 

Nie ma szans ;)

EXPmIpC.gif

1 minutę temu, Yaesthy napisał:

Próbowałem z niestandardowym ID oraz ID64 (Liczbowym).

Aktualnie mam wpisany w profil: https://steamcommunity.com/id/yaesthy/ i nie chce łapać i profilu :v 

W polu wpisałem wam hinta. wystarczy wpisać tam "yaesthy" zamiast linku czy SID64. Wpisujesz to co jest po ID/twojeID 

• 3 tygodnie później...