Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blokowanie reklam w nicku - Blokowanie domen i ip numerycznych


ɴoɴαмe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sAap2NR.png

Witam, dzisiaj zaprezentuje wam jak zablokować domeny PL/COM/COM.PL/EU/NET jak i ip numeryczne w nicku.
Jedyne co potrzebujemy to 2 regułki:
 

(.*)(\.[Pp][Ll]|\.[Ee][Uu]|\.[Nn][Ee][Tt]|\.[Cc][Oo][Mm])(.*)
(.*)([0-9]+\.[0-9]+\.[0-9]+\.[0-9]+)(.*)

Co musimy z nimi zrobić?
Wystarczy wejść Tools > Ban List ( Ctrl + Shift + B ) > Add ( Ctrl + N )  > Zmienić opcję z "Wildcard" na "Regular Expression" > W zakładce "Name:" wystarczy wpisać jedną z tych formułek > OK
SS:

 

KWPfwQg.jpg

8M8fEWt.jpg

DkHDfre.jpg

 

Gotowe :)
 

Jeżeli masz jakiś problem to śmiało pisz tutaj albo PM na forum  ;)

 

 

Poradnik by ɴoɴαмe, 2017 © MPCForum.PL

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Przetestowane. Działa elegancko:)

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Fajny poradnik :) Może kiedyś z niego skorzystam.

Moje życie. Moje wybory. Moje błędy. Moje lekcje. NIE TWÓJ biznes!
Nie wystarczy chcieć. Trzeba wszystko wprowadzić w życie

BATTLE-TS.PL

Opublikowano
15 godzin temu, gosc123123 napisał:

Poradnik przydatny i przetestowany, jednak osobiście wole blokować to w bocie.

Jeśli zablokujesz w bocie, to reklamę bądź też adres ip użytkownika widać w logach :)

 

Poradnik jak najbardziej przydatny ;)

Opublikowano

Poradnik ciekawy lecz zbędny osoba co nie ogarnia ts'ów a tak są takie co nawet nie umieją nicku zmienić to sobie taki kowalski pomyśli że bana dostał i pójdzie na innego więc no nwm

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

@muchomor321 Kto normalny ma nick z adresem www lub IP? 

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano
1 godzinę temu, tomo92s napisał:

@muchomor321 Kto normalny ma nick z adresem www lub IP? 

Właśnie nikt normalny lecz widziałem takie przypadki ;)

Niby fajna sprawa lecz teraz Boty mają taką funkcje wykrywania słów ;)

lubie-to-png.png

Opublikowano

@tomo92s

@Canecorso

no ja wam powiem że widziałem przypadki że typek tam gdzie jest nick wpisał ip serwera a potem mi płakał na fb czemu go wyrzuca

Dużo osób ma kropkę też w nicku i pomyśli sobie że jest zbanowany

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano
Dnia 6.06.2017 o 11:21, Canecorso napisał:

Właśnie nikt normalny lecz widziałem takie przypadki ;)

Niby fajna sprawa lecz teraz Boty mają taką funkcje wykrywania słów ;)

Tak, posiadają taką funkcję, lecz po wyrzuceniu owej osoby przez bota reklama / ip jest widoczne w logach :)

Opublikowano
13 godzin temu, muchomor321 napisał:

@tomo92s

@Canecorso

no ja wam powiem że widziałem przypadki że typek tam gdzie jest nick wpisał ip serwera a potem mi płakał na fb czemu go wyrzuca

Dużo osób ma kropkę też w nicku i pomyśli sobie że jest zbanowany

Tylko ,że to nie banuje samej kropki ,a .pl,.eu itd..

fPdC8vF.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podczas dodawania pojawia się problem. Po zatwierdzeniu przyciskiem OK, wyświetla mi taki błąd:

Cytat

<16:56:03> nieprawidłowy parametr

 

Opublikowano
23 godziny temu, DragonHD112 napisał:

Podczas dodawania pojawia się problem. Po zatwierdzeniu przyciskiem OK, wyświetla mi taki błąd:

 

Jesteś pewny że wpisałeś to w name a nie w IP?

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano
3 godziny temu, ɴoɴαмe napisał:

Jesteś pewny że wpisałeś to w name a nie w IP?

tak, wklejam w "name" i nic to nie daje

Opublikowano
Dnia 11.11.2017 o 20:14, DragonHD112 napisał:

tak, wklejam w "name" i nic to nie daje

Podaj ip serwera na PW wbije i spróbuje ja wklepać.

fPdC8vF.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...