Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sinusbot nie łączy się z moim serwerem


HeraQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam Sinusbota 0.9.8, wersja clienta 3.0.18.2. Problem jest taki że na mojego TeamSpeak sinusbot nie chce się łączyć a na inne wchodzi bez problemu. 

 

Jakieś rozwiązanie? Próbowałem zainstlować clienta 3.0.19.2 , lecz bot włanczął sie i odrazu wyłanczał.

 

EDIT:

 

Logi z konsoli:

 

2017-04-25T17:31:51+02:00 Starting instance ts3server://127.0.0.1?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword=
2017-04-25T17:31:54+02:00 TSClient quit.
2017-04-25T17:31:56+02:00 Could not request shutdown
2017-04-25T17:32:10+02:00 BOT-CONFIG [admin] HOST CHAN CHANPW ANNOUNCE ANNOUNCESTR DUCKING DUCKINGVOLUME STICKY TTSLOCALE CHATIGNSRV CHATIGNPRIV CHATIGNCHAN CC OK
2017-04-25T17:32:13+02:00 Starting instance ts3server://ts3gildie.pl?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword=
2017-04-25T17:32:13+02:00 TSClient quit.

Kontakt:

Discord: heraqu#6670

Opublikowano

 

Witam. Posiadam Sinusbota 0.9.8, wersja clienta 3.0.18.2. Problem jest taki że na mojego TeamSpeak sinusbot nie chce się łączyć a na inne wchodzi bez problemu. 

 

Jakieś rozwiązanie? Próbowałem zainstlować clienta 3.0.19.2 , lecz bot włanczął sie i odrazu wyłanczał.

 

EDIT:

 

Logi z konsoli:

 

2017-04-25T17:31:51+02:00 Starting instance ts3server://127.0.0.1?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword=
2017-04-25T17:31:54+02:00 TSClient quit.
2017-04-25T17:31:56+02:00 Could not request shutdown
2017-04-25T17:32:10+02:00 BOT-CONFIG [admin] HOST CHAN CHANPW ANNOUNCE ANNOUNCESTR DUCKING DUCKINGVOLUME STICKY TTSLOCALE CHATIGNSRV CHATIGNPRIV CHATIGNCHAN CC OK
2017-04-25T17:32:13+02:00 Starting instance ts3server://ts3gildie.pl?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword=
2017-04-25T17:32:13+02:00 TSClient quit.

 

 

Jeżeli posiadasz serwer teamspeak 3 na vpsie lub ofercie slotowej z net-speak klient 18.2 nie ma szans się połączyć z serwerem. Filtry net-speak blokują starsze wersje klientów, jeśli chcesz używać sinusbotów polecam aktualizację klienta do 19.4.

Opublikowano

Problem jest taki, że po prostu klient jest zbyt stary. Bot prawdopodobnie łączy się z niektórymi starszymi wersjami serwerów, ale jeżeli masz serwer na jednej z nowszych wersji to sinusbot się nie połączy.

 

Musisz zaktualizować klienta (sinusa też by się przydało), jeżeli nie masz wiedzy na ten temat możesz skorzystać ze strony sinusbot-installer.de gdzie będziesz musiał skopiować jedynie jedną komendę a następnie podążać za instrukcjami. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...