Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

kwiatek

Bardzo miły GM
Global Moderator

Zawartość

5087

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  5087
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5794 Lojalny

O kwiatek

 • Ranga
  Bardzo miły GM
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  kwiatek
 • Czas spędzony na forum Pokaż

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Ostatnio na profilu byli

69269 wyświetleń profilu
 1. test

  1. Blaaszka

   Blaaszka

   wydajesz się jakiś chudszy 

 2. Zmiana nicku od zawsze była nagrodą i tak ma pozostać. Są jednak od tego wyjątki. Osoba, która nie do końca dobrze wybrała kiedyś swój nick, czy jest teraz rozpoznawalna w różnych miejscach pod inną nazwą, może napisać do nas. Zazwyczaj takim osobom zmieniamy nazwę, jednak trzeba mieć sensowny powód zmiany, a nie w ramach śmieszku zmiana nazwy na coś, co za chwilę się znudzi.
 3. http://www.mpcforum.pl/forum/1303-starbound/
 4. Regulamin działu Playerunknown's Battlegrounds   1. W dziale obowiązuje [url="http://www.mpcforum.pl/forum-611/announcement-10-regulamin-globalny-mpcforumpl/"]Regulamin Globalny Forum[/url], do którego należy się stosować. 2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku, kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Aby wątek został zamknięty, wystarczy wysłać raport lub napisać Prywatną Wiadomość do Moderatora działu bądź Global Moderatora. 3. Należy używać opcji "Edytuj". Przedwcześnie dodanego posta powinieneś zgłosić za pomocą odpowiedniego przycisku. 4. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację, prosimy o kontakt na PW z danym Moderatorem. W przypadku braku porozumienia, skontaktuj się z Global Moderatorem lub Administratorem. 5. Panuje całkowity zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. 6. Użytkownik może korzystać z kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków Administracji. Kara: permanentne zawieszenie konta. 7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonym działem Giełdy. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. 8. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. 9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. 10. Własne tematy możemy odświeżać co 24 godziny. Kara: 3 punkty ostrzeżeń. 11. Własny poradnik możemy odświeżyć tylko po wprowadzeniu zmian w treści. 12. Nie zakładamy tematów z wszelkimi prośbami o konta oraz resztki PSC. Każdy takowy wątek zostanie przeniesiony do kosza na stałe. 13. W dziale nie używamy prefiksów. 14. Zakaz organizowania konkursów bez zgody administracji. 15. Zakaz reklamowania serwerów TeamSpeak 3 oraz konkurencyjnych forów. 16. Użytkownik nie może umieszczać postów, które nie wnoszą nic do tematu lub całkowicie od niego odbiegają oraz tych, które powielają istniejące już odpowiedzi. Nie może również zamieszczać treści niepomocnej czy wprowadzającej w błąd i narażającej na koszty. Ponadto jest zobowiązany do argumentowania swojej wypowiedzi. 17. W dziale obowiązuje tabela kar:  
 5. http://www.mpcforum.pl/forum/1302-playerunknowss-battlegrounds/
 6. Za słaba aktywność, żeby stworzyć nowe działy.
 7. Chciałem przywrócić ten temat wprowadzając akceptację postów, ale da się to tylko zrobić na cały dział. Idiotyzmy musiałyby mieć osobny dział, więc troszkę słabo. ;v
 8. Praca numer 1:   Praca numer 2:   Praca numer 3:   Praca numer 4:
 9. Regulamin sygnatur jest już dostępny w ogłoszeniach.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0