Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DreamIslandMu | S6E3 | Dynamic x484 | NO DONATE | Data Startu: 15.06.2018r 19:00


vitas13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 minut temu, neriel napisał:

spodziewałem się czegos innego :( ilosc online niestety tez nie powala...

 

powodzenia życze :)

Czego się innego spodziewałeś ? Jeśli chodzi o ilość online, niestety teraz serwery s9+ mają wzięcie. To dopiero początek, nie jest to znana marka, ale pomalutku można razem zbudować coś wielkiego. 

 

Poza tym, nie każdy w dniu dzisiejszym może wpaść, są zaraz kolejne i pojawią się kolejni gracze. Grywałem na serwerach gdzie przy starcie bywało 40+ online a dwa dni później było po 150/200 osób. 

Idąc dalej, grasz dla licznika online czy rankingu, czy dla własnej satysfakcji ? 

Wyżej wymieniony Admin oraz dużo innych osób, włożyło w ten serwer wiele czasu, chęci by dać Wam projekt inny niż wszystkie i dopracować wszystko co się da.

A jak komuś nie pasuje, to polecam pierwszy lepszy s6, na którym działa oczko, jak nie oczko to speed, czy chociaż by słynny "edytor" rebsonna w komendzie.

 

Ja chętnie pobawię się, chociażby przez weekend, by następnie po nim wrócić do szarej rzeczywistości...

 

Pozdrawiam i zapraszam, eMlliKyrT :)

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
17 minut temu, .fufu napisał:

Idąc dalej, grasz dla licznika online czy rankingu, czy dla własnej satysfakcji ?

idac dalej, niech kazdy co chce grac zrobi swoj serwer na swoim kompie z ustawieniami pod siebie i niech gra xD

serw dziala, wiecej nie ma co sie wypowiadac, bo inne aspekty i ficzery bedziemy w stanie ocenic jak juz beda staty i eq

jak niektorzy, spodziewalem sie wiekszego startu, ale polecam i zachecam do wbicia

uberpowerrrrrrrrrrrrrrrrr, noby do lagi

Opublikowano

Przepraszamy za zamieszanie, nie przewidzieliśmy takiego obrotu spraw. Na początku startu zauważyliśmy błąd z błędnym wczytywaniem danych. Byliśmy pewni, że problem został rozwiązany jednak się powtórzył i zdecydowaliśmy zamknąć serwer abyście Wy nie tracili swojego czasu.

Tak czy owak dziękujemy wszystkim, że przyszli i poświęcili na serwerze swoje kilka chwil. 

Pozdrawiam,
Vitas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...