Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WantedMu l Exp 15x l No Webshop l Start oficjalny 16.03.2018r godzina 18:00


WantedMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER OPŁACONY DO 01.03.2020 ROKU! DAJE NAM TO GWARANCJE GRY NA DŁUGIE LATA!

Informacje

Strona serwera:  Kliknij tutaj! 

Forum serwera: Forum

Exp: 15x ( od piątku od 23:59 do niedzieli do 23:59 exp 20x!)

Drop: 30%

Spoty: Na każdej mapie po 10 mobów

Quest 3rd - Tak

Arena: Tak ( Ankieta forum )

PC cafe point store : Tak ( informacje na forum WAŻNE!)

Vip: Tak ( informacje na forum! WAŻNE!)

Maksymalny level : 400

Koszt resa : 10 000 000 zen

Nagroda za reset : Tak co 12 resów możliwość wbicia opcji w item

Maksymalne staty : 32767

Maksymalny poziom itemu : +15 +28

Elf buffer : Do 200 levela

Tworzenie guild : Od 300 levela

Party 

Exp: 2 graczy - 105%

       3 graczy - 109%

       4 graczy - 114%

       5 graczy - 120%

Pralka

Chaos item: 70%

DS zapka : od 65% do 95%

BC zapka: od 60% do 95%

Dinorant: 70%

Wingi 1 levela: 90%

Wingi 2 levela: 60%

Wingi 3 levela: 30%

Piece of horn: 50%

Broken horn: 30%

Fenrir: 15%

Feather of condor: 30%

Inwazje

BC: Co 2 godziny od 00:00 - 22:00 ( nagroda jevele , boxy , PC shop cafe point)

DS: Co 4 godziny od 00:30 - 22:30 ( nagroda PC shop cafe point)

CC: Co 4 godziny od 1:30-21:30 ( nagroda acc item)

Inwazje: Co 4 godziny od 1:00 - 21:00 ( nagroda box 1-5)

Kundun: Co 12 godzin ( nagroda exe itemy , acc itemy )

Loteria: Co godzinę system losuje gracza który utrzymuje nagrodę

Event drop: Co niedzielę w devias depo GM rzuca 5 boxów od 1-5

Konkursy poza serwerem: Informacja niżej

Nowości

Jevel of level

Jevel of exe

Jevel of option

Jevel of luck

Inne

  FanPage : Każdy gracz klikający " Lubię to " i po wysłaniu wiadomości z loginem utrzyma PC shop point! ( daje to możliwość udziału w innych konkursach które będą publikowane na fanpage!

Instagram : Każdy gracz po kliknięciu " Obserwuj " i wysłaniu wiadomości z loginem utrzyma PC shop point! ( daje to możliwość udziału w innych konkursach które będą publikowane na instagramie!

 

 

 

 

Opublikowano

Testowałem serwer , błędów nie znalazłem , ustawienia spoko są nawet zobaczymy jak to dalej będzie , na tą chwilę POLECAM serwer i czekam na start bo zapowiada się dobrze i mam nadzieję że to serwer na parę lat bo na taki czekałem :)

Opublikowano

Ludzie nie ma czegoś takiego jak serwer na parę lat :) społeczność mu jest tak podzielona że ciężko zebrać 100+ online na polskim serwerze, po dwóch Cs zostaje połowa z tego i nikt nie trzyma serwera dla kilkunastu osób :) pół roku to będzie i tak dobry wynik bez resetu bazy. Nie mniej jednak życzę powodzenia w projekcie bo ostatnimi laty Polska scena muo nie ma się za dobrze 

Opublikowano
7 minut temu, blackferrus napisał:

czy jest przewidziane multi acc. na serwerze?  (oby nie)

Będę raczej przeciwny temu.

Dodatkowo na forum powstają ankiety na temat serwera więc zapraszam do głosowania.

Opublikowano

multi acc. uważam za coś co niszczy tą grę, powoduje irytację u osób które chciały by grać normalnie i jest to jednym z powodów z którego wiele osób kończy swoją przygodę z muonline. Multi acc. stanowcze nie!

Opublikowano
3 minuty temu, blackferrus napisał:

multi acc. uważam za coś co niszczy tą grę, powoduje irytację u osób które chciały by grać normalnie i jest to jednym z powodów z którego wiele osób kończy swoją przygodę z muonline. Multi acc. stanowcze nie!

Będę miał to na uwadzę :) 

Opublikowano

to jak Panowie z tymi multi acc bedzie? jak bedzie 1 konto max to ja wbijam w ciemno :D

Opublikowano

super to zagram/ w download pisze ze jest klient No sound (ktory to?) / widze jeszcze jakis pacz wazny .- tez mam go pobrac? niezly burdel ^^

aha i jeszcze jakies 2 pacze / klatki stadium / co to jest? xD

 

Opublikowano

wejsc/ popisac na czacie i wyjsc ^^^^^^^^^

Opublikowano

Witam dzis po pfracy zaczne prygode z tym servem jesli chodzi o multi to jestem za 2 kontami ....dlaczego ...grajac eemusze miec pt. a niezawsze je mozna miec    pozdrawiam

OOOOOO widze znowu klijent +patch a to znaczy ze admin nieradzi se z calym klijentem a wysililby sie i dal w calosci :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...