Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacja nowa Serwerownia (Pytania oraz pytania i odpowiedzi)


Immortaly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie 

Tak jak napisałem mam pytania związane z grą SFGAME , Hero Zero  

Jesteśmy razem z kolegą nową powstającą serwerownią gier SFGAME , Hero Zero i chcemy posłuchać co gracze by woleli jakie serwery

Nazwa serwerowni będzie : www.servergame.pl  

Pewnie dużo osób będzie mówiło że serwerownie pod hajs że dzieci nią robią otóż nie Administracje serwerowni będziemy chcieli zbierać tylko 18+ oraz serwerownia nie będzie robiona by na niej zarobić oczywiście is będzie u nas dostępny by sobie go kupić ale każde środki jakie będą wpływać będą wydawane na opłatę maszyn a żeby nie było  że oszukujemy że za te pieniądze opłacamy maszynę przy opłacie będą robione zdjęcia i wstawiane na naszego facebooka że za te pieniądze co gracze wydali w grze my ładujemy na opłatę  nam nie chodzi o zarobek tylko o dobro graczy i by gracze zaufali nam a nie żeby potem nazywali że zarabiamy na graczach przechodząc dalej gracze pewnie są ciekawi czy błędy bugi na serwerze będziemy naprawili otóż tak ale gracze też musieli by nam te bugi błędy mówić dużo też zależy od graczy czy będą chcieli dobrze dla serwera czy nie  przed otwarcie serwer sfgame , hero zero  będą beta testy serwera i gracze mieli by kontakt z mną na grupie fb , forum czy ts3  gdzie mogli by mówić mi jak by mieli błąd ale żeby zacząć pracę nad serwerownią pierw musimy znaleźć zaufanego i dobrego technika co wie co i jak z takimi grami oczywiście dali byśmy radę też bez technika ale było by dużo błędów itp itd a wole mieś technika żeby naprawiał błędy itp itd dobra przechodzą do tych pytań 


Pytania

 

1. Co lepiej wybrać VPS , Hosting WWW 

INFO : 

Oczywiście chwilowo VPS na początek tylko a potem na dedyka byśmy przechodzili i gracze też by myśleli chcemy postawić serwerownie a nie wiemy co lepsze 

oczywiście nie ukrywam nigdy nie tworzyłem serwerowni pod strony WWW i dla tego wolę się spytać by wiedzieć co lepiej wybrać a myśleliśmy z kolegą nad serwerownią 

od 2-3 miesięcy aż w końcu chcemy postawić tą serwerownie jesteśmy gotowi do tego wyzwania 

 

 

2. Jaki Hosting polecacie wybrać 

INFO : 

Dla tego takie pytanie że jest dużo hostingów WWW ,  VPS i chcę zobaczyć kto jaki poleca a są tutaj pewnie osoby co tworzyli serwery więc wiedzą lepiej ode mnie który hosting najlepiej pod stronę sfgame , hero zero 

 

 

3. Jaki serwer SFGAME mamy zrobić

INFO :

Dla czego takie pytanie do graczy jaki serwer mamy zrobić otóż dla nas liczą się gracze więc nie chcemy sami wybierać tylko niech gracze sobie wybiorą tryb serwera by potem nie była że za łatwy za trudny jak gracze wybiorą tryb na przykład easy będziemy starać zrobić się tak by dla każdego gracza był dobrze by nie mówili że za łatwy serwer itp itd więc był by easy ale trochę mediuma było by dodane żeby dla każdego gracza było dobrze i żeby mu się przyjemnie grało 

 

 

4. Ile ma być na start grzybków oraz ile ma dawać grzybków co 24 godzin 

INFO: 

Dla czego takie pytanie otóż dla tego że mieliśmy dać 20000 grzybków i 500 grzybków co 24 godziny ale postanowiliśmy żeby z tym pytaniem gracze też zdecydowali dla tego żeby nie było dla nie których że za dużo dajemy grzybków więc sami niech wybiorą gracze 

 

Pytania & Odpowiedzi 

 

1. Ile Założyciel ma lat 

Odp : 19

 

2. Czy będzie szybki kontakt z założycielem

Odp : Tak szybki kontakt będzie z mną na : Forum ,Ts3,Grupie Fb

 

3. Czy serwer Hero Zero startuje razem z SFgame 

Odp : Otóż nie serwer Hero Zero startuje dopiero 2-3 tygodnie potem pierw będziemy chcieli zająć się serwerem SFgame a potem Hero Zero

 

4. Czy będzie tylko na przykład SFgame Easy Hero Zero easy czy będzie więcej 

Odp : Jak na tą chwilę tak (Oczywiście z czasem będziemy chcieli każdy tryb mieś u nas)

 

 

Oraz Poszukujemy Technika który chciał by podjąć z nami pracę nad serwerownia (Nie szukamy Techników co z dnia na dzień odchodzą szukamy Technika zaufanego ,  oraz który będzie z nami na stałe i razem z nami prowadził serwerownie cenę zawsze można ugadać z Technikem ile będziemy płacić )

 

 

 

Opublikowano

Popraw ten post. Jest mało czytelny. Nie da się nic zrozumieć. Muszę czytać po 5 razy jedno zdanie, aby zrozumieć o co Tobie chodzi. Jeszcze raz proszę, popraw interpunkcję.

  • 1 miesiąc temu...
  • Aive promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...