Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warius Premium MuOnline | Season 12 Part 1-2 | Legion x30 Non Donate - Launch 1st September


Groott

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda Świąt :)

 

Oto co piszą na ragu:

 

 server is pretty fun so far but :


  • Zen Drop is pretty meh (admins think they can make it season1 to bring the old season where zen matters?
  • Mu Helper from lvl 80 ? what is this season 6?
  • Gotta remove items / add zen into website vault to reset?
  • Pay2win gap is definetly there been keeping an eye going full f2p i had 2 resets while the VIP members were already at 7+ resets
  • Nerfed jewel costs
  • Working speed hack (wonder if multi hack works aswell , would be really sad if it does)
Last edited by rlapap; 14 Hours Ago at 10:17 PM.
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Zen drops should remain low at least to make it valuable for as long as possible. Thanks for the clicker, fixed to level 10. And I'm not forcing anyone to donate, it's a matter of time. And all the hackers are banned on our server, so good luck in using any of the particular cheats. We're not fools and we see what's going on the server.
 
Kind regards,
Warius
Opublikowano

No szkoda ze p2w itd ,ale i tak nie ma gdzie grac ;p nie ma co plakac gra sie za darmo a z PL serwerów i tak nigdy nie bedzie serwa z low rate i bez p2w który postoi dluzej niz do 2 csa :) Jak cos jest to najpierw przelozony start a pozniej to co napisalem gra konczy sie po 1 max 2 csie ;]

Opublikowano
And all the hackers are banned on our server, so good luck in using any of the particular cheats.

 

 

You take such big money from ws and you don't even bought any antycheat, lmao xD

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

Serwer nie jest zly , co prawda VIP-y maja duza przewage i osoby donatujace ale jezeli nie grasz aby byc  top1 , a dla swojej przyjemnosci to jak najbardziej fajny serwer . Nie jest za latwo nie jest za ciezko , dynamik tez fajnie ustawiony no i liczba online nie jest przekrecona :)


Polecam Matt 

gif.gif

Opublikowano

Serwer nie jest zly , co prawda VIP-y maja duza przewage i osoby donatujace ale jezeli nie grasz aby byc  top1 , a dla swojej przyjemnosci to jak najbardziej fajny serwer . Nie jest za latwo nie jest za ciezko , dynamik tez fajnie ustawiony no i liczba online nie jest przekrecona :)

 

 

Polecam Matt 

W tej chwili to oszukujesz samego siebie, dla przyjemności możesz zacząć na jakimkolwiek innym serwerze co może mieć nawet i rok a wybrałeś akurat ten co ruszył niedawno xD

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

 

Serwer nie jest zly , co prawda VIP-y maja duza przewage i osoby donatujace ale jezeli nie grasz aby byc  top1 , a dla swojej przyjemnosci to jak najbardziej fajny serwer . Nie jest za latwo nie jest za ciezko , dynamik tez fajnie ustawiony no i liczba online nie jest przekrecona :)

 

 

Polecam Matt 

W tej chwili to oszukujesz samego siebie, dla przyjemności możesz zacząć na jakimkolwiek innym serwerze co może mieć nawet i rok a wybrałeś akurat ten co ruszył niedawno xD

 

No tak moge grac z 50 online albo 500 masz racje , wybor jest prosty :) 

gif.gif

Opublikowano

and most p2w ;p

Już lepiej wypada WoG przy tym... To co tam w tym shopie widziałem to wszystko kupisz, a na wogu raczej nie kupisz wingów 4, fernira,seedów, pentagramów :P

Opublikowano

 

and most p2w ;p

Już lepiej wypada WoG przy tym... To co tam w tym shopie widziałem to wszystko kupisz, a na wogu raczej nie kupisz wingów 4, fernira,seedów, pentagramów :P

 

We don't sell 4th wings. They can be won once in a month only. More info here.

Opublikowano

 

 

and most p2w ;p

Już lepiej wypada WoG przy tym... To co tam w tym shopie widziałem to wszystko kupisz, a na wogu raczej nie kupisz wingów 4, fernira,seedów, pentagramów :P

 

We don't sell 4th wings. They can be won once in a month only. More info here.

 

 

But you sell everything else that non donator cant reach.

Donate = full FO set, weapons, w3, rings, pendant, fenrir etc

Non donator = only set without wings, rings, weapon, pendant etc and you need 20GR for that 5 items so 2000 resets and still without most important things like wings and weapon. This server is most p2w because without $ we dont get full set.

Online players going down and down because of your paying system and you know that.

Opublikowano

Join now and don't forget to take your beginner bonus, more info here.

 

Have a great weekend,

Groot

Po rozpoczeciu gry mozna odebrac bonus w postaci pandy+ringa+small wings na 24h :) Pomaga przy pierwszych resach , jest tez fajny system expa od 1000 do 100 :)

 

 

Gdy by ktos chciał dołączyć do nas to zachecam i prosze o rejestracje z tego linka , po 50 rr dostaniemy oboje 100wCoins a po 100 - 100 :D 

 

 

 https://warius.net/signup/?ref=03ca4jex

gif.gif

Opublikowano

groot u r fkin retard. Ive got ban on forum because iv told truth about ur friend top 1 cheater

 

You said that this server is a joke and that I'm giving free resets to players. So you get banned for 1.4. - disrespectful and false statements towards administration, and for 1.6. - provoking bad attitude towards server. Be thankful that I didn't ban your game account.

Opublikowano

 

groot u r fkin retard. Ive got ban on forum because iv told truth about ur friend top 1 cheater

 

You said that this server is a joke and that I'm giving free resets to players. So you get banned for 1.4. - disrespectful and false statements towards administration, and for 1.6. - provoking bad attitude towards server. Be thankful that I didn't ban your game account.

 

if u do that Ill not cry, im playing here only for brother and waiting for new server

Opublikowano

Sorry Groot, you dant gave free resets. I remember now Phoenix from another server, he told me that. He was cheating there (duped items, 2x chroma staff +edr+lvl+2+mana where max was +3opt).

 

Screen from that server forum zlqbBW8.png

 

 

and screen where he told he was on that server

 

YWvXucT.png

 

now he dont play there and have empty character so he got ban

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...