Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Sponsora oraz osób do założenia TS3.


uszatyxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko :)

 

Tak jak w nazwie Tematu, szukam Sponsora oraz osób do pomocy w reklamach np : na róznych forach i wgl.  Nie chce zrobić coś na chwilę a juz na dłużej.

 

A teraz cos moze o mnie :

 

Mam na imie Kamil i mieszkam w Radomiu oraz mam 19 lat. Jak kazdy wie miałem pare ts'ów juz swoich z nieodpowiedzialnymi osobami. Teraz juz chce się skupić tylko i wylacznie na rozwijaniu ts3, oczywiscie jak ktoś mnie pamieta wie ze latałem po ts3 i reklamowałem wiec teraz bardzo chciałbym te osoby przeprosić za moje zachowanie. Co do reklam w tym projekcie to tylko i wylacznie na : Forach,FP NA FB I Inne źródła . Tylko żeby nie z innych ts3.

 

Czego oczekuje od Sponsora : 

- Sympatycznych oraz Miłych ludzi i Humorku spoko :)

- Zaangażowania w projekt w sprawie Finansowej.

- Wytrwałości/Zaufania na początku :)

- Czystego Sumienia

- Opłacania na początku VPS Jak bd mógł też postaram sie pomóc.

- Oraz Postarania się załatwić Licencjie NPL

- Jak czegoś zapomniałem dopisać a na pewno tak jest to pisać smiało PRIV odpisze odrazu.

 

Czego oczekuje od Administracji : 

 

- Zaangażowania w projekt.

- Pomaganie w reklamach oraz załatwinia reklam na różnych forach.

- Schodzenie na Centrum Pomocy.

- Pomoc innym użytkownikowi

- Sprawnie dziłającego Mikrofonu oraz Sluchawek

- Mutacji

- Oraz trochę checi i zapału do rozwijania TS.

 

 

 ( Kontakt ze mną )

 

Potrzebujesz wiecej informacji o Projekcie Napisz do mnie.

....

 

MPC - Wiadomosc Prywatna

GG - 52233755

....

 

 

79307122032756760810.png

Opublikowano

No zabawy było z Twoimi reklamami i chamskimi zagrywkami.

 

Czy się zmieniłeś? Wątpię / Może.

Czy coś potrafisz? Może.

 

Ale w gruncie rzeczy dużo z nas pamięta co wyprawiałeś i nie chciałbym się pakować w projekt z kimś kto takie rzeczy robił.

Wiesz, tu nawet nie chodzi o to czy sie znasz, po prostu zaufanie do takich osób mam zerowe, pewnie nie tylko ja.

 

Tak czy siak, powodzenia.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No zabawy było z Twoimi reklamami i chamskimi zagrywkami.

 

Czy się zmieniłeś? Wątpię / Może.

Czy coś potrafisz? Może.

 

Ale w gruncie rzeczy dużo z nas pamięta co wyprawiałeś i nie chciałbym się pakować w projekt z kimś kto takie rzeczy robił.

Wiesz, tu nawet nie chodzi o to czy sie znasz, po prostu zaufanie do takich osób mam zerowe, pewnie nie tylko ja.

 

Tak czy siak, powodzenia.

Nie nom wiadomo że odrazu nie uwierzysz że się zmieniłem ale zmieniłem :) Nie mam zamiaru ksuć juz nikomu tego co zrobil sam lub sam reklamowal nie interesuje mnie. Dzięki przyda się :)

79307122032756760810.png

Opublikowano

Hmm, znam cie bardzo dobrze i wiem jaki jestes. Caly czas jak do ciebie wbijalem to inny ts byl ;x

Narazie nie polecam.

Opublikowano

Jeżeli szukasz dobrej ekipy i sponsora to na pewno nie na tym forum :yay:

Popamiętasz moje słowa i zobaczysz, że serwer dłużej nie postoi niż 3 miesiące.

Tutaj nawet ludzie, co oferują swoją pomoc jako "Technik" Niszczą inne serwery.

Np. @xFatal

 

Nie znam Twojej osoby, wiec trudno mi tutaj Ciebie ocenić.

Ps. Nie oceniam, słuchając się innych.

Ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu serwera!

Opublikowano

Jeżeli szukasz dobrej ekipy i sponsora to na pewno nie na tym forum :yay:

Popamiętasz moje słowa i zobaczysz, że serwer dłużej nie postoi niż 3 miesiące.

Tutaj nawet ludzie, co oferują swoją pomoc jako "Technik" Niszczą inne serwery.

Np. @xFatal

 

Nie znam Twojej osoby, wiec trudno mi tutaj Ciebie ocenić.

Ps. Nie oceniam, słuchając się innych.

Ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu serwera!

z uszatym kiedyś współpracowałem w sumie można polecić.

a ty już cicho łukaszku nie płacz.

http://screenshot.sh/mFzYDhXZY6UO8

Opublikowano

 

Jeżeli szukasz dobrej ekipy i sponsora to na pewno nie na tym forum :yay:

Popamiętasz moje słowa i zobaczysz, że serwer dłużej nie postoi niż 3 miesiące.

Tutaj nawet ludzie, co oferują swoją pomoc jako "Technik" Niszczą inne serwery.

Np. @xFatal

 

Nie znam Twojej osoby, wiec trudno mi tutaj Ciebie ocenić.

Ps. Nie oceniam, słuchając się innych.

Ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu serwera!

z uszatym kiedyś współpracowałem w sumie można polecić.

a ty już cicho łukaszku nie płacz.

http://screenshot.sh/mFzYDhXZY6UO8

 

Mówisz screeny?

Proszę bardzo - To jest właśnie osoba, która oferują własną pomoc:

BDtTRXn.jpg

LLYQQaj.jpg

Opublikowano

 

 

Jeżeli szukasz dobrej ekipy i sponsora to na pewno nie na tym forum :yay:

Popamiętasz moje słowa i zobaczysz, że serwer dłużej nie postoi niż 3 miesiące.

Tutaj nawet ludzie, co oferują swoją pomoc jako "Technik" Niszczą inne serwery.

Np. @xFatal

 

Nie znam Twojej osoby, wiec trudno mi tutaj Ciebie ocenić.

Ps. Nie oceniam, słuchając się innych.

Ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu serwera!

z uszatym kiedyś współpracowałem w sumie można polecić.

a ty już cicho łukaszku nie płacz.

http://screenshot.sh/mFzYDhXZY6UO8

 

Mówisz screeny?

Proszę bardzo - To jest właśnie osoba, która oferują własną pomoc:

 

 

 

Dokładnie tak jak mówisz

http://screenshot.sh/m3IlLU06gPMum

Opublikowano

 

 

 

Jeżeli szukasz dobrej ekipy i sponsora to na pewno nie na tym forum :yay:

Popamiętasz moje słowa i zobaczysz, że serwer dłużej nie postoi niż 3 miesiące.

Tutaj nawet ludzie, co oferują swoją pomoc jako "Technik" Niszczą inne serwery.

Np. @xFatal

 

Nie znam Twojej osoby, wiec trudno mi tutaj Ciebie ocenić.

Ps. Nie oceniam, słuchając się innych.

Ale życzę Ci powodzenia w rozwijaniu serwera!

 

z uszatym kiedyś współpracowałem w sumie można polecić.

a ty już cicho łukaszku nie płacz.

http://screenshot.sh/mFzYDhXZY6UO8

Mówisz screeny?

Proszę bardzo - To jest właśnie osoba, która oferują własną pomoc:

Dokładnie tak jak mówisz

http://screenshot.sh/m3IlLU06gPMum

Nie pozwolę na to, żeby taki xFatal niszczył projekty.

Chciałeś mi zepsuć opinie? No sorry, ale to, że Cię obrazilem to dobrze zrobiłem.. Nie pyklo..

To mój ostatni wpis.

Jeżeli.ktoś chce cała rozmowe do popcornu to pw :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...