Skocz do zawartości

[Metin2]Ups...

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 758 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Nie jestem uzdolniony graficznie, więc podania nie ozdobię.

O Mnie

Jestem Karol, mam 20 lat, interesuje się informatyką, tworzę prywatne serwery Metin2, strony internetowe i fora. Jestem osobą spokojną i kulturalną, chociaż wiadomo czasami mnie poniesie - jak każdego.

Coś więcej...

Uczestniczę w życiu forum lata, konto stworzyłem 21 kwietnia 2013 roku. Od początku po dzień dzisiejszy udzielałem się głównie w dziale Metin2 - tutaj chciałbym zaznaczyć, że zajmuje się bardziej stroną techniczną, przesiaduje głównie w forum "Tworzenie serwerów prywatnych" i jego subforach. Staram się pomagać użytkownikom o czym świadczy ilość mojej zawartości właśnie w w/w forum. Warto zaznaczyć, że byłem już tutaj KidModeratorem Metin2 w 2014 roku, jednak zostałem wyrzucony za głupotę - zarządzanie "konkurencyjnym" forum, więc jakieś doświadczenie, nawet na tym stanowisku posiadam. Moją zaletą jest na pewno wiedza i doświadczenie, a wadą lenistwo. Fakt, postów nie raportowałem, ale nie dlatego, że mi się nie chciało czy o tym nie wiedziałem, tylko nie było komu. Globalni Moderatorzy musieli momentami moderować dział, co chyba nie powinno tak wyglądać. 

Na forum spędzam dużo czasu i po wakacjach raczej się to nie zmieni, ponieważ pracuje przed komputerem.

mDBpWwW.png

Wiem, że "przed chwilą" przyjęliście @Aive, ale oboje siedzimy w innych forach, ona z tego co widzę nie zajmuje się tworzeniem serwerów, nie wychodzi poza forum Metin2 i Publikacje serwerów.

Napisałem podanie ponad miesiąc temu, jednak nikt poza @kwiateksię w nim nie wypowiedział, chociaż w to nie wierzę, spróbuję jeszcze raz ponieważ chce pomóc. :)

@Lord Makin @kwiatek @tripipi @Kubek

Edytowano przez Ups...

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 758 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...