Skocz do zawartości

[Zakończona]Sprzedam: MBot, Domeny. Oddam: Strone www, Forum, Baner interaktywny, pliki serwerowe ts3 z ikonami!

MrBigBigosPl

Rekomendowane odpowiedzi

*Nazwa rzeczy:

Sprzedam:

-MBOT [Premium]

[skonfigurowany pod serwer]

-DOMENY:

PGS-TS3.EU

PGS24.PL

Oddam:

-BANNER ONLINE

-SERWER TS3

[PLIK ts3server.sqlitedb, wraz z ikonami]

-SINUS BOT

-STRONY WWW:

-Strona główna, forum [myBB]

*Metoda kontaktu:

Po przez forum ;)

*Opis rzeczy:

Sprzedaje serwer ts3 wraz z wszystkim co jest potrzebne  ;)

Serwer jest w 100% bezpieczny. Dobrze ustawione permisje. 

Pomagam w tworzeniu serwerów! Masz problem napisz do mnie!

*Oczekiwana/oferowana cena:

Cene ustalamy na pw ;) 

*Zdjęcia/inne informacje:

-Serwer ts3

0c6cf059643df.png

-Strona www

175846ee11be5.png

-Baner interaktywny

f55b8394222be.png

-Domeny

cabf4759add27.png

Hmm? 

1. Strona nie jest wykona przez ciebie!

Link:

http://www.free-css.com/free-css-templates/page195/knight

2. Z tego co mi wiadomo aplikacji mBot nie można sprzedawać bez zgody autora @K-Scripts ?

3. Sprzedajesz sinusboty? No-limit stara wersja czy te na kontenerach z ? xD

P.S Chyba łamiesz regulamin giełdy @tripipi @Calme

xxx

H1tmen

No to pędze z wyjaśnieniem ;)

1. Stronę rozdaję za free, wystarczy do mnie napisać na pw. Czytaj ze zrozumieniem kolego ;)

2. Mbot posiadam od innego użytkownika który mi go odsprzedał.

3. Sinusów nie sprzedaję, natomiast pomagam ludziom w konfiguracji/instalacji  ;) O to mi chodziło!

Najpierw się dowiedz a później oskarżaj! Żadnego prawa regulaminu nie łamię. Działam na korzyść użytkowników!!!

Z przykrością muszę Ciebie uświadomić że jest to czepianie się czterech liter. Nie masz raczej pojęcia ile właścicieli serwerów którzy upadli sprzedają ową aplikację. Nie działam na niekorzyść autora aplikacji. Jeżeli autor tak stwierdzi mogę w każdej chwili przestać sprzedawania mbota. 

H1tmen

No to pędze z wyjaśnieniem ;)

1. Stronę rozdaję za free, wystarczy do mnie napisać na pw. Czytaj ze zrozumieniem kolego ;)

2. Mbot posiadam od innego użytkownika który mi go odsprzedał.

3. Sinusów nie sprzedaję, natomiast pomagam ludziom w konfiguracji/instalacji  ;) O to mi chodziło!

Najpierw się dowiedz a później oskarżaj! Żadnego prawa regulaminu nie łamię. Działam na korzyść użytkowników!!!

2. Skoro mbot kupiłeś od innego użytkownika to można to uznać równie dobrze za nielegalne oprogramowanie tzn. (Crack). Chyba że sprzedający, który Ci sprzedawał mbot otrzymał pozwolenie od Przemka i przeznaczył Tobie licencje.

A co do tych domen to już od dawna na nie nikt nie wchodzi… Twój serwer posiadał bardzo małą ilość graczy, wystarcza 48h i gracze już znaleźli inny serwetek. ;) A ty już to sprzedajesz z dobry miesiąc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zakończona]Sprzedam: MBot, Domeny. Oddam: Strone www, Forum, Baner interaktywny, pliki serwerowe ts3 z ikonami!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...