Skocz do zawartości

Darmowy MageBot

Go to solution Solved by Marchwj,

Polecane posty

Witam, pokażę Wam jak sobie załatwić pełną wersję MageBota. W poradniku będę to pokazywał na najnowszym cliencie Tibii, ale na każdej wersji robi się dokładnie tak samo. Do rzeczy.

1343857338-U369501.png

1. Pobieracie i instalujecie wersję bota (pamiętajcie, na której partycji), która was interesuje z tego linku - https://www.tibiadb.com/download.php
Na Hexerze trzeba używać clienta Tibii 10 + IP changer i wersję bota 10.a
2. Pobieracie program Volume Numer Serial Changer z tego linku - pobierz | skan

Program wygląda tak:

VirtualBox_2017-02-24_18-42-14.png

3. Włączacie pobrany program, wybieracie partycję, na którym jest zainstalowany bot i w New serial number wpisujecie losowe osiem cyfr (ja wpisałem 12121212), gdy już to zrobicie klikacie Change serial number.
4. Resetujecie komputer/wirtualną maszynę.
5. I to już wszystko, po włączeniu bota wszystkie opcje będą działać, a w miejscu Magebot Status będzie widniał napis Full Registered ;)

Dziękować należy @RyXeL bo on znalazł i mi podesłał ten sposób.

1343857338-U369501.png

2017-02-24_18-57-11.gif

• 2 tygodni później...

No sposob jest ok, lecz czasem dziala czasem nie. Nawet po ponownym zmienianiu seriali numberow. Zreszta na brazylijskich stronach mowia ze sa lepsze numery i gorsze

Nie wiem na czym polega ten problem ze czasem dziala czasem nie... ale na pewno nie na wszystkich komputerach bedzie to dzialalo wiecznie ;/

Jesli sie na tym znasz to moze bedziesz chcial znalezc rozwiazanie tego problemu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Spoko fajnie ale mi dalej wersja trial wyskakuje, muszę teraz resetować kompa non stop dopóki mi nie wyskoczy pełna wersja? :D

Ja do tej pory dwa razy musiałem zmieniać i zadziałało po pierwszym resecie. Spróbuj z innymi numerkami.

No sposob jest ok, lecz czasem dziala czasem nie. Nawet po ponownym zmienianiu seriali numberow. Zreszta na brazylijskich stronach mowia ze sa lepsze numery i gorsze

Nie wiem na czym polega ten problem ze czasem dziala czasem nie... ale na pewno nie na wszystkich komputerach bedzie to dzialalo wiecznie ;/

Jesli sie na tym znasz to moze bedziesz chcial znalezc rozwiazanie tego problemu.

Mi dwa razy zadziało na tych samych numerach (12121212), sam jeszcze nie końca wiem, na czym to polega, więc nie jestem w stanie pomóc :/

Po zmianie serial'a dysku resetujesz kompa i odpal magebota.Powinno ci się pojawić okienko do wpisania klucza itp wpisz tam losowe cyfry lub poszukaj na brazolskich stronach klucza.Ja osobiście wpisuje losowe cyfry i po resecie magebota mam fully registered trzeba troszke pokombinować.Ja problemów nie mam

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Tak jak mowilem, jednym bedzie dzialac innym nie, u niektorych restart dziala, u innych nie. Ten sposob to troche takie lotto, ale wiem ze brazole maja czasem takie numery ktore dzialaja caly czas.

Skad wiem? Gralem na mb i raz dostalem od jakiegos ziomka z gildii, i dzialalo caly czas. Musicie znalezc ten jeden " jak MPCforum" xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

• 4 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Podaj linka tak jak zrobiles z magebotem. A nie pod spoilerem 'pobierz', bo niektorzym (Na przyklad mi) nie dziala po kliknieciu. Trzeba ctrl c i wkleic osobno. Nie wiem czemu sie tak dzieje ale sama strona nawet mpcforum jest strasznie zlagowana.

/

/

/

seriale ^^^^ nie dzialaja

Edytowano przez 9518636

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

21 minut temu, 9518636 napisał:

Podaj linka tak jak zrobiles z magebotem. A nie pod spoilerem 'pobierz', bo niektorzym (Na przyklad mi) nie dziala po kliknieciu. Trzeba ctrl c i wkleic osobno.

Już linki działają, dobrze że zauważyłeś ;)

Cytat

Nie wiem czemu sie tak dzieje ale sama strona nawet mpcforum jest strasznie zlagowana.

To po aktualizacji silnika forum, zajrzyj tutaj:

• 1 miesiąc później...
Dnia 26.08.2017 o 16:34, armatik napisał:

Jest jakis poradnik jak ustawic tego bota ?

Zależy co chcesz ustawić. Healowania chyba nie trzeba omawiać, hotkeye polecam usunąć i wybrać sobie te które będziesz używał.Ustaw sobie DASH'a anty push jak chcesz a reszte masz w custom hotheys.

Dnia 26.08.2017 o 17:07, Marchwj napisał:

Jest, nawet od twórców samego bota.

https://www.tibiadb.com/faq/newbie.html

Ten poradnik jest już nieaktualny w 90%

• 2 miesięcy później...
  • 3 miesięcy później...

A wiecie może jak zrobić scrypt na to żeby bot wpisywał confirm gdy wyskoczy nam komenda z prośba o potwierdzenie obecności gracza? Gram na ots, gracze którzy mają elfy używają scryptów na to. Szukam szukam a na magebota nie mogę nic znaleźć .

Podaje przykład:

Witaj Jeanelle! Zglasza sie system sprawdzajacy czy dany gracz jest przy komputerze, a czynnosci przez niego wykonywane nie sa zaprogramowane przez narzedzia typu: makro lub bot. Aby potwierdzic, ze jestes przy komputerze wpisz w ciagu 600 sekund: (trzeci z rzedu) !confirm 760135, 179676, 344287, 371853, 448526.

W odpowiedzi w tym przypadku należy wpisać :

!confirm 344287

Wyskakuje to na czerwono na środku ekranu jako wiadomośc z serwera. Kots cos?

• 1 miesiąc później...

wyskakuje mi informacja po 16:00 too many computers i włącza się demo tylko do 16:00 mam fully registered co z tym zrobić ?  

Otóz pobrałem magebota, jego cracka i postanowiłem na nim pograć. Przez kilka dni magebot działał natomiast teraz mam powiadomienie "You have too many computers on this account using this software today, please wait until tommorrow(16:00 Central USA time). You should also check to make sure that your email is showing the right number of computers on your account. If the number is too low, its likely because of invalid payment. The Demo is now Activated."

Problem w tym że czekając do tego czasu Ameryki Środkowej dalej nie mogę używać konta. Dziwne, bo mój kolega normalnie używa bota i nic mu takiego nie wyskakuje. Po kliknięciu anuluj po owym komunikacie wyświetla mi wersje demo ale ona działa dosłownie przez kilka sekund i bot już nic nie daje.

• 1 rok później...
2 godziny temu, cieciuop napisał:

Mozna linka do pobrania tego Volume Numer Serial Changer? Ten w temacie nie dziala.

Wujek Google polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   1 użytkownik

Okienko zamknie się za 5 sekund...