Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Easy/Medium] XenoxMT2.net - World of Fantasy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
25 minut temu, Lajk™ napisał:

Z pewnością się przyda haha 

daj btw limit bo do 2k niedaleko

EJ MENTOS JAK ZAROBISZ TO WPADNIJ DO MNIE NA JAKIE PIWKO CZY COŚ

Jaki limit?

Ej ja chcę pić z wami (tylko ja bezalko bo ja niepijący)

 

/a dobra, już wiem jaki limit - pisz na telegramie/fb, i tak jest tu już syf w tym temacie. Poza tym @Aive nas zamorduje zaraz za robienie oftopu.

Opublikowano

Oj reyaver jesteś tak zdesperowany,bo nie wiesz kim jestem :v

Jesteś tak słaby emocjonalnie ,że zniszczyłem Cie jednym postem.

Dostałem przez Ciebie ostrzeżenia za poprzednie wyzwiska w kierunku twojej osoby , bardzo dziwne że ty możesz robić co chcesz a ja dostane pewnie znowu ostrzeżenie.Nie wyzywaj mnie na tym swoim śmiesznym FB bo tam pomogę Ci zniknąć :)

SS dla uwagi ;)

https://zapodaj.net/bba24eb606cb1.png.html

Opublikowano

Ten Xenox to chyba tylko w interfejsie o.O

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Gigoss07 napisał:

Ten Xenox to chyba tylko w interfejsie o.O

No tak,serwer upadnie  szybciej jak powstanie jeszcze team tego serwera :v 

Opublikowano
51 minut temu, ZwykłyK napisał:

Raz mówią, że dali by ub, potem, że nigdy.

Masło maślane to co napisałeś.

 

A na tego pajaca MTsunami nie zwracajcie uwagi. Dobranoc.

Opublikowano

Wartosci bonow sa standardowe, czyli takie jak na PL?

Opublikowano
Dnia 30.04.2018 o 09:27, Evil Smile napisał:

Zapewne wzięli Cię za mnie. xD skoro nawet reygras się pomylił. 

Zapamiętajcie sobie jedno, ja się nie ukrywam, a kont na gównianych serwerach nie robię. Cały czas występuje pod nickiem Sushi i nie zanosi się na zmiany, a jeżeli kiedyś zmieniałam to była informacja o tym, że ja to ja. 

 

Serwer jak każdy inny, gówno największe, które zdechnie niebawem. xD no i ta doświadczona administracja XDdddddd 

Nie polecam, bo mam taki kaprys. 

Whoa, czekam na wyzwiska od wywłoki. xD

Aby na pewno nie ukrywasz się i ZAWSZE jesteś pod swoim nickiem? (To jest administracja amsay'i ala exemira)  x6LzwRT.png Admin forum Selective->Sushi MnIhZIm.png

Ps. Banuje za pisanie nickow Sushi etc na forum xD

 

A co do serwera to jak ktos ma malo czasu to moze sobie pograc.

obraz.png

Opublikowano
3 godziny temu, Reroy napisał:

Kiedy startuje coś ciekawego? chuj tam, że 5% dostane za spam xD 

XenoxMT2.net - do startu pozostało 2 dni, 16 godzin, 52 minut, 43 sekund.

Opublikowano

Znam typa miał u mnie forum zrobić to spierdalał wszystko nie polecam jego jak i serwa znam sie z Pawemol i sam stwierdził starowaniem z xenoxa xxxx razy to jest nie dorzeczne 

Opublikowano
2 godziny temu, AdaleQ napisał:

Znam typa miał u mnie forum zrobić to spierdalał wszystko nie polecam jego jak i serwa znam sie z Pawemol i sam stwierdził starowaniem z xenoxa xxxx razy to jest nie dorzeczne 

Czekaj, co? Nie wiem kim jesteś typku, ale ani nigdy nie robiłem forum takiej osobie jak Pawemol, ani to nie jest mój serwer, ani też nic nigdy takiego nie pisałem/mówiłem. Wyjdź i nie wracaj.

Opublikowano

Czy ja coś wspomiałem o robieniu tej osobie forum ? ty mi robileś człowieku z IQ 0 co forum spieprzyłeś do końca i mówiłeś że to nie twoja wina

 

Serwa nie polecam jak i osoby

Opublikowano

Jako, iż do startu pozostało mniej niż 24 godziny, wrzucamy prezentację serwera. Temat można zamknąć i przenieść do archiwum. Został wysłany odpowiedni raport.

Prosimy nie robić syfu, dziękujemy.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...