Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Tworzenie <iframe> na podstawie danych z formularza


klipbun

Pytanie

Opublikowano

Witam

jak zrobić aby były dwa pola tekstowe ,jedno na tytuł pliku (strona.html) a drugie w którym wpisujemy link , i przycisk dzięki któremu się to wykona. 

Przykład:

pole1:

Cytat

glosnik

pole2:

 

Cytat

i po kliknięciu przycisku tworzy się plik w głównym folderze strony o nazwie glosnik.html z kodem:

Cytat

<iframe src="//vshare.io/v/17025fc/width-470/height-305/" width="470" height="305" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe>

chciałbym żeby tworzył się plik z takim kodem ,lecz żeby był ten wpisany link ,tam gdzie jest kod na czerwono,jak damy inny link to się tworzy ten sam kod tylko z innym linkiem(to na czerwono).

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek - nie rób czegoś takiego, szczególnie ten kod co kolega podesłał - bardzo proste do włamania, wykorzystania do szerzenia np.: phishingu (karalne), a hosting ci zablokuje dostęp w ciągu kilku minut.

 

Lepiej takie coś trzymaj w bazie, po walidacji, i wyświetlaj przez param w uri po id w bazie.

Robienie w ogóle czegoś takiego to proszenie się o kłopoty, również prawne.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Nie jest dluga. Bez wodotryskow, sama funkcjonalnosc jest tu

<?php

if ($_POST)
{
    ZapiszDoPliku($_POST['plik'] . '.html', '<iframe src="' . $_POST['link'] . '/width-470/height-305/" width="470" height="305" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe> ');
}

?>

<form method="POST" action="">
  <label>plik</label>
  <input type="text" name="plik" /><hr />
  <label>link</label>
  <input type="text" name="link" /><hr />
  <button type="submit">Dodaj</button>
</form>

<?php

function ZapiszDoPliku($fplik, $fdane, $tryb = "w")
{
    $fhandle = fopen($fplik, $tryb);
    flock($fhandle, 2);
    fputs($fhandle, $fdane);
    flock($fhandle, 3);
    fclose($fhandle);
}

?>

 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i pozwolić ludziom myśleć, że jesteś glupi, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

Opublikowano
Dnia 26.09.2018 o 17:32, slepiec68 napisał:

Nie jest dluga. Bez wodotryskow, sama funkcjonalnosc jest tu


<?php

if ($_POST)
{
    ZapiszDoPliku($_POST['plik'] . '.html', '<iframe src="' . $_POST['link'] . '/width-470/height-305/" width="470" height="305" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe> ');
}

?>

<form method="POST" action="">
  <label>plik</label>
  <input type="text" name="plik" /><hr />
  <label>link</label>
  <input type="text" name="link" /><hr />
  <button type="submit">Dodaj</button>
</form>

<?php

function ZapiszDoPliku($fplik, $fdane, $tryb = "w")
{
    $fhandle = fopen($fplik, $tryb);
    flock($fhandle, 2);
    fputs($fhandle, $fdane);
    flock($fhandle, 3);
    fclose($fhandle);
}

?>

 

 

Teraz ogarnąłem że jesteś z mojego miasta xd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...