Skocz do zawartości
  • 0

Wyświetlanie rekordów z ostatnich 7 dni - SQL

MIKEKING
 Udostępnij

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
17 godzin temu, Wolen napisał:

Poważnie? Musisz mieć kolumnę, w której będziesz trzymał datę utworzenia, dalej zwykły SELECT z użyciem WHERE, ale chyba nie trzeba tego tłumaczyć osobie ze `SQL` w hobby.

Tak masz rację to tylko hobby nie robię tego zawodwo. Także trochę wyrozumiałości. Więc na tyle to mam wiedzy, żeby wyświetlić dane z bazy... Gorzej jest z pokazaniem tych ostanich 7 dni. Ale spokojnie wkońcu to POLSKA. Pomoc innym to dość niecodzienny zwyczaj. 

Practice Makes PerfectJulie James

• 0

@MIKEKING - dosrywanie i roszczeniowe podejscie do zycia to tez niestety niechlubna polska cecha :/

@Wolen mial troche racji. Mnie bardzo podoba sie Kitesurfing i bardfzo chcialbym sie go nauczyc, ale w zyciu nie dotknalem latawca na wodzie, ale nie pisze ze to moje hobby (chyba ze platoniczne sie liczy :) :P)

Jak nie bedziesz kozaczyl, podasz strukture tabeli, ewentualny kod jaki juz masz, to znajdzie sie ktos, kto pomoze :)

Lepiej jest nie odzywać się wcale i pozwolić ludziom myśleć, że jesteś glupi, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

• 0
6 godzin temu, MIKEKING napisał:

Tak masz rację to tylko hobby nie robię tego zawodwo. Także trochę wyrozumiałości. Więc na tyle to mam wiedzy, żeby wyświetlić dane z bazy... Gorzej jest z pokazaniem tych ostanich 7 dni. Ale spokojnie wkońcu to POLSKA. Pomoc innym to dość niecodzienny zwyczaj. 

Nie trzeba być zawodowcem, żeby dojść do tak prostej rzeczy. Szczególnie, że Ci udzieliłem odpowiedzi co masz zrobić.

Cytat

Musisz mieć kolumnę, w której będziesz trzymał datę utworzenia, dalej zwykły SELECT z użyciem WHERE

Rozwiązanie Twojego problemu w jednym zdaniu. No, ale to Polska, ktoś zwróci uwagę na zabawną modę wrzucania w hobby co popadnie, ale poda również rozwiązanie, ale co z tego, trzeba przejść do ofensywy xd.