Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

Zdziwił mnie bardzo config, tzn. komentarze raz w języku polskim a raz angielskim ale to pierdółka :P

Czekam aż udzielą się tu twórcy innych botów.

Jak to okrojony mbot jest .-.

Że bot do TS'a to od razu okrojony mbot?

Z tego co widzę są autorskie i niespotykane funkcje ...

Niespotykana to jest może jedna funkcja i to jest ten warning_ban() xD 

Autorskie "Funkcje can_do() i convertinterval() od abota"

Bot prezentuje się ciekawie, pobrałem i poczekam na więcej opinii bo nie chce backdoora se wwalić

Bot prezentuje się ciekawie, pobrałem i poczekam na więcej opinii bo nie chce backdoora se wwalić

Backdoora? Może jeszcze rata xD, Kod jest czysty więc możesz wszystko sprawdzić :)

przedewszystkim to jest darmowy, więc porównywanie go do mBOT'a jest według mnie nie na miejscu. A jeśli już idziesz w to porównanie, chwała autorowi za to że chce udostępnić pracę za darmo (pod jednym warunkiem, że rozwinie go do pewnego stopnia i aplikacja będzie działać bezproblemowo). Dopóki sami nie wstawimy czegoś swojego, nie mamy za bardzo prawa krytykować tego że ktoś inny to zrobi. Skoro coś jest za darmo, bierz na to poprawke. Sam za 0zł też byś nic nie zrobił, więc pozdro.

Co do samej aplikacji jest dużo do poprawy, nie będę wchodził w szczegóły tutaj gdyż nie czas i miejsce na to biorąc pod uwagę to że aplikacja jest w 1 wersji i wiadomo że nieskończona w pełnym stopniu. Powodzenia w rozwijaniu :)

Fajnie widzieć że dział się rozwija.

Pozdrawiam

Pani Kasia

przedewszystkim to jest darmowy, więc porównywanie go do mBOT'a jest według mnie nie na miejscu. A jeśli już idziesz w to porównanie, chwała autorowi za to że chce udostępnić pracę za darmo (pod jednym warunkiem, że rozwinie go do pewnego stopnia i aplikacja będzie działać bezproblemowo). Dopóki sami nie wstawimy czegoś swojego, nie mamy za bardzo prawa krytykować tego że ktoś inny to zrobi. Skoro coś jest za darmo, bierz na to poprawke. Sam za 0zł też byś nic nie zrobił, więc pozdro.

Co do samej aplikacji jest dużo do poprawy, nie będę wchodził w szczegóły tutaj gdyż nie czas i miejsce na to biorąc pod uwagę to że aplikacja jest w 1 wersji i wiadomo że nieskończona w pełnym stopniu. Powodzenia w rozwijaniu :)

Pozdrawiam

Tak, sam nie daję bo jak się ma >6 lat doświadczenia, to na robienie za free nie masz czasu :>

A z mbotem porównuję go pod względem bardzo podobnego kodu.

Pozdrawiam

Tak, sam nie daję bo jak się ma >6 lat doświadczenia, to na robienie za free nie masz czasu :>

A z mbotem porównuję go pod względem bardzo podobnego kodu.

No widzisz, każdy ceni się inaczej, tym bardziej nie porównujmy kogoś z doświadczeniem z ludzmi w dziale którzy często robią to z pasji i chęci rozwoju umiejętności.

Kodu mBOT'a nie mam więc się nie wypowiem, ale jeśli masz rację no to cóż, wzorce ma dziwne, widocznie inaczej nie umi :v

Podobnego kodu, jak mbot działa na klasach a ten na zwykłych funkcjach. To porównaj go z abotem i z avnbotem zawsze znajdzie się podobieństwo ;), ponieważ programiści zazwyczaj myślą podobnie.

Fajny bocik, + za wstawkę, na pewno się przyda.

Generalnie nie wiem o co wam chodzi, sam autor napisał w configu, że wzorował się na ABocie.

// EDIT

Po testach - działa świetnie  :yay:

Edytowano przez Kalambur99

@Catha bot fajny ale brakuje w ochronie rang automatycznego przyznawania rangi po zdjęciu jej

@Catha bot fajny ale brakuje w ochronie rang automatycznego przyznawania rangi po zdjęciu jej

O tym zapomniałem hmm, dodam to. + Niedługo nowe dodatki :)

'interval' => array('weeks' => 0,'days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 10),
        'data' => '1970-01-01 00:00:00', //Do not change

Czy kur#a kazdy bot na MPC musi miec to skopiowane z ABOT'a?... Wezcie zrobcie cos swojego typy...

Kolejny bot, który nie ma nic specjalnego. 

Rozumiem, że każdy z was chce się wybić, ale takim czymś się nie uda.

Pomyśl i stwórz coś nowego w 100% swojego.

Wiele osób ma problem do tego, że nie udostępniamy swoich prac za darmo. Dziwisz się? Skoro tutaj 1 linijkę kodu potrafią zapieprzyć, a druga sprawa, że brakuje na to czasu.

'interval' => array('weeks' => 0,'days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 10),

'data' => '1970-01-01 00:00:00', //Do not change

Czy kur#a kazdy bot na MPC musi miec to skopiowane z ABOT'a?... Wezcie zrobcie cos swojego typy...

Co do tego to tak, było najlepiej tego użyć.

Wiele osób ma problem do tego, że nie udostępniamy swoich prac za darmo. Dziwisz się? Skoro tutaj 1 linijkę kodu potrafią zapieprzyć, a druga sprawa, że brakuje na to czasu.

Wymyślam coś nowego dla tego w updacie będzie coś czego żadne mboty nie maja ( Chyba )

Jak nic specjalnego?

Chodzi o pluginy/eventy czy jakby sposób działania bota?

Autor tematu Napisano (edytowany)

UDPATE XBOTA

Dodaliśmy do grup admina że jeżeli ktoś mu range zabierze a jest wpisany do IGNORED to mu bot odda range.

+ Dodaliśmy nową funckje która pozwala graczą dostać kanał VIP - Jeżeli gracze dopiszą sobie do nicku naprzykład vip1 a lider hvip1 to stworzy mu się kanał i będzie miał Własciciel VIP i range. Ale żeby mu się stworzył kanał musi mieć naprzykład 10 osób które dopiszę sobie vip1. - Funkcje można wyłączyć lub włączyć jest to dodatek którego nigdzie nie widziałem.

LINK: https://www.mediafire.com/?nqgwtws56h1z06s

SKAN: https://www.virustotal.com/pl/file/6694494f61a8b98b7c846d02736b14b42c97e08441383a8992e22809ec58522f/analysis/1490203831/

Edytowano przez Catha

Pani Kasia

Po pierwsze odradzam korzystania z core mojego bota w wersji darmowej, ponieważ nie nadaje się ono do niczego ;)

Po drugie bot jest w 60% kopią mojego bota, a ja nie widzę o tym żadnej informacji w tym temacie.

Jeżeli chcesz zrobić coś porządnego to powinieneś napisać własny core, ponieważ ten to jest zlepek nieumiejętności autora i core darmowej wersji mojego bota.

Pozdrawiam.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Po pierwsze odradzam korzystania z core mojego bota w wersji darmowej, ponieważ nie nadaje się ono do niczego ;)

Po drugie bot jest w 60% kopią mojego bota, a ja nie widzę o tym żadnej informacji w tym temacie.

Jeżeli chcesz zrobić coś porządnego to powinieneś napisać własny core, ponieważ ten to jest zlepek nieumiejętności autora i core darmowej wersji mojego bota.

Pozdrawiam.

Widzę że tera wszystko należy do ciebie? widać że fantazja i twoje duże ego za dużo już pozwala pokaż mi co do ciebie tutaj należy jak mówisz + jak ty nawet takich funkcji nie masz widać że za dużo bajek w telewizji się naoglądałeś.

Edytowano przez Catha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...