Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AnichilatoRR

[Dyskusja] Dawne serwery

Polecane posty

Cześć. Chciałem zapytać czy jest tutaj może jakieś grono graczy którzy kojarzą serwery takie jak LegionMT2, Gorgony tudzież Cedonia czy Galvanize? 
Jak oceniacie te serwer? Jak oceniacie adminów? Byłem w tym teamie jako GM i doszła mnie plotka, że mają stawiać jakiś serwer. Robię tylko rozeznanie, wiem, że grało tam całkiem sporo ludzi. 

Pani Kasia

AzmalMT2 kozak serwerek był, mam do niego sentyment :D

Co ty ziomek pierdolisz, to co było kiedyś nigdy nie będzie tym samym, rynek MT2 to już nie sama gra a forma zarobku.

Autorzy projektu = $$
Topka = sprzedać postać i zarobić na tym sos.
Teraz żeby sprzedać dobrze server trzeba umieć prowadzić swoją markę, tak jak robi to Holl, lub endymon.
Możesz mieć nawet ekipę z pierdolonej pandory i xenoxa w jednym zespole i tak ludzie pójdą zobaczą i nasrają bo zwyczajnie ich już niczym nie zaskoczycie.

Dnia 7.10.2018 o 20:39, Kelevra™ napisał:

AzmalMT2 kozak serwerek był, mam do niego sentyment :D

Pytałem o konkretne serwery

8 godzin temu, BezProcentów napisał:

pal gume

Idiota TOP 5 

6 godzin temu, Protektor napisał:

Co ty ziomek pierdolisz, to co było kiedyś nigdy nie będzie tym samym, rynek MT2 to już nie sama gra a forma zarobku.

Autorzy projektu = $$
Topka = sprzedać postać i zarobić na tym sos.
Teraz żeby sprzedać dobrze server trzeba umieć prowadzić swoją markę, tak jak robi to Holl, lub endymon.
Możesz mieć nawet ekipę z pierdolonej pandory i xenoxa w jednym zespole i tak ludzie pójdą zobaczą i nasrają bo zwyczajnie ich już niczym nie zaskoczycie.

Nie wiem po chuj i do czego się pucujesz. Zapytałem tylko o opinię , czy ktoś słyszał, czy ktoś grał. A Ty mi coś piszesz chuj wie o czym. 
Holl w sensie Hooltras? Karol? Ciągle coś stawia nowego i trzyma poziom nowości. 

12 godzin temu, AnichilatoRR napisał:

Pytałem o konkretne serwery

Idiota TOP 5 

Nie wiem po chuj i do czego się pucujesz. Zapytałem tylko o opinię , czy ktoś słyszał, czy ktoś grał. A Ty mi coś piszesz chuj wie o czym. 
Holl w sensie Hooltras? Karol? Ciągle coś stawia nowego i trzyma poziom nowości. 

Poczytaj o definicji PUCOWOANIE SIĘ bo chyba jesteś tak samo chujowy jak te całe Legiony Gordony xD.
bez pozdrowień, łyżwo.

DragonMT2 Devux Derox Pandora Elite Glador nie ma to jak stare a nie jakieś teraz syfy nowe rzeczy są typu 4death nowosci czy samia pangea 

9 godzin temu, dramat21 napisał:

DragonMT2 Devux Derox Pandora Elite Glador nie ma to jak stare a nie jakieś teraz syfy nowe rzeczy są typu 4death nowosci czy samia pangea 

Ile to już razy gracze pisali, że stare serwery nie mają podejścia do dzisiejszych, a w praktyce kiedy dochodziło już do reaktywacji jakiegoś z serwerów to nie cieszyły się one za dużym i co chyba najważniejsze, długotrwałym zainteresowaniem. Dzisiejszy rynek serwerów uważam za dosyć wymagający, a dawne serwery to żadna konkurencja dla tego co mogą nam zaoferować te obecne. Prywatne serwery to nic innego jak biznes i dopóki będą z tego pieniądze to nikt nie będzie rozczulał się nad garstką ludzi, którzy chcieliby zagrać na takich serwerach jak kiedyś.

Edytowano przez Ming Xi
Chciałem coś jeszcze dodać. \o/

Dnia 29.10.2018 o 21:09, Ming Xi napisał:

Ile to już razy gracze pisali, że stare serwery nie mają podejścia do dzisiejszych, a w praktyce kiedy dochodziło już do reaktywacji jakiegoś z serwerów to nie cieszyły się one za dużym i co chyba najważniejsze, długotrwałym zainteresowaniem. Dzisiejszy rynek serwerów uważam za dosyć wymagający, a dawne serwery to żadna konkurencja dla tego co mogą nam zaoferować te obecne. Prywatne serwery to nic innego jak biznes i dopóki będą z tego pieniądze to nikt nie będzie rozczulał się nad garstką ludzi, którzy chcieliby zagrać na takich serwerach jak kiedyś.

wiem ale tylko mówię ze stare nadal wygrywają z nowymi nowości starych nie przebiją bo klasyk zawsze będzie lepszy hehe :X

1 godzinę temu, dramat21 napisał:

wiem ale tylko mówię ze stare nadal wygrywają z nowymi nowości starych nie przebiją bo klasyk zawsze będzie lepszy hehe :X

To gdzie są teraz te Twoje klasyki co? W czym teraz są lepsze skoro ich nie ma?

Dnia 1.11.2018 o 20:52, Ming Xi napisał:

To gdzie są teraz te Twoje klasyki co? W czym teraz są lepsze skoro ich nie ma?

Są identyczne jak te obecne, tylko że miały gorsze zabezpieczenia i kiepskie pliki, ba! Były robione na odwal się i dopracowany nie był żaden, przez to pełno było okienek. Od bardzo dawna niczego nie wymyślono do metina ;) Nie wyskakuj mi tylko z runami czy innymi pokemonami, bo wybuchne śmiechem.

Po drugie, obecne serwery są utrzymywane na reklamie(youtube, streamerka, lizanie dupska) a nie na zawartości, nie bez powodu od dawna mamy hardy(które i tak po miesiącu lub dwóch lecą na oparach jeżeli chodzi o początkowe ilości ludzi).
Po trzecie, balans.
Po czwarte, liczba  gówna/scamów które wyszły w ciągu 3/4 lat to jakieś 95% serwerów.
Klasyków nie ma bo trzeba było przy nich usiąść a nie sklepy + drop pozmieniać.  Tak btw, czym sa hardy jeżeli nie klasykami? Tylko nie mów mi o zbrojach czy innym customowym contencie bo to już widzieliśmy u chińczyków w 2009/2010.

Edytowano przez Sav
Zapomniałem czegoś dopisać.

Stare serwery były fajne, kiedyś to było :< teraz p2win :/

Pani Kasia

Żeby serwer miał zainteresowanie musiałby być ez, z 3 nowymi postaciami (likan, ta wróżka i ten woj) to może by ktoś się pokusił i bez nadmiaru pierdół których połowy się nie zrobi bo nie będzie się miało na to czasu xd.

Mam na kompie jakieś 30 serwerów. Swoją przygode z privami zacząłem gdy wystartował Avalon... pamiętam to napięcie przy ulepszaniu hwagna...

Później był, Dragon, Elite, Glador. Co do EliteMT2 bardzo miło go wspominam ponieważ było to za czasów gdy był max lvl 125. Jeśli ktoś kojarzy gildie ZimnaWodka i sure BM - Parheli to pozdrawiam :D

Ja najlepiej wspominam Diamondmt2 tylko tą pierwszą wersję od Crive'a. Bardzo fajnie zrobiony serwer jak na tamte czasy ale atmosfera na serwerze to było coś z czym nie spotkałem się na żadnym innym serwerze. 

Mi sie podobał serwer Zandia. Wie ktos czy jest cos podobnego?

Edytowano przez Aive
do wyciętego pytania służy odpowiedni temat zbiorowy

Dnia 21.12.2018 o 11:22, VeltaR napisał:

Ja najlepiej wspominam Diamondmt2 tylko tą pierwszą wersję od Crive'a. Bardzo fajnie zrobiony serwer jak na tamte czasy ale atmosfera na serwerze to było coś z czym nie spotkałem się na żadnym innym serwerze. 

Innych "wersji" nie bylo, DiamondMT2.PL - 2011-2013 byl jedyny, a "reaktywacje" to tylko proba wybicia sie na nazwie, ktora wiadomo jak sie konczyla.

Wtedy w dzien bylo ponad 2000 osob, w nocy nie bylo metkow, wojny byly idealne. Serwer dalej by stal, ale nikt by nie mial eq.

Każdy pierdzieli jak to by chciał serwer taki jak były 6 czy 7 lat temu, a jak już coś takiego startuje to pada po max miesiącu bo jest 10 graczy, a z is nawet na maszyne nie wystarczy... Przestańcie ludzie. Kiedyś było mega,  ale to już nie wróci. I to spowodowali gracze. To przez graczy są wszystkie pierdoły, bo ciągle bez przerwy oczekują nowych gówien.

YMYT2 made in china pamiętacie? Serwer równo żył lub przed csyt2.
2 Zbrojki po stalce z czego ostatnia to standardowy HWANG i było miło i pięknie <3 

Moim pierwszym serwerkiem był EliteMt2, grałem tam ponad 3 lata, niezapomniany czas.

Aktualnie powstaje od nowa, alee niestety z moim systemem operacyjnym (emeryt) już nie zagram :D

Może odbiegnę od zapytania autora tematu ale jak widzę wspominki to i od siebie coś dorzucę. Pierwszy priv na jakim zagrałem to był xLast. Atmosfera na serwerze była nieporównywalna z tym co teraz, nikt nie wchodził żeby wbić topkę wydając przy tym X pln. Gildia była po to żeby sobie pomagać a nie jedynie mieć jej nazwę nad nickiem. Potem zajrzałem na csyt2 gdzie chińczyki zaskoczyli nowościami. Od tamtej pory przewinąłem serwery niemieckie, włoskie, tureckie, rumuńskie i kto wie jeszcze jakie. Czekało się tylko żeby na MPC w dziale publikacje wrzucili coś nowego i opisali jak się zarejestrować i jak zacząć tam grać. Teraz jak wspomniano powyżej kilka razy prywatne serwery to po prostu maszynka do zarabiania łatwych pieniędzy.

Teraz dostajemy jakieś Nerwie gdzie nie działają na grody za biologa albo Classic v20 <3 
Albo widzę, OLD SCHOOL HARD SERWER, człowiek patrzy a tam oczywiście atlantyda, alchemia, szarfy i full IS.. to niezły old school.. Old school nie miał szarf i alchemi a expiło się w red lesie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...