Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragonMu | Start Nowej Edycji 26.05.2018 godz. 18.00! | Sezon 6ep3 | exp: 600x, drop:30%


Dragonmu24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dnia 26.11.2017 o 02:11, Dogma napisał:

spec To gdzie te moje WC za Wesker Dogma  prostak jestes i tyle Palacu aa zal mi tylko tych co Grajo nie polecam bo spec to zlodziej  razem z @V nie bede wymienial

specu a widzisz jak pomaga sam zrobiles i sie podales za mnie ale FB czyni wszystko wiec jak za miesiac bedzziesz odpalal nastepny sezonto juz moze bez takich cyrkow ok PAJACU

04 12 2017 Bedzie Donate 15 12 2017 nie bedzie speca  buhaha Kto tam gra to z Polic.... nie skacze  Pozdro  

 

Haha dogma skończyłeś chociaż podstawówkę? Umiesz skleić poprawnie kilka zdań po polsku? I wogóle skąd ten nick? Lubisz się przebierać za dziewczynki cwelu? ^^ 

 

Dnia 26.11.2017 o 08:18, AKACZ47 napisał:

Dogma, Dogma założe się ze jesteś tym pajacam co u Szewy miał GMa na serwerze. Pamiętasz Mnie? przypomnij sobie, i skończ pajacować.
Każdy serwer robiony jest pod PLNY taki mamy klimat. Nikt za darmo nie będzie się jeb## z tym całym syfem.
serwer dragonmu, póki co spoko. Grałem tu parę edycji temu i wróciłem.
Zapraszam stara Ekipe Husarii, drużyne Actimela, i chłopaków od Snoppa.
mhm, może wpadnie ta tWierdza panny? czy bez hack urbanek nie da rady? :>
                 Pozdro.

Dogma to ten cwelik co prowokuje i zaczyna z kazdym na serwerze, a potem płacze że go wszyscy wyzywają ^^ Na GMO znalazł swoje miejsce, widocznie tam jest zbiorowisko takich szumowin jak on :D Pozdro Vendetta

Opublikowano
7 godzin temu, vegeta92 napisał:

Haha dogma skończyłeś chociaż podstawówkę? Umiesz skleić poprawnie kilka zdań po polsku? I wogóle skąd ten nick? Lubisz się przebierać za dziewczynki cwelu? ^^ 

 

Dogma to ten cwelik co prowokuje i zaczyna z kazdym na serwerze, a potem płacze że go wszyscy wyzywają ^^ Na GMO znalazł swoje miejsce, widocznie tam jest zbiorowisko takich szumowin jak on :D Pozdro Vendetta

sam jestes szumowina jak nie potrafisz sie zachować i nie tykaj innych jak nie chcesz vegetować hahaa , 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Był problem przez kilka godzin po stronie serwerów ImperiaMu CMS, na ktorych plikach opiera sie nasza strona. Za tydzień robimy exp boost x2 i każdy bez problemu odbije sobie te kilka godzin, w ktorych nie mogl wykonac rr :) 

Opublikowano

christmas.jpg

Święta zbliżają sie wielkimi krokami! Z tej okazji na DragonMu exp zostanie zwiększony dwukrotnie 23-26 grudnia! Dodatkowo do wygrania Platinum Coinsy - wystarczy wysłać nam zdjęcie swojej choinki!
Krok 1: Przygotuj i udekoruj idealną choinkę :)
Krok 2: W widocznym miejscu pod choinką umieść kartkę z napisem "DragonMu"
Krok 3: Zrób zdjęcie i wyślij w komentarzu do posta na FB
Właściciele najpiękniejszych choinek zostaną nagrodzeni! Główną nagrodą jest 5000 PC, drugie miejsce 3000 PC, trzecie 1000 PC. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 grudnia! Wesołych Świąt :)

Opublikowano

boost_witch_www_2.jpg

W najbliższy weekend odbędzie się kolejny Event z serii Witch Hunt. Na kilku mapach (Atlans, Tarkan, Lost Tower, Aida and Kanturu) pojawią sie nowe moby (Witch Queen) i ich zabijanie będzie naliczane (licznik znajduję się na stronie). Dla 5 najlepszych łowców czekają nagrody :)

Ponadto exp w weekend będzie 2x większy. Platinum Coinsy (za paypal i przelew) będą także przyznawane także podwójnie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapraszamy wszystkich do wspólnych testów nad poprawkami w balansie PVP! Zachęcamy również do wyrażania swoich opinii co można by poprawić/zmienić. Najlepiej zrobić to w komentarzu pod postem na FB. Dla graczy aktywnie udzielających się na testach przewidzianie są nagrody na nowej edycji!

Opublikowano

Obecna edycja na DragonMu dobiega już końca, dziękujemy wszystkim za wspólną rozgrywkę. Za każdy wbity GR dostaniecie na nowej edycji 200 Platinum Coins! Obecnie trwają testy poprawionego balansu i nowych ustawień, wszyscy chętni mogą wbijać. Start Nowej Edycji już w sobotę, 10 marca o 18.00! Przez pierwsze 3 dni exp 900x ! Możesz udostępnić na FB nasz post o starcie i zgarnąć 300 PC! Widzimy się już wkrótce na Nowej Edycji!

Opublikowano
9 godzin temu, pryk napisał:

planujecie publikować tu/na ragezone? ile osob bylo online na zeszłorocznym starcie

Oczywiście, że tak. Od razu daliśmy też info o nowej edycji na RZ. Na poprzedniej edycji na starcie było ok 190 online.

2 godziny temu, Friit napisał:

Ciekawe ile będzie online.. wpadnę z sentymentu.

Z każda edycją bijemy rekord, także teraz powinno być ponad 200 :)

Opublikowano

Wcale bym się nie obraził jakby dziś był start ^^ no ale trudno. Poczekam.

Opublikowano

Chciałem jeszcze zapytać o spoty. Czy są na tyle punktowe żeby ts sięgał całego spawnu na spocie, czy większe?

Opublikowano

Spoty są na tyle "ściśnięte" że TS sięga wszystkie moby, poprawialiśmy to jakieś 2 edycje temu.

Nowy Patch jest już do ściągnięcia! <LINK> Zmodyfikowaliśmy Lorencię m.in. dodaliśmy na środku arenę pvp! 

Przypominamy, że za udostępnienie posta o starcie nowej edycji na FB, każdy gracz otrzyma aż 300 Platinum Coins! Nowa Edycja startuje już za 5 godzin!

sslorencia.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...