Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabezpieczanie VPS przed włamaniami botów na SSH


`.Łukasz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, otrzymał bana na forum lvlupa i myśli że kozak.

"kolego" do Właściciela hostingu lvlup któremu nie dorastasz do pięt.

Skrajne cebulstwo, czy po prostu...? A nie, to przecież SunNight.

 

A propos tematu.

Fajny poradnik, dużo opisane ale w sumie to zasługa @SystemZ a nie Twoja.

 

Pozdrawiam

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Hehe, otrzymał bana na forum lvlupa i myśli że kozak.

"kolego" do Właściciela hostingu lvlup któremu nie dorastasz do pięt.

Skrajne cebulstwo, czy po prostu...? A nie, to przecież SunNight.

 

A propos tematu.

Fajny poradnik, dużo opisane ale w sumie to zasługa @SystemZ a nie Twoja.

 

Pozdrawiam

"Otrzymał bana na forum lvlup i myśli, że kozak"

Nie wiem, co miałeś na myśli pisząc "kozak" bo to Ty tutaj próbujesz zabłysnąć i to robisz nie po raz pierwszy.

Cebulstwo.. Jakie istnieje w sieci to jesteś Ty. Pisząc, że MPC to syf i nie będziesz już z niego korzystał..

To w takim razie, co tu jeszcze robisz kartonie? Idź zajmuj się tym swoim pantoflackim serwerem, który jest kolejnym dnem.

Już Ci wielokrotnie powtarzałem, że Twój serwer nie umywa się do SunNight..

Jeżeli masz znów pisać bezsensowne posty, które nic nie wnoszą to się nie udzielaj.

 

Nie pozdrawiam.

 

@kwiatek a Ciebie proszę o usuniecie tego poradnika, iż nie ma sensu robić czegokolwiek dla takich ludzi, którzy zamiast oceniać poradnik, wyzywają autorów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...