Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Azentis.pl - Dmg x156 + Mh (cycu i kag)


gutox123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

 

 

Samo to słowo "powinniście" jest jak wisienka do tortu w twoim poście, bez urazy ale rodzice cie rozpieścili za bardzo, wszystko pod nosek a potem placz xD

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

U mnie to 60 bez przypału ze wywali klienta podczas zebrania spotu, 1000x spokojnie działa dla pojedynczego obiektu :D

 

Aha, czyli jak nie będziesz czegoś potrafił i poprosisz kogoś o to bo wiesz, że zrobi to lepiej szybciej i dokładniej, to znaczy, że jesteś rozpieszczony przez rodziców? To co napisałeś jest troszeczkę śmieszne.

graphic.png

Opublikowano

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Opublikowano

 

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

 

 

Samo to słowo "powinniście" jest jak wisienka do tortu w twoim poście, bez urazy ale rodzice cie rozpieścili za bardzo, wszystko pod nosek a potem placz xD

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

U mnie to 60 bez przypału ze wywali klienta podczas zebrania spotu, 1000x spokojnie działa dla pojedynczego obiektu :D

 

Aha, czyli jak nie będziesz czegoś potrafił i poprosisz kogoś o to bo wiesz, że zrobi to lepiej szybciej i dokładniej, to znaczy, że jesteś rozpieszczony przez rodziców? To co napisałeś jest troszeczkę śmieszne.

 

Myślę, że chodzi tu raczej o roszczeniową postawę "To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe."

Otóż nikt nic nie powinien, skoro mu nie zapłacono. Robią to z dobrej woli.

Opublikowano

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

 

 

Samo to słowo "powinniście" jest jak wisienka do tortu w twoim poście, bez urazy ale rodzice cie rozpieścili za bardzo, wszystko pod nosek a potem placz xD

Nie znasz mnie to nie pierdziel głupot kolego, bo właśnie piszesz jak byś znał mnie jak książke.

 

 

 

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

 

 

Samo to słowo "powinniście" jest jak wisienka do tortu w twoim poście, bez urazy ale rodzice cie rozpieścili za bardzo, wszystko pod nosek a potem placz xD

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

U mnie to 60 bez przypału ze wywali klienta podczas zebrania spotu, 1000x spokojnie działa dla pojedynczego obiektu :D

 

Aha, czyli jak nie będziesz czegoś potrafił i poprosisz kogoś o to bo wiesz, że zrobi to lepiej szybciej i dokładniej, to znaczy, że jesteś rozpieszczony przez rodziców? To co napisałeś jest troszeczkę śmieszne.

 

Myślę, że chodzi tu raczej o roszczeniową postawę "To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe."

Otóż nikt nic nie powinien, skoro mu nie zapłacono. Robią to z dobrej woli.

 

 

Tak masz całkowitą rację, "nikt nic nie powinien" ale jeśli wstawił to z dobrej woli, a 30 osób prosi "zrób to zmień coś aby lepiej działało" to możesz to zrobić też z dobrej woli, ale to juz zalezy od danego człowieka, gdybym sam potrafił to bym zrobił, od tego jest to forum i ludzie na nim.

 

 

Opublikowano

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Opublikowano

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Po aktualizacji usunęli limitera, więc już nie jest konieczne używanie tego skryptu. Pobierz sobie upload i powinno działać.

Opublikowano

 

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Po aktualizacji usunęli limitera, więc już nie jest konieczne używanie tego skryptu. Pobierz sobie upload i powinno działać.

 

Czyli co mam zrobić ? bo nie wiem ? pobrac od nowa i nie klikać na postać i nie klikać tam użyj itd ?

Opublikowano

 

 

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Po aktualizacji usunęli limitera, więc już nie jest konieczne używanie tego skryptu. Pobierz sobie upload i powinno działać.

 

Czyli co mam zrobić ? bo nie wiem ? pobrac od nowa i nie klikać na postać i nie klikać tam użyj itd ?

 

Robisz to co jest w instrukcji

Czemu nie mam tej ikonki przez która odpalam bota?

Robiłeś wszystko co trzeba?

Opublikowano

 

 

 

Wszystko spoko tylko że jak wchodzę do gry zaznaczam postać klikam ,, zaznacz postać,, potem ,, użyj,, to nie działa okienko w ciągu sekundy znika każdego moba i mojego nicku, a dlaczego nie działa dmg ?

Po aktualizacji usunęli limitera, więc już nie jest konieczne używanie tego skryptu. Pobierz sobie upload i powinno działać.

 

Czyli co mam zrobić ? bo nie wiem ? pobrac od nowa i nie klikać na postać i nie klikać tam użyj itd ?

 

Robisz to co jest w instrukcji

Czemu nie mam tej ikonki przez która odpalam bota?

Robiłeś wszystko co trzeba?

 

No raczej tak ale chyba odrazu po rozpakowaniu paczki powieninem mieć ta apke przez ktora odpalam bota.

Opublikowano

Ludzie czytajcie instrukcje. Nie ma żadnej apki do odpalenia. Jest tylko folder lib i w którym jest python odpowiedzialny za odpalanie tego wszystkiego !

Opublikowano

Robie to co w instrukcji i nie działa działa mh ale dmg już nie co może być przyczyną?

limiter k***a usuneli czytaj ze zrozumieniem ba****ie. 

Spamujesz bez sensu tymi postami.

 

WSZYSTKO DZIAŁA (z wyjątkiem DMG) Ameby z gimbazy nie potrafią odpalić to zaczyna się spam. Macie na pierwszej strone tutorial jak odpalić z WIDEO k***a XDDDDDDD

Opublikowano

 

Robie to co w instrukcji i nie działa działa mh ale dmg już nie co może być przyczyną?

limiter k***a usuneli czytaj ze zrozumieniem ba****ie.

Spamujesz bez sensu tymi postami.

 

WSZYSTKO DZIAŁA (z wyjątkiem DMG) Ameby z gimbazy nie potrafią odpalić to zaczyna się spam. Macie na pierwszej strone tutorial jak odpalić z WIDEO k***a XDDDDDDD

Ale i tak bedzie problem, bo jak on to zrobil. Ja zrobilem tak samo i mi nie dziala :c

 

Co do wypowiedzi pewnego pana. Powinniśmy to niczego tutaj nie dawac. Nie dosc ze z dobrej woli wszystko jak pod nos, podpowiedzi dane co zrobi to jeszcze problem, ze my tego nie robimy. Smiech. Rodzice Ciebie tez nie beda utrzymywac do konca zycia. Trzeba sie czegos nauczyc. Wpisalbys w google to bys z pewnoscia cos znalazł jak zmniejszyć ilość eventow :)

Opublikowano

 

Robie to co w instrukcji i nie działa działa mh ale dmg już nie co może być przyczyną?

limiter k***a usuneli czytaj ze zrozumieniem ba****ie.

Spamujesz bez sensu tymi postami.

 

WSZYSTKO DZIAŁA (z wyjątkiem DMG) Ameby z gimbazy nie potrafią odpalić to zaczyna się spam. Macie na pierwszej strone tutorial jak odpalić z WIDEO k***a XDDDDDDD

Ale i tak bedzie problem, bo jak on to zrobil. Ja zrobilem tak samo i mi nie dziala :c

 

Co do wypowiedzi pewnego pana. Powinniśmy to niczego tutaj nie dawac. Nie dosc ze z dobrej woli wszystko jak pod nos, podpowiedzi dane co zrobi to jeszcze problem, ze my tego nie robimy. Smiech. Rodzice Ciebie tez nie beda utrzymywac do konca zycia. Trzeba sie czegos nauczyc. Wpisalbys w google to bys z pewnoscia cos znalazł jak zmniejszyć ilość eventow :)

Opublikowano

 

Robie to co w instrukcji i nie działa działa mh ale dmg już nie co może być przyczyną?

limiter k***a usuneli czytaj ze zrozumieniem ba****ie.

Spamujesz bez sensu tymi postami.

 

WSZYSTKO DZIAŁA (z wyjątkiem DMG) Ameby z gimbazy nie potrafią odpalić to zaczyna się spam. Macie na pierwszej strone tutorial jak odpalić z WIDEO k***a XDDDDDDD

Ale i tak bedzie problem, bo jak on to zrobil. Ja zrobilem tak samo i mi nie dziala :c

 

Co do wypowiedzi pewnego pana. Powinniśmy to niczego tutaj nie dawac. Nie dosc ze z dobrej woli wszystko jak pod nos, podpowiedzi dane co zrobi to jeszcze problem, ze my tego nie robimy. Smiech. Rodzice Ciebie tez nie beda utrzymywac do konca zycia. Trzeba sie czegos nauczyc. Wpisalbys w google to bys z pewnoscia cos znalazł jak zmniejszyć ilość eventow :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...