Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warius Premium MuOnline | Season 12 Part 1-2 | Legion x30 Non Donate - Launch 1st September


Groott

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dnia 18.07.2017 o 16:33, Groott napisał:

Thanks for informing about Asteria server. As regards Genesis, this time it will become a more fun type of server to play around with. No dynamic rates, no removing pre-reset gears anymore and most importantly Rebirth, which will be available at 50 resets, and almost reachable in a day's time. Therefore, everyone will be able to to acquire the best Rebirth shop items in a short time. So if you're a pvp lover, then this server is a perfect place for you. Furthermore, a little change has been done towards Offlevel system. Now it is available for every single user, regardless if you got vip or not.

Have a good day,
Groot

Where it is?

-------------------------------------------------

xLukasz

Opublikowano
Dnia 22/07/2017 o 11:29, -=Lukasz=- napisał:

Where it is?

Meaning that don't need to remove your gear anymore before making a reset (only pentagram). :)

Opublikowano

freeb_bonuschar.jpg

All new players of our Asteria x25 server will start with a special freebie package that includes the following:

  • 100% boosted experience rate from 0 to 10 resets.
  • 50% boosted experience rate from 11 to 20 resets.
  • 7 day beginner's starting bonus (choose your own pet, transformation ring and mini wings, more info here).
  • Pentagram for beginners by default.

A short information about Asteria x25 for our newcomers, it's a dedicated low rate server, focused specially for true mu online lovers. This server is about... complete lack of donate items! Furthermore, with Asteria's progressive reset system and the freebie bonus packages, you will be able to catch up at any time:

Reset limit raised to 30 - Today, 20:00 server time.
Reset limit raised to 40 - August 25, 20:00 server time.
Reset limit raised to 50 - September 25, 20:00 server time.

Kind regards,
Warius staff

Opublikowano
4 godziny temu, Groott napisał:

freeb_bonuschar.jpg

All new players of our Asteria x25 server will start with a special freebie package that includes the following:

  • 100% boosted experience rate from 0 to 10 resets.
  • 50% boosted experience rate from 11 to 20 resets.
  • 7 day beginner's starting bonus (choose your own pet, transformation ring and mini wings, more info here).
  • Pentagram for beginners by default.

A short information about Asteria x25 for our newcomers, it's a dedicated low rate server, focused specially for true mu online lovers. This server is about... complete lack of donate items! Furthermore, with Asteria's progressive reset system and the freebie bonus packages, you will be able to catch up at any time:

Reset limit raised to 30 - Today, 20:00 server time.
Reset limit raised to 40 - August 25, 20:00 server time.
Reset limit raised to 50 - September 25, 20:00 server time.

Kind regards,
Warius staff

Good idea for new players.

 

I havent fk time for play but good luck Groot.

-------------------------------------------------

xLukasz

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, chciałbym zapytać o kilka istotnych i nie jasnych kwestii odnośnie serwera, ale najpierw powiem, że nie będę tłumaczył tego na język angielski bo po prostu mój angielski bardziej się sprowadza do komunikacji w grze niż takiego formalnego pisania tutaj na forum, myślę, że admin poradzi sobie z przetłumaczeniem tego na swój język za pomocą translatora.

No więc tak. Łącznie gdzieś parędziesiąt osób dosyć doświadczonych w kwestii Seasonu 12 szuka nowego serwera, dodam, że raczej nie szukamy serwerów Seasonu 6 ep3, bo są już przestarzałe i nudne. Ktoś podesłał ten serwer, spojrzeliśmy jak wygląda sytuacja na serwerze w kwestii co noszą ludzie za ekwipunek na sobie i nie wygląda to tak źle aż tak jakby się wydawało po miesiącu odkąd serwer wystartował pomimo donate. Podoba nam się to, że jest tu limit statystyk 25k + bazowe staty, łącznie 27400 punktów do rozdania oraz to, że na jedną statystykę można mieć maksymalnie 12767 punktów. Wszystko wygląda dość fajnie, ale pozostaje jedna kwestia. Widzimy, że na serwerze jest komenda /offlevel - nie bardzo to się nam podoba bo przez to, że mimo tych 200 online ile jest teraz na serwerze wydaję się jakby było 20-50 parę online tak naprawdę. Nie widziałem tych 200 online nigdzie, jedynie tylko każdy nad głową ma otworzony sklep z włączoną tą komendą. Jak dla mnie i innych to zabiera serwerowi jakich kolwiek możliwości rozwoju w kwestii przyciągnięcia ludzi do grania na tym serwerze, bo nikt nie odpowie na to co potrzebujemy, bo tak naprawdę wszyscy afczą. Już nie lepiej było ustawić Helpera na określony czas i aby pobierał odpowiednią ilość zenu co 5 min niż włączać tą komendę ?

Także widzę lub mi się wydaję, że sety typu Bloodangel acc które części kosztują 50k Ruud wydaję się to kwota do osiągnięcia po upływie większym niż jeden miesiąc, a mimo to parędziesiąt osób biega w tych itemach. Tzn., że Master Boxy zostały zmodyfikowane? Ilość Ruud ile z nich można otrzymać za eventy zostały zwiększone? Czy może to po prostu za donate można wziąść dość tanio acc item BA?

 

Jeszcze dodam, że ludzie na tym forum wolą wiedzieć jakie są na serwerze ustawienia, niektórzy tutaj to analfabeci jak nie widzą ustawień pięknie ładnie podanych na tacy to potem nic dziwnego, że polaków żadnych nie ma, bo admin walnął sobie ładnym przemówieniem, a nie napisał ustawień.

  • Makin zmienił(a) tytuł na Warius Premium MuOnline | Season 12 Part 1-2 | Legion x30 Non Donate - Launch 1st September
Opublikowano

New patch with pleasant updates and hotfixes is on the way! Some of the x shop pets and transformation rings % of gained experience rate will be significantly reduced, which will certainly bring fairness between ordinary players and donators, bringing it even closer to play to win concept.

Kind regards,
Warius staff

Opublikowano
Dnia 15.08.2017 o 13:55, Pardas napisał:

Cześć, chciałbym zapytać o kilka istotnych i nie jasnych kwestii odnośnie serwera, ale najpierw powiem, że nie będę tłumaczył tego na język angielski bo po prostu mój angielski bardziej się sprowadza do komunikacji w grze niż takiego formalnego pisania tutaj na forum, myślę, że admin poradzi sobie z przetłumaczeniem tego na swój język za pomocą translatora.

No więc tak. Łącznie gdzieś parędziesiąt osób dosyć doświadczonych w kwestii Seasonu 12 szuka nowego serwera, dodam, że raczej nie szukamy serwerów Seasonu 6 ep3, bo są już przestarzałe i nudne. Ktoś podesłał ten serwer, spojrzeliśmy jak wygląda sytuacja na serwerze w kwestii co noszą ludzie za ekwipunek na sobie i nie wygląda to tak źle aż tak jakby się wydawało po miesiącu odkąd serwer wystartował pomimo donate. Podoba nam się to, że jest tu limit statystyk 25k + bazowe staty, łącznie 27400 punktów do rozdania oraz to, że na jedną statystykę można mieć maksymalnie 12767 punktów. Wszystko wygląda dość fajnie, ale pozostaje jedna kwestia. Widzimy, że na serwerze jest komenda /offlevel - nie bardzo to się nam podoba bo przez to, że mimo tych 200 online ile jest teraz na serwerze wydaję się jakby było 20-50 parę online tak naprawdę. Nie widziałem tych 200 online nigdzie, jedynie tylko każdy nad głową ma otworzony sklep z włączoną tą komendą. Jak dla mnie i innych to zabiera serwerowi jakich kolwiek możliwości rozwoju w kwestii przyciągnięcia ludzi do grania na tym serwerze, bo nikt nie odpowie na to co potrzebujemy, bo tak naprawdę wszyscy afczą. Już nie lepiej było ustawić Helpera na określony czas i aby pobierał odpowiednią ilość zenu co 5 min niż włączać tą komendę ?

Także widzę lub mi się wydaję, że sety typu Bloodangel acc które części kosztują 50k Ruud wydaję się to kwota do osiągnięcia po upływie większym niż jeden miesiąc, a mimo to parędziesiąt osób biega w tych itemach. Tzn., że Master Boxy zostały zmodyfikowane? Ilość Ruud ile z nich można otrzymać za eventy zostały zwiększone? Czy może to po prostu za donate można wziąść dość tanio acc item BA?

 

Jeszcze dodam, że ludzie na tym forum wolą wiedzieć jakie są na serwerze ustawienia, niektórzy tutaj to analfabeci jak nie widzą ustawień pięknie ładnie podanych na tacy to potem nic dziwnego, że polaków żadnych nie ma, bo admin walnął sobie ładnym przemówieniem, a nie napisał ustawień.

przyznam się nie czytałem całości ale wnioskuję, że pytasz czy warto - nie. P2w jak w pysk strzelił, wszystko za hajs, dosłownie wszystko.

Opublikowano
24 minuty temu, gwtim napisał:

przyznam się nie czytałem całości ale wnioskuję, że pytasz czy warto - nie. P2w jak w pysk strzelił, wszystko za hajs, dosłownie wszystko.

Teraz gramy na GlobalMu, ale też nie ma gdzie grać -.- 

Na tym Waiuriusie ludzie są pochowani, nawet komenda /online nie działa, nie idzie sprawdzić ile realnie jest online..

Opublikowano
Dnia 24/08/2017 o 18:35, gwtim napisał:

przyznam się nie czytałem całości ale wnioskuję, że pytasz czy warto - nie. P2w jak w pysk strzelił, wszystko za hajs, dosłownie wszystko.

I think you don't understand the real concept of our project. For the Genesis x1000, yes you can buy everything, pretty much p2w I agree, however you can easily earn rebirth points there to buy the best set and this is how it supposed to be for the pvp server. As regards the Legion x30, it's a completely non donor shop server, with limited x shop. And by limited x shop I mean no chaos cards, no lucky sets, basically nothing that could give advantage to players. Besides, we have reduced seal, pet and transformation ring % of gained experience - they have been cut significantly.

Dnia 24/08/2017 o 19:01, Pardas napisał:

Teraz gramy na GlobalMu, ale też nie ma gdzie grać -.- 

Na tym Waiuriusie ludzie są pochowani, nawet komenda /online nie działa, nie idzie sprawdzić ile realnie jest online..

Even tho you compare us to other servers, just watch the rankings list on our servers and on the other servers, where the advantage between donators and non donators is huge, where 1st place player is twenty times ahead from the player which is on the top 30, unlike here. It's just very sad that players don't get the quality of the server, they are leaving to other servers all the time, and that's why we are forced to come up with something new all the time. I will keep repeating again and again that I've made the project the way I wanted to and it's up to you - to play and accept my rules or not. Go ahead and make a perfect server for yourselves, I just want to see that massive online numbers, which are going to remain after months/years.

And by the way, a new patch will be released today with many novelties and fixes!

Best regards,
Groot

Opublikowano

A new patch has been released, which affects various aspects of the gameplay and contains fixes of some known bugs. The most important thing to say today is the addition to the already present game - mini-game Find Bombs (Minesweeper) and new event Evomon Evolves, two critical bug fixes with missing elemental monsters and Offllevel system, as well as changes in VIP system - now Gold server has become completely Non-PvP without Battle locations. Furthermore, all the changelog is listed below.

Novelties:

  • A new mini-game Find Bomb has been added.
  • A new event Evomon Evolves has been added.

Changes:

  • Changes in socket weapon upgrade (crafting).
  • Old crafted socket weapons have been added into general socket drop.
  • Character return to the original position using Offlevel system has been fixed.
  • Mob disappearance in elemental maps has been fixed.
  • Client performance after the reconnect has been improved.
  • A few problems with Ferea Boss Battle MPCforum has been fixed.
  • Gens Reward Box has been fixed, now it can be unleashed and you can get a reward from it.
  • Changed (fixed) reward for completing IT, now at the end of the event winner receives three 80 (380) excl. items.
  • Guild Alliance bug with frames has been fixed.
  • Muun's Evolution Stone have been fixed, as in some cases it did not evolve monsters.
  • Additional EXP rates on the x shop pets and rings has been reduced.
  • Rates on upgrading items with souls and lifes have been increased by 10%.
  • VIP privileges have been updated, more details - on our website in the account panel.
  • The anti-cheat system has been updated, attack speed monitoring system has been improved, TP-hacks are blocked now.
  • Fixed possible server crashes.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

16. Brak zainteresowania publikacją od dłuższego czasu wiąże się z przeniesieniem jej do archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...