Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Azentis.pl - Dmg x156 + Mh (cycu i kag)


gutox123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ogole z jakiej racji mamy wrzucic to do folderu C?

 

PS. U mnie wszystko działa

@Monstriu wrzucasz folder pulok na dysk C ponieważ w pliku odpowiedzialnym za DMG jest zdefiniowana ścieżka do folderu z plikami odpowiedzialnymi za działanie.

newPath = 'c://pulok/dmg/pc/warrior/'
ZAHONnaMPC-1339068796.png

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra, zrobiłem wg. tuta z filmiku, ale jest problem, bo to bije przy 1 hicie, potem nie zadaje obrazen przez 10 sek a caly czas na spacji, i potem znow hit za jakis czas...

 

Nie ma szans, wiecej mobow i wywala, na filmiku widze działa dobrze a u mnie jak by laguje.

Opublikowano

Nie no nie wiem czy tylko mi to tak c**j*wo działa no ale podwaja tylko pierwszego hita, potem rzecz ktora atakujemy cala sie swieci jakby dostawała milion hitów na minute i wypier*ala do menu, co zrobic? 

Opublikowano

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

To samo mam w dodatku dosyć często wywala na dungach. 

Opublikowano

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

To samo mam w dodatku dosyć często wywala na dungach. 

 

Za szybko metiny padają... hit-nijcie raz,poczekajcie aż moby sie zrespią i dopiero wtedy

Opublikowano

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

Opublikowano

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

@gutox123 mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

Opublikowano

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

@gutox123 mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

Poszukaj sobie na tym forum jak zrobić dmg

Opublikowano

 

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

@gutox123 mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

Poszukaj sobie na tym forum jak zrobić dmg

 

bardzo pomogles -.-

Opublikowano

 

 

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

kurde nie wiem dlaczego gdy ide ww/dt to gdy rozbije metiny nie przenosi mnie dalej, bo nie zalicza mi czasami jak bym tego metina rozwali;..

wprowadzili coś takiego, że jak za szybko zbijesz metina to cię nie przenosi xD

Jak zrobic zwolniony DMG ? 

usuwasz odpowiednią ilość eventów we wszystkich pliczkach msa

 

@gutox123 mozesz powiedziec pokazac jakis film jak to zrobic ??

 

 

Poszukaj sobie na tym forum jak zrobić dmg

 

bardzo pomogles -.-

 

Ja nie mam tyle czasu by odpowiadać na każde wiadomości. Czasem wystarczy tylko poszukać

Opublikowano

aa czaje xD Czyli "skrypt" siemanko działa na zasadzie tak jak mój PolyExp z 2014/15 roku na teriosie :D czyli że klikamy obojętnie co byle nie jakiś "object" xDDD 

 

 

sygna.png

Opublikowano

panowie, jak zrobić aby odpalał się sam ten program, który klika cały czas na coś nie na to co bijemy, mam swoj dmg hack i chciałbym stestować

 

w folderze pulok otwórz plik mhbycycuidmg lub mhbykagidmg i skasuj linijkę 'import dump' to Ci odpali samo MH.

 

Ewentualnie chyba można też zrobić tak, że odpalasz plik kagb i kasujesz te importy i wstawiasz swój import autozaznaczanie i wtedy sam skrypt od tego klikania się odpali.

Opublikowano

Wyszedł nowy azentis. Niby ma być anty-cheat

może uda ci się cośznaleść na niego ??

Będę wdzięczny


Wyszedł nowy azentis. Niby ma być anty-cheat

może uda ci się cośznaleść na niego ??

Będę wdzięczny...

Opublikowano

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

Nie widac zadnego zainteresowania przez autora czy kogokolwiek, wiec ludzie beda pisac ze potrzebuja a nie potrafią, a póki nikt tego nie zrobi jesteśmy w kropce. :)

Opublikowano

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

To autor cheata lub Ty powinniscie to zrobic, jesli rzeczywiscie widac ze nikt tego nie potrafi, a jest to pewnie dla Ciebie łatwe.

 

 

Samo to słowo "powinniście" jest jak wisienka do tortu w twoim poście, bez urazy ale rodzice cie rozpieścili za bardzo, wszystko pod nosek a potem placz xD

 

 

To usun eventy i nie bedzie logac. Zmien libcze eventow z 156 do 80

U mnie to 60 bez przypału ze wywali klienta podczas zebrania spotu, 1000x spokojnie działa dla pojedynczego obiektu :D

2vuhg8m.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...