Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

totalspeak24.pl l Darmowy l Bezpieczny l Stabilny


_Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Serwerek Miła Administracja ;).

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Staramy się jak najbardziej urozmaicać nasz serwer.

Opublikowano

Fajne pliczki macie w katalogu www na maszynie ;> może to zasłonicie waszego wspaniałego bota pod banner ? (ups ktoś usunął przed chwilą pliczki ;< a już SS miałem robić ;/) a ten banner możecie już darować (http://i.imgur.com/j78Dlfu.png) bo gdzieś widziałem te tło tylko zmieniliście nazwe i niby git jest.

 

Dotycząc serwera... wygląd jest poprostu żałosny ponieważ was kochany technik skopiował skąd albo kopiuje ten was styl na inne ts ;] (na dwóch ts znajdywał się ten styl.) hmm ikonki takie sobie.. pewnie mocno przerobione od tych darmówek co są na tym forum w formacie .psd  (albo to są te same oczywiście) boty muzyczne mogą być oczywiście ;>

 

Ech administracja widzę ze macie jakąś administracje ale czyżby ? nie wchodziłem do strefy poke bo niechce marnować czasu na kłótnie ;> ale co wasza administracja robi na ts ? pilnuję porządku ? nie widać;> mogę w każdej chwili wejść z botem i przekonać po ilu minutach dostanie bana ;> hmm a kto pilnuję wasze kanały prywatne ? bot ? (abot) chyba nie bo zawsze abot miał jeden minus w kanałach prywatnych ze jak nie widzi danego nr kanału prywatnego to stworzy ten numerek i robi bałagan na ts3 ;>np

 

Link do screena:

https://zapodaj.net/0933bb3f845c1.png.html

 

W tym przypadku ktoś na początku usunął u was nr z kanału i bot stworzył i znów to samo i znów to samo ;> a administracja nie przypilnowała tego nawet ;> więc niby macie teraz 4razy kanał 5 :>

 

Link do screena:

https://zapodaj.net/0fa4d37e64bc6.png.html

Kolejny głupi przykład ze wasza administracja siedzi i gra niż przegląda ts3 ;> osoba która stworzyła ten kanał nr32 usunęła z nazwy kanału i bot stworzył nowy kanał z nr32 ;>

 

Niestety bałagan w dziale kanały prywatne jest spory i ciekawe czy zostanie ogarnięty czy człowiek będzie mógł u was robić dalej szyf na ts3 ;> (nie robiłem żadnego kanału bo zaraz będzie spina ze ja robie wam bałagan ;>)

 

Szczerze macie jakąś przyszłość ts3 ;> powodzenia...

 

ps

nie odpowiadam w tym temacie już ... jak polecą wulgaryzmy czy hejty tylko raportuję...

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Fajne pliczki macie w katalogu www na maszynie ;> może to zasłonicie waszego wspaniałego bota pod banner ? (ups ktoś usunął przed chwilą pliczki ;< a już SS miałem robić ;/) a ten banner możecie już darować (http://i.imgur.com/j78Dlfu.png) bo gdzieś widziałem te tło tylko zmieniliście nazwe i niby git jest.

 

Dotycząc serwera... wygląd jest poprostu żałosny ponieważ was kochany technik skopiował skąd albo kopiuje ten was styl na inne ts ;] (na dwóch ts znajdywał się ten styl.) hmm ikonki takie sobie.. pewnie mocno przerobione od tych darmówek co są na tym forum w formacie .psd  (albo to są te same oczywiście) boty muzyczne mogą być oczywiście ;>

 

Ech administracja widzę ze macie jakąś administracje ale czyżby ? nie wchodziłem do strefy poke bo niechce marnować czasu na kłótnie ;> ale co wasza administracja robi na ts ? pilnuję porządku ? nie widać;> mogę w każdej chwili wejść z botem i przekonać po ilu minutach dostanie bana ;> hmm a kto pilnuję wasze kanały prywatne ? bot ? (abot) chyba nie bo zawsze abot miał jeden minus w kanałach prywatnych ze jak nie widzi danego nr kanału prywatnego to stworzy ten numerek i robi bałagan na ts3 ;>np

 

Link do screena:

https://zapodaj.net/0933bb3f845c1.png.html

 

W tym przypadku ktoś na początku usunął u was nr z kanału i bot stworzył i znów to samo i znów to samo ;> a administracja nie przypilnowała tego nawet ;> więc niby macie teraz 4razy kanał 5 :>

 

Link do screena:

https://zapodaj.net/0fa4d37e64bc6.png.html

Kolejny głupi przykład ze wasza administracja siedzi i gra niż przegląda ts3 ;> osoba która stworzyła ten kanał nr32 usunęła z nazwy kanału i bot stworzył nowy kanał z nr32 ;>

 

Niestety bałagan w dziale kanały prywatne jest spory i ciekawe czy zostanie ogarnięty czy człowiek będzie mógł u was robić dalej szyf na ts3 ;> (nie robiłem żadnego kanału bo zaraz będzie spina ze ja robie wam bałagan ;>)

 

Szczerze macie jakąś przyszłość ts3 ;> powodzenia...

 

ps

nie odpowiadam w tym temacie już ... jak polecą wulgaryzmy czy hejty tylko raportuję...

 

Po 1. Nigdy nie mieliśmy interaktywnego banneru

Po 2. Polecam rozejrzeć się po dziale "Download", banner wykonał @156651493569347216815.pngCharacter

Po 3. Wygląd był kopiowany z mojego starego serwera, nie był z żadnego innego serwera kopiowany. Nie pomyślałeś, że ktoś mógł go skopiować od nas?

 

EDIT:

 

A co do kanałów prywatnych, postaramy się je poprawić.

  • Maja.. zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...