Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

» © Z-GS.PL - | Stabilny | Darmowy «


L3mon1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 8.09.2017 o 20:38, L3mon1 napisał:

Lepiej ? Napisali mi maila, że licencja została przedłużona. Po prostu w yatqa nie zaktualizowała się. jeżeli chcesz to wejdź na serwer i zobacz że mam Licencje Non-Profit 512 slotów.

1.jpg

 

Czyżby sam się wkopałeś? Od kiedy NPLka ma max. 10 virtualservers? :)

Skoro nawet na stronie napisane jest "2" ;)

Opublikowano
9 godzin temu, Dave. napisał:

 

Czyżby sam się wkopałeś? Od kiedy NPLka ma max. 10 virtualservers? :)

Skoro nawet na stronie napisane jest "2" ;)

Ilość  virtualservers  została zwiększona gdy licencja została przedłużona.

Moja licencja jest w 100% oryginalna.

Dodaje tu fragment rozmowy w której pytałem się na jakiej zasadzie przedłużają licencje.

 

Przechwytywanie.PNG

Opublikowano
Dnia 9/18/2017 o 09:04, L3mon1 napisał:

Ilość  virtualservers  została zwiększona gdy licencja została przedłużona.

Moja licencja jest w 100% oryginalna.

Dodaje tu fragment rozmowy w której pytałem się na jakiej zasadzie przedłużają licencje.

 

Przechwytywanie.PNG

<img alt="Przechwytywanie.PNG" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="130607" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_09/Przechwytywanie.PNG.de0bee708e9ca92d9593e091b000d463.PNG" />

Nie zwiększają ilości serwerów ;v 512 slotów przypada na dwa serwery.

Opublikowano
2 godziny temu, mtts. napisał:

Nie zwiększają ilości serwerów ;v 512 slotów przypada na dwa serwery.

Przedłużali ci kiedyś licencje , że tak się madrzysz ?

Opublikowano
3 godziny temu, L3mon1 napisał:

Przedłużali ci kiedyś licencje , że tak się madrzysz ?

Owszem. Mi przedłużali jak stałem na niej dopóki nie poszedłem na AAL ;)

Zaraz nawet napiszę do ich Supportu i się spytam czy ta licencja powinna tak wyglądać, bo nikt po przedłużeniu od mnie przykładowo nie miał 10 max. virtualservers.

Opublikowano
34 minuty temu, Dave. napisał:

Owszem. Mi przedłużali jak stałem na niej dopóki nie poszedłem na AAL ;)

Zaraz nawet napiszę do ich Supportu i się spytam czy ta licencja powinna tak wyglądać, bo nikt po przedłużeniu od mnie przykładowo nie miał 10 max. virtualservers.

Pisz śmiało możesz wkleić tutaj ss rozmowy.

  • 4 miesiące temu...
  • Maja.. odblokował(a) ten temat
Opublikowano

O czym wy bredzicie, wiem że stary temat ale normalnie każdy ma 10 podserwerów po przedłużeniu licencji. Wiem coś na ten temat bo nie jeden raz mi przedłużali 

jest to normalne i każdemu się zwiększają 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...