Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline | Sezon 6 | Exp: 600x | Edycja testowa


GreatMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie  moge odpalic gry :D włączam poprzez launcher + jako administrator+zgodnosc  i tylko minimalizuje sie launcher chwilke pomysli i nic sie nie dzieje :P


jakies propozycje ? :P

Opublikowano

Nie  moge odpalic gry :D włączam poprzez launcher + jako administrator+zgodnosc  i tylko minimalizuje sie launcher chwilke pomysli i nic sie nie dzieje :P

jakies propozycje ? :P

przez maina odpal

Opublikowano

Potestowałbym ale niestey nie moge się zarejestrować. Próby na trzech kompach, różnych przeglądarkach i nic. Zawsze wyskakuje, że złe captcha albo, że użytkownik o takim nicku już jest zarejestrowany chociaż próbowałem dziesiątki różnych loginów : (

Opublikowano

Potestowałbym ale niestey nie moge się zarejestrować. Próby na trzech kompach, różnych przeglądarkach i nic. Zawsze wyskakuje, że złe captcha albo, że użytkownik o takim nicku już jest zarejestrowany chociaż próbowałem dziesiątki różnych loginów : (

Wyślij mi dane konta na PW, zarejestruje się a potem sobie zmienisz hasło i tyle :) 

Opublikowano

Bedzie start czy nie ??

Jeszcze jest parę rzeczy do dopracowania ale większość już zrobiona. A przypuszczam, że na odwal się tego robić nie chcą ;] Lepiej poczekać jeszcze, a nie znowu odpalić z błędami.

Opublikowano

ile to jeszcze potrwa? ludzie juz nie moga sie doczekac...

 

Info ze strony:

 

"(...) Przypominam że testy zakończą się jutro o 23:59, tym samym informacje odnośnie kolejnej edycji również pojawią się jutro :-)"

Opublikowano

 

ile to jeszcze potrwa? ludzie juz nie moga sie doczekac...

 

Info ze strony:

 

"(...) Przypominam że testy zakończą się jutro o 23:59, tym samym informacje odnośnie kolejnej edycji również pojawią się jutro :-)"

 

Zgadza się, testy zakończą się już dzisiaj lecz serwer będzie otwarty jeszcze przez kilka dni aby gracze mogli zweryfikować ostatnie poprawki ;-)

Dzisiaj pojawi się informacja odnośnie startu kolejnej edycji :-)

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

ok to czekam jak ruszy zgodnie z planowanym startem to zagram z ekipa, jeśli nie i jak niektóre serwy już na starcie dają dupy to nie ma o czym gadać , nasz czas jest zbyt cenny żeby tracić czas na jakieś niedopracowane serwery .

 

 Co do Vipa bo tak troszke czytalem te wypowiedzi jestem ciekawy co będzie dawał bo sam exp to zbyt mało a serwer się sam nie utrzyma :)

Tym co piszą ze sam vip starczy i gracze będą kupować są w błędzie .

To juz ktora edycja wiec gracze od tak nie wydaja kasy na vipa bo nie sa przekonani , jedynie vip+dodatkowe atrakcje spowodują ze może coś kupią :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...