Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam: MBot, Domeny. Oddam: Strone www, Forum, Baner interaktywny, pliki serwerowe ts3 z ikonami!


MrBigBigosPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nazwa rzeczy:

Sprzedam:

-MBOT [Premium]

[skonfigurowany pod serwer]

-DOMENY:

PGS-TS3.EU

PGS24.PL

Oddam:

-BANNER ONLINE

-SERWER TS3

[PLIK ts3server.sqlitedb, wraz z ikonami]

-SINUS BOT

-STRONY WWW:

-Strona główna, forum [myBB]

 

*Metoda kontaktu:

Po przez forum ;)

 

*Opis rzeczy:

Sprzedaje serwer ts3 wraz z wszystkim co jest potrzebne  ;)

Serwer jest w 100% bezpieczny. Dobrze ustawione permisje. 

Pomagam w tworzeniu serwerów! Masz problem napisz do mnie!

 

*Oczekiwana/oferowana cena:

Cene ustalamy na pw ;) 

 

*Zdjęcia/inne informacje:

 

-Serwer ts3

0c6cf059643df.png


 
-Strona www

175846ee11be5.png


 
-Baner interaktywny

f55b8394222be.png


 
-Domeny

cabf4759add27.png

 

Opublikowano

Hmm? 

 

1. Strona nie jest wykona przez ciebie!

 

Link:

http://www.free-css.com/free-css-templates/page195/knight

2. Z tego co mi wiadomo aplikacji mBot nie można sprzedawać bez zgody autora @K-Scripts ?

 

3. Sprzedajesz sinusboty? No-limit stara wersja czy te na kontenerach z ? xD

 

P.S Chyba łamiesz regulamin giełdy @tripipi @Calme

xxx

Opublikowano

H1tmen

No to pędze z wyjaśnieniem ;)

1. Stronę rozdaję za free, wystarczy do mnie napisać na pw. Czytaj ze zrozumieniem kolego ;)

2. Mbot posiadam od innego użytkownika który mi go odsprzedał.

3. Sinusów nie sprzedaję, natomiast pomagam ludziom w konfiguracji/instalacji  ;) O to mi chodziło!

 

Najpierw się dowiedz a później oskarżaj! Żadnego prawa regulaminu nie łamię. Działam na korzyść użytkowników!!!

Opublikowano

Z przykrością muszę Ciebie uświadomić że jest to czepianie się czterech liter. Nie masz raczej pojęcia ile właścicieli serwerów którzy upadli sprzedają ową aplikację. Nie działam na niekorzyść autora aplikacji. Jeżeli autor tak stwierdzi mogę w każdej chwili przestać sprzedawania mbota. 

Opublikowano

H1tmen

No to pędze z wyjaśnieniem ;)

1. Stronę rozdaję za free, wystarczy do mnie napisać na pw. Czytaj ze zrozumieniem kolego ;)

2. Mbot posiadam od innego użytkownika który mi go odsprzedał.

3. Sinusów nie sprzedaję, natomiast pomagam ludziom w konfiguracji/instalacji  ;) O to mi chodziło!

 

Najpierw się dowiedz a później oskarżaj! Żadnego prawa regulaminu nie łamię. Działam na korzyść użytkowników!!!

2. Skoro mbot kupiłeś od innego użytkownika to można to uznać równie dobrze za nielegalne oprogramowanie tzn. (Crack). Chyba że sprzedający, który Ci sprzedawał mbot otrzymał pozwolenie od Przemka i przeznaczył Tobie licencje.

 

A co do tych domen to już od dawna na nie nikt nie wchodzi… Twój serwer posiadał bardzo małą ilość graczy, wystarcza 48h i gracze już znaleźli inny serwetek. ;) A ty już to sprzedajesz z dobry miesiąc.

Opublikowano

Sprzedajesz stronę, której nie zrobiłeś? Naruszasz prawa autorskie :)

Średnio ten ts wygląda, no ale to już moja opinia :P

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

@The Shy Powtarzam to po raz kolejny... Rozdaję stronę za free... wystarczy do mnie napisać. Ludzie kochani czy wiecie co oznacza słowo "oddam" bo kurde tracę pomału cierpliwość..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...