Skocz do zawartości

Darmowy MageBot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pokażę Wam jak sobie załatwić pełną wersję MageBota. W poradniku będę to pokazywał na najnowszym cliencie Tibii, ale na każdej wersji robi się dokładnie tak samo. Do rzeczy.

1343857338-U369501.png

1. Pobieracie i instalujecie wersję bota (pamiętajcie, na której partycji), która was interesuje z tego linku - https://www.tibiadb.com/download.php
Na Hexerze trzeba używać clienta Tibii 10 + IP changer i wersję bota 10.a
2. Pobieracie program Volume Numer Serial Changer z tego linku - pobierz | skan

Program wygląda tak:

VirtualBox_2017-02-24_18-42-14.png

3. Włączacie pobrany program, wybieracie partycję, na którym jest zainstalowany bot i w New serial number wpisujecie losowe osiem cyfr (ja wpisałem 12121212), gdy już to zrobicie klikacie Change serial number.
4. Resetujecie komputer/wirtualną maszynę.
5. I to już wszystko, po włączeniu bota wszystkie opcje będą działać, a w miejscu Magebot Status będzie widniał napis Full Registered ;)

Dziękować należy @RyXeL bo on znalazł i mi podesłał ten sposób.

1343857338-U369501.png

2017-02-24_18-57-11.gif

• 2 tygodnie później...

No sposob jest ok, lecz czasem dziala czasem nie. Nawet po ponownym zmienianiu seriali numberow. Zreszta na brazylijskich stronach mowia ze sa lepsze numery i gorsze

Nie wiem na czym polega ten problem ze czasem dziala czasem nie... ale na pewno nie na wszystkich komputerach bedzie to dzialalo wiecznie ;/

Jesli sie na tym znasz to moze bedziesz chcial znalezc rozwiazanie tego problemu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Ja do tej pory dwa razy musiałem zmieniać i zadziałało po pierwszym resecie. Spróbuj z innymi numerkami.

No sposob jest ok, lecz czasem dziala czasem nie. Nawet po ponownym zmienianiu seriali numberow. Zreszta na brazylijskich stronach mowia ze sa lepsze numery i gorsze

Nie wiem na czym polega ten problem ze czasem dziala czasem nie... ale na pewno nie na wszystkich komputerach bedzie to dzialalo wiecznie ;/

Jesli sie na tym znasz to moze bedziesz chcial znalezc rozwiazanie tego problemu.

Mi dwa razy zadziało na tych samych numerach (12121212), sam jeszcze nie końca wiem, na czym to polega, więc nie jestem w stanie pomóc :/

• 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
21 minut temu, 9518636 napisał:

Podaj linka tak jak zrobiles z magebotem. A nie pod spoilerem 'pobierz', bo niektorzym (Na przyklad mi) nie dziala po kliknieciu. Trzeba ctrl c i wkleic osobno.

Już linki działają, dobrze że zauważyłeś ;)

Cytat

Nie wiem czemu sie tak dzieje ale sama strona nawet mpcforum jest strasznie zlagowana.

To po aktualizacji silnika forum, zajrzyj tutaj:

• 1 miesiąc temu...
Dnia 26.08.2017 o 16:34, armatik napisał:

Jest jakis poradnik jak ustawic tego bota ?

Zależy co chcesz ustawić. Healowania chyba nie trzeba omawiać, hotkeye polecam usunąć i wybrać sobie te które będziesz używał.Ustaw sobie DASH'a anty push jak chcesz a reszte masz w custom hotheys.

Dnia 26.08.2017 o 17:07, Marchwj napisał:

Jest, nawet od twórców samego bota.

https://www.tibiadb.com/faq/newbie.html

Ten poradnik jest już nieaktualny w 90%

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

• 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

A wiecie może jak zrobić scrypt na to żeby bot wpisywał confirm gdy wyskoczy nam komenda z prośba o potwierdzenie obecności gracza? Gram na ots, gracze którzy mają elfy używają scryptów na to. Szukam szukam a na magebota nie mogę nic znaleźć .

Podaje przykład:

Witaj Jeanelle! Zglasza sie system sprawdzajacy czy dany gracz jest przy komputerze, a czynnosci przez niego wykonywane nie sa zaprogramowane przez narzedzia typu: makro lub bot. Aby potwierdzic, ze jestes przy komputerze wpisz w ciagu 600 sekund: (trzeci z rzedu) !confirm 760135, 179676, 344287, 371853, 448526.

W odpowiedzi w tym przypadku należy wpisać :

!confirm 344287

Wyskakuje to na czerwono na środku ekranu jako wiadomośc z serwera. Kots cos?

• 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...