Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer ts od zera, czego potrzebuje? serwer vps który utrzyma 100 osób


cysiek78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
42 minuty temu, AutoFX napisał:

Ty tam coś buraku masz.Jakie słowa robak pewnie sam masz w gaciach robaka i kurwa skaczesz ja się poniżam właśnie pokazałeś swój poziom.Z reszta takie pety jak ty to gaszę codziennie.

Nie chce mi się już z tobą pisać jebany bocie.

Najpierw to naucz się składać zdania a potem pogadamy. Jesteś noname, który wypisuje jakieś niestworzone rzeczy na temat hostingu na którego nawet Cię nie stać. Idź żyj w swoim biednym świecie! 

Opublikowano
2 godziny temu, AutoFX napisał:

Ty tam coś buraku masz.Jakie słowa robak pewnie sam masz w gaciach robaka i kurwa skaczesz ja się poniżam właśnie pokazałeś swój poziom.Z reszta takie pety jak ty to gaszę codziennie.

Nie chce mi się już z tobą pisać jebany bocie.

Weź wyjdź człowieku.. to nie jest temat od wyzywania ludzi.

Opublikowano
3 godziny temu, AutoFX napisał:

Ty tam coś buraku masz.Jakie słowa robak pewnie sam masz w gaciach robaka i kurwa skaczesz ja się poniżam właśnie pokazałeś swój poziom.Z reszta takie pety jak ty to gaszę codziennie.

Nie chce mi się już z tobą pisać jebany bocie.

 

3 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Jedyne co możesz to mi opierdolić pęto. Jesteś zwykłym robakiem, który jest krytykowany przez każdego użytkownika tego forum.. Przestań się już poniżać i wyjdź z tego forum robaku biedny. 

 

Zalecam użycie przycisku "Wyłącz Komputer" i wyjście przez takie coś jak "Drzwi" z znajomymi jeśli ich posiadacie, robicie gówno burze nie potrzebną tylko, jeśli checie zabłysnąć to polecam brokacik albo przy mamusi zacząć się wyzywać to zobaczymy jacy mądrzy i wyszczekani jesteście.

Łukasz ty mnie szczególnie wkurwiasz jak nie tylko mnie bo wielu użytkowników z tego że wpierdalasz się tam gdzie jesteś nie potrzebny, jesteś zwykłym pionkiem.

A ty AutoFX się przymknij jeśli nie znasz się na serwerach i nie jesteś dość wiedzący na temat serwerów od Hosteama bo one kurwa tak latają! Ale jak się ich nie umie dobrze zabezpieczyć jak ty ro robisz ;) W każdej chwili mogę zakupić najtańszą OpenVZke do testowania oraz dedyka pod stresserke i wypróbować bo pierdolisz farmazony gościu.

 

Cya <3

19 minut temu, cysiek78 napisał:

Dzięki za wszystkie porady wszystkim osobom prawie :D będę myślał nad tym dalej :)

Tak jak ci radzili ci co się znają, Hosteam bądź MultiGaming ;) Tanio i stabilnie w ch*j.

Opublikowano
3 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Najpierw to naucz się składać zdania a potem pogadamy. Jesteś noname, który wypisuje jakieś niestworzone rzeczy na temat hostingu na którego nawet Cię nie stać. Idź żyj w swoim biednym świecie! 

Jak kupujesz herbaty na raty to ci kurwa nie wypominamy.Więc z łaski swojej lepiej patrz co piszesz biedny hmm ^_^ nad tym można pomyśleć i to bardzo poważnie.Stać mnie na kvm na netspeak ale na vps na hosteam za 20 zł którego promujesz już nie.No to stary fajnie masz w domu ,zapytaj mamy za co cię tak pokarali w życiu bo to na poważną dolegliwość wygląda.Widzę jesteś kolegą po fachu .i. więc nie będę przeszkadzać życzę udanej pracy ^^

58 minut temu, xɘrtiz napisał:

 

 

Zalecam użycie przycisku "Wyłącz Komputer" i wyjście przez takie coś jak "Drzwi" z znajomymi jeśli ich posiadacie, robicie gówno burze nie potrzebną tylko, jeśli checie zabłysnąć to polecam brokacik albo przy mamusi zacząć się wyzywać to zobaczymy jacy mądrzy i wyszczekani jesteście.

Łukasz ty mnie szczególnie wkurwiasz jak nie tylko mnie bo wielu użytkowników z tego że wpierdalasz się tam gdzie jesteś nie potrzebny, jesteś zwykłym pionkiem.

A ty AutoFX się przymknij jeśli nie znasz się na serwerach i nie jesteś dość wiedzący na temat serwerów od Hosteama bo one kurwa tak latają! Ale jak się ich nie umie dobrze zabezpieczyć jak ty ro robisz ;) W każdej chwili mogę zakupić najtańszą OpenVZke do testowania oraz dedyka pod stresserke i wypróbować bo pierdolisz farmazony gościu.

 

Cya <3

Tak jak ci radzili ci co się znają, Hosteam bądź MultiGaming ;) Tanio i stabilnie w ch*j.

Nie wiem czy wiesz to było z 2 lata temu z tego co mi ziomek napisał to wywnioskować można że o wiele słabsze zabezpieczenia mieli.Zabezpieczenia co to za problem ziomek mam już z 7 lat tsa i myślisz ,że nie potrafie czegoś tak banalnego zrobić ^^ proszę cie nie rób zemnie idjoty z tym to pewniej do Łukasza który jest przemądrzały.

Opublikowano
2 godziny temu, AutoFX napisał:

Jak kupujesz herbaty na raty to ci kurwa nie wypominamy.Więc z łaski swojej lepiej patrz co piszesz biedny hmm ^_^ nad tym można pomyśleć i to bardzo poważnie.Stać mnie na kvm na netspeak ale na vps na hosteam za 20 zł którego promujesz już nie.No to stary fajnie masz w domu ,zapytaj mamy za co cię tak pokarali w życiu bo to na poważną dolegliwość wygląda.Widzę jesteś kolegą po fachu .i. więc nie będę przeszkadzać życzę udanej pracy ^^

Nie wiem czy wiesz to było z 2 lata temu z tego co mi ziomek napisał to wywnioskować można że o wiele słabsze zabezpieczenia mieli.Zabezpieczenia co to za problem ziomek mam już z 7 lat tsa i myślisz ,że nie potrafie czegoś tak banalnego zrobić ^^ proszę cie nie rób zemnie idjoty z tym to pewniej do Łukasza który jest przemądrzały.

Do Łukasza który prowadzi dość znany serwer jakim jest SunNight? ;) Pokaż mi to twoje 7 lat z TeamSpeakami bo jak narazie to gadasz puste słowa, mam VPS na hosteamie od 4 lat i od 3 lat nikt go nie mógł wywalić ;) Nie wiem czy to z powodu że mam dodatkowego płatnego FireWalla czy z powodu MOCNEJ filtracji od Hosteama, jak narazie to tylko turki wycinają Hosteam przez jeden porcik ;)

Opublikowano
43 minuty temu, xɘrtiz napisał:

Do Łukasza który prowadzi dość znany serwer jakim jest SunNight? ;) Pokaż mi to twoje 7 lat z TeamSpeakami bo jak narazie to gadasz puste słowa, mam VPS na hosteamie od 4 lat i od 3 lat nikt go nie mógł wywalić ;) Nie wiem czy to z powodu że mam dodatkowego płatnego FireWalla czy z powodu MOCNEJ filtracji od Hosteama, jak narazie to tylko turki wycinają Hosteam przez jeden porcik ;)

Jak mam ci pokazać ^^ przez teamwivera jak się teamspeak'a zabezpiecza czy poradniki podesłać bo już sam nie wiem.

Opublikowano
1 godzinę temu, AutoFX napisał:

Jak mam ci pokazać ^^ przez teamwivera jak się teamspeak'a zabezpiecza czy poradniki podesłać bo już sam nie wiem.

Gadasz o zabezpieczniy serwera TS, co potrafi każdy jełop który poszpera u wujka google, a ja wspomniałem o zabezpieczniu VPS własnymi metodami przez włamaniami i atakami ;) Zakończymy tę dyskusję bo to prowadzi do nikąd, jeśli coś chcesz to priv.

 

Do autora tematu, wykup na Hosteam maszynę lub VVPS na MultiGaming.

Opublikowano
15 godzin temu, xɘrtiz napisał:

 

 

Zalecam użycie przycisku "Wyłącz Komputer" i wyjście przez takie coś jak "Drzwi" z znajomymi jeśli ich posiadacie, robicie gówno burze nie potrzebną tylko, jeśli checie zabłysnąć to polecam brokacik albo przy mamusi zacząć się wyzywać to zobaczymy jacy mądrzy i wyszczekani jesteście.

Łukasz ty mnie szczególnie wkurwiasz jak nie tylko mnie bo wielu użytkowników z tego że wpierdalasz się tam gdzie jesteś nie potrzebny, jesteś zwykłym pionkiem.

 

Właśnie wróciłem niedawno z imprezy a ty siedziałeś w domu odpisując mi, więc dobrze by tobie wyjście na dwór zrobiło :) Ja nie muszą błysnąć dla osób z działu "amatorka" tego działu :D 

Nie ma to jak oceniać kogoś, kogo się nie zna.. Kolejny noname przychodzi i oceniać mnie będzie xD Forum od tego służy, że każdy ma prawo do wypowiadania się w każdym temacie młody pelikanie. Chuj mnie obchodzi co myślą inni, serio.. Większość ma beke z Was ale to szczegół :P 

Ps. Pilnuj lepiej swojego noname serwerka i nie cwaniakuj :) 

Opublikowano
12 godzin temu, xɘrtiz napisał:

Gadasz o zabezpieczniy serwera TS, co potrafi każdy jełop który poszpera u wujka google, a ja wspomniałem o zabezpieczniu VPS własnymi metodami przez włamaniami i atakami ;) Zakończymy tę dyskusję bo to prowadzi do nikąd, jeśli coś chcesz to priv.

 

Do autora tematu, wykup na Hosteam maszynę lub VVPS na MultiGaming.

Nic nie chcem to co wiesz to już pewnie potrafię więc nic nowego u mnie nie wprowadzisz.

 

2 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Właśnie wróciłem niedawno z imprezy a ty siedziałeś w domu odpisując mi, więc dobrze by tobie wyjście na dwór zrobiło :) Ja nie muszą błysnąć dla osób z działu "amatorka" tego działu :D 

Nie ma to jak oceniać kogoś, kogo się nie zna.. Kolejny noname przychodzi i oceniać mnie będzie xD Forum od tego służy, że każdy ma prawo do wypowiadania się w każdym temacie młody pelikanie. Chuj mnie obchodzi co myślą inni, serio.. Większość ma beke z Was ale to szczegół :P 

Ps. Pilnuj lepiej swojego noname serwerka i nie cwaniakuj :) 

Pilnuj serwera wiesz groźby osobiście zawsze każdy ignoruje bo co taki typowy rezus jak ty może zrobić.Pewnie nic w internecie każdy mocny powiedz ,że znasz mma i tak dalej to się dalej pośmiejemy w sumie to co piszemy odbiega od tematów dlatego tez przestaje to obserwować.

Opublikowano
3 godziny temu, AutoFX napisał:

 

Pilnuj serwera wiesz groźby osobiście zawsze każdy ignoruje bo co taki typowy rezus jak ty może zrobić.Pewnie nic w internecie każdy mocny powiedz ,że znasz mma i tak dalej to się dalej pośmiejemy w sumie to co piszemy odbiega od tematów dlatego tez przestaje to obserwować.

Nie ingeruję się w ataki innych serwerów ale uważaj, bo kto inny może się wkurzyć i Ci wywali a potem będziesz pisał temat "Jak zrobić TCPdump". Nikt Cię tu nie zna to raz, dwa, ty nie znasz nikogo.. Więc po co udajesz jakiegoś dobrego znawcę TeamSpeak'a? Co innego, jakbyś nim był.. Pokaż nam to, udowodnij jakimś tematem i sensownym postem a nie zaczynasz gwiazdorzyć jak karetka na sygnale. Dobra decyzja, opuść te forum robaku biedny. 

Opublikowano
21 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

Właśnie wróciłem niedawno z imprezy a ty siedziałeś w domu odpisując mi, więc dobrze by tobie wyjście na dwór zrobiło :) Ja nie muszą błysnąć dla osób z działu "amatorka" tego działu :D 

Nie ma to jak oceniać kogoś, kogo się nie zna.. Kolejny noname przychodzi i oceniać mnie będzie xD Forum od tego służy, że każdy ma prawo do wypowiadania się w każdym temacie młody pelikanie. Chuj mnie obchodzi co myślą inni, serio.. Większość ma beke z Was ale to szczegół :P 

Ps. Pilnuj lepiej swojego noname serwerka i nie cwaniakuj :) 

Imprezy? Haha.

Pierdolnij się w główkę pewnie kolejny który problemy rozwiązuje pijąc.

40 postów to nie noname tylko nie siedzę ciągle na nim i pod innymi nickami jestem w miarę rozpoznawalny ;) Młody pelikanie? Nie znasz mojego wieku.

 

Może nonejmowski serwer ale jednak prowadzony 4fun, a nie jak inne w tym twój że na siłę próbują się wybić.

 

Ave, ostatni mój post tutaj.

Opublikowano
10 godzin temu, xɘrtiz napisał:

Imprezy? Haha.

Pierdolnij się w główkę pewnie kolejny który problemy rozwiązuje pijąc.

40 postów to nie noname tylko nie siedzę ciągle na nim i pod innymi nickami jestem w miarę rozpoznawalny ;) Młody pelikanie? Nie znasz mojego wieku.

 

Może nonejmowski serwer ale jednak prowadzony 4fun, a nie jak inne w tym twój że na siłę próbują się wybić.

 

Ave, ostatni mój post tutaj.

Musisz pić na imprezach? Nie, aczkolwiek lubię i nie rozwiązuje problemów pijąc ulungu. 

Multi konta zabronione są na tym forum, nie pyklo Ci te wymyślanie :)

Mój serwer już się wybił i na pewno nie na siłę bo ja nie muszę chodzić po innych serwerach i prosić użytkowników o przejście na swój czy reklamować na różnorakich forach - sam się reklamuje. 

No żegnaj najśmieszniejszy użytkowniku tego forum. xD

Opublikowano
45 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Musisz pić na imprezach? Nie, aczkolwiek lubię i nie rozwiązuje problemów pijąc ulungu. 

Multi konta zabronione są na tym forum, nie pyklo Ci te wymyślanie :)

Mój serwer już się wybił i na pewno nie na siłę bo ja nie muszę chodzić po innych serwerach i prosić użytkowników o przejście na swój czy reklamować na różnorakich forach - sam się reklamuje. 

No żegnaj najśmieszniejszy użytkowniku tego forum. xD

Nie multikonta tylko jest takie coś jak zbanowanie innego konta i odczekanie 3 miesięcy ;) Więc nie gadaj głupot.

 

Śmieszny ty jesteś że się wpierdalasz gdzie popadnie.

 

Specjalista
Opublikowano
Dnia 14/10/2017 o 17:42, cysiek78 napisał:

Dzięki za wszystkie porady wszystkim osobom prawie :D będę myślał nad tym dalej :)

Autor już podziekował, więc zamykam te dziecięce kłótnie.

  • PGS zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...