Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blokowanie stron serwerów - ingerencja w pliki systemowe osób trzecich


.Asdator.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 

Witam drogich forumowiczów...

Na początku się przedstawię. Otóż jestem jednym z administratorów projektu Ravador.pl.

Od samego startu serwera dochodziły nas słuchy od graczy, że "nie działa im strona".

Postanowiliśmy więc zrobić awaryjną stronę na takie wypadki... Ale dlaczego główna im nie działała?

 

Już tłumaczę.. Od kilku graczy dostaliśmy screeny, na których plik konfiguracyjny systemu operacyjnego "hosts" (służący do mapowania nazw domenowych na adresy IP)

jest edytowany w taki sposób iż zostały dodane tam adresy między innymi naszej strony - uniemożliwia to graczowi wejście na stronę, równoznaczne z uniemożliwieniem gry u nas.

 

Jak do tego dochodzi... Źródłem owych edycji w naszym pliku systemowym jest PATCHER serwera PandoraMT2.pl, a więc projekt niejakiego Alchemika.

Dokładniej - wystarczy pobrać i uruchomić ich patcher po czym po skończonym procesie wyskoczy kolejne okno z aktualizacją, w tym momencie zostają dopisane domeny do pliku "hosts", a dostęp do kilku stron (w tym do Ravador.pl) będzie zablokowany.

 

Jesteśmy zniesmaczeni tym faktem iż ktoś nielegalnie i bez pozwolenia edytuje (dość ważne) pliki systemowe swoich graczy - nielegalnie, gdyż nikt zgody na to raczej nie wyraził.

Apelujemy o sprawdzenie pliku "hosts" znajdującego się w lokalizacji C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i wszystkim, którym nie działają pewne strony serwerów metina o usunięcie dopisanych owych stron z tego pliku.

 

Tracimy na tym i my Administratorzy serwerów (a na pewno Ravador.pl gdyż adres naszej strony zostaje tam dopisany wraz z użyciem patchera PandoryMT2.pl). Gracze nie mogą wejść na nasze strony przez co nie pograją, a Pan Alchemik "eliminuje" sobie konkurencję.

 

Administrację MPCforum.pl, prosiłbym o nagłośnienie tego faktu iż jest to (przynajmniej ja tak uważam) rodzaj hakerstwa.

Pozdrawiam i na prawdę zachęcam do sprawdzania czy i wam nie zostało coś specjalnie po blokowane.

 

Tutaj macie screen z podglądu nieedytowanego pliku "hosts": http://i.imgur.com/2JswjGU.png

A tutaj plik po uruchomieniu patchera serwera PandoryMT2: http://i.imgur.com/MvDh0g5.png

Wiadomość na Fanpage od gracza: http://i.imgur.com/IuTGZDl.png

 

Pokrótce wyjaśnione i przedstawione co i jak macie dodatkowo w filmiku poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wOcdbjTb6zU

 

 

Ładnie się pan popłakał :) Zastanów się dlaczego tak jest i  sprawdz co gracze pandory o tym myślą skoro u ciebie już nikogo nie zostało.

 

 

 

Ps. Na tym filmie ten gościu nie wie nawet co to za strony i dlaczego zostały zablokowane te strony tłumaczy że to jakieś beta pandory a tak naprawde to plagiaty pandory dlatego pewnie zostały zablokowane :D

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 

Witam drogich forumowiczów...

Na początku się przedstawię. Otóż jestem jednym z administratorów projektu Ravador.pl.

Od samego startu serwera dochodziły nas słuchy od graczy, że "nie działa im strona".

Postanowiliśmy więc zrobić awaryjną stronę na takie wypadki... Ale dlaczego główna im nie działała?

 

Już tłumaczę.. Od kilku graczy dostaliśmy screeny, na których plik konfiguracyjny systemu operacyjnego "hosts" (służący do mapowania nazw domenowych na adresy IP)

jest edytowany w taki sposób iż zostały dodane tam adresy między innymi naszej strony - uniemożliwia to graczowi wejście na stronę, równoznaczne z uniemożliwieniem gry u nas.

 

Jak do tego dochodzi... Źródłem owych edycji w naszym pliku systemowym jest PATCHER serwera PandoraMT2.pl, a więc projekt niejakiego Alchemika.

Dokładniej - wystarczy pobrać i uruchomić ich patcher po czym po skończonym procesie wyskoczy kolejne okno z aktualizacją, w tym momencie zostają dopisane domeny do pliku "hosts", a dostęp do kilku stron (w tym do Ravador.pl) będzie zablokowany.

 

Jesteśmy zniesmaczeni tym faktem iż ktoś nielegalnie i bez pozwolenia edytuje (dość ważne) pliki systemowe swoich graczy - nielegalnie, gdyż nikt zgody na to raczej nie wyraził.

Apelujemy o sprawdzenie pliku "hosts" znajdującego się w lokalizacji C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i wszystkim, którym nie działają pewne strony serwerów metina o usunięcie dopisanych owych stron z tego pliku.

 

Tracimy na tym i my Administratorzy serwerów (a na pewno Ravador.pl gdyż adres naszej strony zostaje tam dopisany wraz z użyciem patchera PandoryMT2.pl). Gracze nie mogą wejść na nasze strony przez co nie pograją, a Pan Alchemik "eliminuje" sobie konkurencję.

 

Administrację MPCforum.pl, prosiłbym o nagłośnienie tego faktu iż jest to (przynajmniej ja tak uważam) rodzaj hakerstwa.

Pozdrawiam i na prawdę zachęcam do sprawdzania czy i wam nie zostało coś specjalnie po blokowane.

 

Tutaj macie screen z podglądu nieedytowanego pliku "hosts": http://i.imgur.com/2JswjGU.png

A tutaj plik po uruchomieniu patchera serwera PandoryMT2: http://i.imgur.com/MvDh0g5.png

Wiadomość na Fanpage od gracza: http://i.imgur.com/IuTGZDl.png

 

Pokrótce wyjaśnione i przedstawione co i jak macie dodatkowo w filmiku poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wOcdbjTb6zU

 

 

Ładnie się pan popłakał :) Zastanów się dlaczego tak jest i  sprawdz co gracze pandory o tym myślą skoro u ciebie już nikogo nie zostało.

 

 

 

Ps. Na tym filmie ten gościu nie wie nawet co to za strony i dlaczego zostały zablokowane te strony tłumaczy że to jakieś beta pandory a tak naprawde to plagiaty pandory dlatego pewnie zostały zablokowane :D

 

 

Czy ravador.pl jest pandorą no chyba nie..... jaj sobie robicie? Całkiem inny serwer xD nie ma tam ani 1% z pandory.... za sponsorujemy wam wszystkim wizytę u okulisty + okularki :)

 

@alchemik1 Kontakt do @Salur masz wiec czekamy dwa dni na dogadanie się inaczej będziemy szukali innego rozwiązania którego raczej nie chciałbyś bo my nic nie stracimy a możemy zyskać.

Opublikowano

alchemik aka deco od zawsze był,jest i będzie ścierwem

 

A Ty byłeś zerem i jesteś zerem  :(( 

 

Lepiej wywalcie projekty które zarabiają na naiwnych ludziach gruby hajs...

Ja tam popieram tą akcje, mogłeś @alchemik1 jeszcze mpc zablokować  xD 

Zajebisty.

Opublikowano

Idac wasza logika to dodajcie keyloggera do patchera przciesz wtedy admini nie beda musieli w logi zagladac

Tylko odrazu sie logowac na postac ;) porownywalne do robienia zabezbieczen.

A tam ze ktos straci kase np. Z PayPal's I przypadkiem ma keylogera to przeviesz akceptowal regulamin serwera...

 

Dodajcie tez spyware wtedy bedziecie wiedzieli kto gra na botach ;) latwiej bedzie wam banowac.

To jest na tym samym poziomie co ingerowanie w pliki systemowe by blokowac strony. Zbalokujcie jeszcze redtube beda wiecej czasu spedzac na expie :p

Opublikowano

 

 

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 

Witam drogich forumowiczów...

Na początku się przedstawię. Otóż jestem jednym z administratorów projektu Ravador.pl.

Od samego startu serwera dochodziły nas słuchy od graczy, że "nie działa im strona".

Postanowiliśmy więc zrobić awaryjną stronę na takie wypadki... Ale dlaczego główna im nie działała?

 

Już tłumaczę.. Od kilku graczy dostaliśmy screeny, na których plik konfiguracyjny systemu operacyjnego "hosts" (służący do mapowania nazw domenowych na adresy IP)

jest edytowany w taki sposób iż zostały dodane tam adresy między innymi naszej strony - uniemożliwia to graczowi wejście na stronę, równoznaczne z uniemożliwieniem gry u nas.

 

Jak do tego dochodzi... Źródłem owych edycji w naszym pliku systemowym jest PATCHER serwera PandoraMT2.pl, a więc projekt niejakiego Alchemika.

Dokładniej - wystarczy pobrać i uruchomić ich patcher po czym po skończonym procesie wyskoczy kolejne okno z aktualizacją, w tym momencie zostają dopisane domeny do pliku "hosts", a dostęp do kilku stron (w tym do Ravador.pl) będzie zablokowany.

 

Jesteśmy zniesmaczeni tym faktem iż ktoś nielegalnie i bez pozwolenia edytuje (dość ważne) pliki systemowe swoich graczy - nielegalnie, gdyż nikt zgody na to raczej nie wyraził.

Apelujemy o sprawdzenie pliku "hosts" znajdującego się w lokalizacji C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i wszystkim, którym nie działają pewne strony serwerów metina o usunięcie dopisanych owych stron z tego pliku.

 

Tracimy na tym i my Administratorzy serwerów (a na pewno Ravador.pl gdyż adres naszej strony zostaje tam dopisany wraz z użyciem patchera PandoryMT2.pl). Gracze nie mogą wejść na nasze strony przez co nie pograją, a Pan Alchemik "eliminuje" sobie konkurencję.

 

Administrację MPCforum.pl, prosiłbym o nagłośnienie tego faktu iż jest to (przynajmniej ja tak uważam) rodzaj hakerstwa.

Pozdrawiam i na prawdę zachęcam do sprawdzania czy i wam nie zostało coś specjalnie po blokowane.

 

Tutaj macie screen z podglądu nieedytowanego pliku "hosts": http://i.imgur.com/2JswjGU.png

A tutaj plik po uruchomieniu patchera serwera PandoryMT2: http://i.imgur.com/MvDh0g5.png

Wiadomość na Fanpage od gracza: http://i.imgur.com/IuTGZDl.png

 

Pokrótce wyjaśnione i przedstawione co i jak macie dodatkowo w filmiku poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wOcdbjTb6zU

 

 

Ładnie się pan popłakał :) Zastanów się dlaczego tak jest i  sprawdz co gracze pandory o tym myślą skoro u ciebie już nikogo nie zostało.

 

 

 

Ps. Na tym filmie ten gościu nie wie nawet co to za strony i dlaczego zostały zablokowane te strony tłumaczy że to jakieś beta pandory a tak naprawde to plagiaty pandory dlatego pewnie zostały zablokowane :D

 

 

Czy ravador.pl jest pandorą no chyba nie..... jaj sobie robicie? Całkiem inny serwer xD nie ma tam ani 1% z pandory.... za sponsorujemy wam wszystkim wizytę u okulisty + okularki :)

 

@alchemik1 Kontakt do @Salur masz wiec czekamy dwa dni na dogadanie się inaczej będziemy szukali innego rozwiązania którego raczej nie chciałbyś bo my nic nie stracimy a możemy zyskać.

 

 

Dobrze to nie pandora ale skoro wszystko potrafisz wyszukać i jesteś w tym dobry to powiedz kto atakuje wciąż serwer pandory, że non stop są problemy z logowaniem stroną itd. może też dlatego jest jak jest bo przecież samo i bez powodu się nic nie dzieje :D pokaż mi kto może to robić :P

Opublikowano

Zabawna sytuacja,

powątpiewam że za takie coś deco może mieć przejebane,

zważywszy że nie okradł ludzi a jedynie zmodyfikował jeden plik w systemie.

 

Tak więc nie wiem po co straszyć go że jak się nie odezwie to mu coś zrobicie.

Wątpie by ktoś ruszył palcem w jego sprawie,

jedynym wyjściem jest samosąd,

ataki(nic nie sugeruje!) lub wyciąganie na niego brudów.

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

@alchemik1

 

dodaj trojan do klienta i patrz czy gracze nie rejestruja się przypadkiem na serwerach, które ci się nie podobają po co się ograniczać

 

// thread

Opublikowano

Integro, próbujesz być mądrzejszy niż jesteś. Może zamiast siedzieć na forum ze swoją przeogromną inteligencją zaczniesz pisiać poematy? idąc Twoim tokiem myślenia -

"Blokowanie stron które stanowią konkurencję dla pierwotnej marki jest dobrym rozwiązaniem a szczególnie w sytuacji Pandory która traci przez to użytkowników..."

 

Pierwotną marką jest metin2, a nie jakaś pandora, która powstała na wzór tej pierwszej. Rzeczywiście, metin traci graczy na rzecz takich serwerów prywatnych. Nie mówiąc już o tym, że ktokolwiek nie ma prawa blokowania komukolwiek jakichkolwiek stron, które są zgodne z prawem. Jestem ciekawy jak wygląda sprawa praw autorskich prywatnych serwerów, bo jak mnie pamięć nie myli to metin nie wrzucił do internetu swoich plików i kodów mówiąc bierzcie i korzystajcie z tego wszysc.

"Boty każdy chce zwalczać a czy konkurencji już nie można?"

 

Co za brednie. Zwalczać konkurencję w taki sposób? Oczywiście banki też powinny zwalczać konkurencję poprzez wgranie wirusów na Twój system i zablokowanie dostępu do innych banków w których masz pieniiądze- bo przecież możesz korzystać tylko z jednego, słusznego banku?

 

"Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1."

 

Jak wydaje się produkt na rynek to trzeba być przygotowanym na różne działania, które mogą się nie podobać stwórcy produktu (chociaż tutaj określenie stwórca to za dużo powiedziane). Kogo obchodzi co Pandora chce czy nie chce. Pandora może działać na polu przez siebie stworzonym, które oczywiście musi być zgodne z obowiązującym prawem. Co do prawa Hammurabiego, to powoływanie się na kodeksy i przepisy prawa nie obowiązujące w danym kraju (nie mówiąc już o datowanie tych  praw )jest co najmniej nie na miejscu. Mówi Ci to osoba na 5 roku prawa.


 

Argumenty nagonki producenta który odczuł szkody wywołały chęć blokady, 

nie wystarczyłby okrągły stół i kompromis?

 

 

Szkody z jakiego powodu? Z tego, że ktoś woli grać na innym serwerze niż jedyny słuszny? To nie są szkody, to jest prawo wyboru każdego gracza gdzie chce grać. Jak będziesz mieć konflikt z sąsiadem który prowadzi sklep (a tutaj ktoś pisze o konflikach między właścicielami serwerów) to nie znaczy, że będziesz mógł zablokować ludziom korzystanie z tego sklepu. Inny przykład- Masz sklep i isąsiad ma sklep, jesteście konkurencją, ale to nie znaczy, że możesz zasklepić mu drzwi które utrudniają klientom tego sklepu korzystanie z produktów. Masz jedynie możliwość zrobienie lepszej reklamy niż rywal czy narzucenie lepszych cen.  Jeśli właściciel jakiegoś marnego serwera ma wątpliwości co do działania innych serwerów to musi to zrobić na drodze prawnej, która na końcu swojej drogi będzie mogła nakazać zamknąć serwer lub  ponieść ewentualne konsekwencje wykroczeń czy złamań prawa, ale takowe muszą być.

Może ktoś z administracji działał na szkodę Pandorze a teraz Pandora działa na szkodę dla Ravdoru?

 

Przypomnę tylko, że firma, której interesy zostały zagrożone bądź naruszone w wyniku działań kwalifikowanych jako czyny nieuczciwej konkurencji, ma możliwość dochodzenia swoich roszczeń, zarówno o charakterze cywilnoprawnym jak i karnoprawnym, na drodze sądowej. Oczywiśćie blokowanie dostępu do produktu konkurencji takową nieuczciwą konkurencją jest.

 

Odnoszę się jedynie do pewnych Twoich cytatów, bo nie chce mi się komentować każdego Twojego posta w tym dziale.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Idac wasza logika to dodajcie keyloggera do patchera przciesz wtedy admini nie beda musieli w logi zagladac

Tylko odrazu sie logowac na postac ;) porownywalne do robienia zabezbieczen.

A tam ze ktos straci kase np. Z PayPal's I przypadkiem ma keylogera to przeviesz akceptowal regulamin serwera...

 

Dodajcie tez spyware wtedy bedziecie wiedzieli kto gra na botach ;) latwiej bedzie wam banowac.

To jest na tym samym poziomie co ingerowanie w pliki systemowe by blokowac strony. Zbalokujcie jeszcze redtube beda wiecej czasu spedzac na expie :p

phub lepszy

 

deco zmieniając 1 linijkę zadziałał więcej, niż spawacz przez całą swoją karierę na yt xD

tenor.gif

 

Opublikowano

Grałem na pandorze, sprawdzam i faktycznie tak jest. Alchemik w takim razie to zwykły śmieć ludzki, który zamiast tłumaczyć i pokazać dowody jeżeli ma coś do tanavis/ravadora/pandory arymana to blokuje poprzez patcher. Klient Pandorki poleciał do kosza, a użytkownika powinno nagrodzić się czasową blokadą.

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Przypomnę tylko, że firma, której interesy zostały zagrożone bądź naruszone w wyniku działań kwalifikowanych jako czyny nieuczciwej konkurencji, ma możliwość dochodzenia swoich roszczeń, zarówno o charakterze cywilnoprawnym jak i karnoprawnym, na drodze sądowej. Oczywiśćie blokowanie dostępu do produktu konkurencji takową nieuczciwą konkurencją jest.

5lat w prawie siedzisz hmmm ciekawe.

Przytaczasz argumenty które mają się nijak do tej całej sytuacji.

Strona jest podłączona pod płatności które na 100% nie są zarejestrowane ani dochody nie są opodatkowane.

Twoja argumentacja leży i kwiczy.

Jak to pójdą i zgłoszą to ciekawi mnie co by się stało jakby im przeszukali dane strony(Możliwe, nie konieczne).

Opublikowano

TonyBletek, to co piszesz nijak ma się do tego co napisałem ja. Zakładam, że każdy kto prowadzi serwer czy jakąkolwiek działalność,  która daje jakikolwiek dochód- odprowadza podatek, Jeśli jest tak jak piszesz wyżej, to mamy do czynienia z umyślnym oszustwem podatkowym. Nadmienię tylko w tej kwestii, że podatnik, który uchyla się od opodatkowania podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności albo obu w/w karom. Ma też znaczenie kwota o jakiej mówimy, a która ma ogromny wpływ na podejście do sprawy.  Jednak w temacie nie rozmawialiśmy o podatkach, a o konkurencji, która blokuje dostęp swoich użytkowników do innych stron konkurencji. Mało tego, jeśli chcemy rozmawiać o płatnościach, to strona świadcząca usługę też jest zobowiązana przepisami obligującymi do pewnych czynności podatkowych. Jeśli tego nie robi, a to również sugerujesz to oni też łamią polskie prawo.

Ale jeśli chcesz być taki skrupulatny i poruszasz każdą kwestię prawną związaną z prowadzeniem serwera, to możemy też porozmawiać o tym na jakich zasadach takie serwery działają, bo raczej twórcami plików ich użytkownicy nie są, a więc na jakiej podstawie prawnej używają oni nie swoich plików?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@TonyBletek A co kolego jeśli Ci powiem, że wszystkie podatki są odciągane, a my działamy jako spółka :)?

To gratulacje że odpaliliście brain.exe i rozwiązaliście ten problem, tylko jeśli działacie jako spółka to gdzie są informacje na stronie ?

Powinna chociaż być nazwa spółki by faktycznie sprawdzić czy faktycznie ją posiadacie.

TonyBletek, to co piszesz nijak ma się do tego co napisałem ja. Zakładam, że każdy kto prowadzi serwer czy jakąkolwiek działalność,  która daje jakikolwiek dochód- odprowadza podatek, Jeśli jest tak jak piszesz wyżej, to mamy do czynienia z umyślnym oszustwem podatkowym. Nadmienię tylko w tej kwestii, że podatnik, który uchyla się od opodatkowania podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności albo obu w/w karom. Ma też znaczenie kwota o jakiej mówimy, a która ma ogromny wpływ na podejście do sprawy.  Jednak w temacie nie rozmawialiśmy o podatkach, a o konkurencji, która blokuje dostęp swoich użytkowników do innych stron konkurencji. Mało tego, jeśli chcemy rozmawiać o płatnościach, to strona świadcząca usługę też jest zobowiązana przepisami obligującymi do pewnych czynności podatkowych. Jeśli tego nie robi, a to również sugerujesz to oni też łamią polskie prawo.

Ale jeśli chcesz być taki skrupulatny i poruszasz każdą kwestię prawną związaną z prowadzeniem serwera, to możemy też porozmawiać o tym na jakich zasadach takie serwery działają, bo raczej twórcami plików ich użytkownicy nie są, a więc na jakiej podstawie prawnej używają oni nie swoich plików?

Mój drogi to jest metin, wierz mi lub nie ale tyle osób można byłoby podkurwić że do skarbu państwa troche by pieniędzy z kar wpłyneło :D

Opublikowano

Dlatego o tym pisze, chociaż to nie zmienia faktu, że pierwotna rozmowa była na zupełnie inny temat niż podatki, które oczywiście są nieodłączną kwestią prowadzenia serwerów, z których mamy dochód.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Grałem na pandorze, sprawdzam i faktycznie tak jest. Alchemik w takim razie to zwykły śmieć ludzki, który zamiast tłumaczyć i pokazać dowody jeżeli ma coś do tanavis/ravadora/pandory arymana to blokuje poprzez patcher. Klient Pandorki poleciał do kosza, a użytkownika powinno nagrodzić się czasową blokadą.

Tylko za co? Równie dobrze możesz do Zuckerberga pisać, żeby mu konto na fb zablokował, mpc nijak ma się do serwera, który się nie reklamuje na tym forum. To tak jakbyś chciał bana dla kolegi, bo oszukiwał podczas gry tazosami. Możesz tłumaczyć jak spawacz i nic nie zrobić, a możesz działać i mieć z tego efekty.

tenor.gif

 

Opublikowano

 

Grałem na pandorze, sprawdzam i faktycznie tak jest. Alchemik w takim razie to zwykły śmieć ludzki, który zamiast tłumaczyć i pokazać dowody jeżeli ma coś do tanavis/ravadora/pandory arymana to blokuje poprzez patcher. Klient Pandorki poleciał do kosza, a użytkownika powinno nagrodzić się czasową blokadą.

Tylko za co? Równie dobrze możesz do Zuckerberga pisać, żeby mu konto na fb zablokował, mpc nijak ma się do serwera, który się nie reklamuje na tym forum. To tak jakbyś chciał bana dla kolegi, bo oszukiwał podczas gry tazosami. Możesz tłumaczyć jak spawacz i nic nie zrobić, a możesz działać i mieć z tego efekty.

 

Po części masz racje. Mimo to, jest użytkownikiem FORUM, na którym reklamował się serwer któremu jawnie szkodzi w sposób ohydny.

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Skoro jednym jebanym patcherem mieli dostęp do  edycji pliku systemowego, do którego z tego co pamiętam trzeba mieć prawa administratora, to co mogli jeszcze zrobić?

 

Kto siedzi trochę w Metinie ten wie, że było wiele sytuacji, że administracja serwerów wpierdalała wirusy do klienta i używała komputery swoich graczy jako "zombie" do ataków DDoS. Była taka jedna grubsza afera, ale nie pamiętam nazwy serwera. Ale był to wielki projekt, który nie wypalił, a administracja to te dzisiejsze psy co żerują na polaczkach.

Dam sobie rękę k***a uciąć, że 9/10 serwerów nadal to robi. Bo jeśli ktoś nadal wierzy w te bajeczki, że te wirusy są nieszkodliwe i spowodowane tylko binką to jest tępy. 

Opublikowano

@Endymion literówka sie chłopakowi przytrafiła, a nawet słówówka(?) :D

 

 

 

 

Jak juz mowilem, ban za ingerencje w system? OK ale rowniez dla innych serwerow za to samo. I jak slusznie zauwazyles nie blokuje serwerow wszystkich nowych czy nawet "wielkich" bo mi to nie potrzebne.Gdybym ja jeszcze z tym serwerem rywalizowal albo zeby to byla konkurencja dla mnie, serio to nie chodzi oto. Zapytajcie pana dekadora za co ma u mnie znow spine bo to tez jego serwer  :)

 

 

Wiesz że to co zrobiłeś podchodzi pod złośliwe oprogramowanie i znalazłoby się na to paragraf?   :((

lupik-log_awxeehx.png

Szukasz kogoś kto szybko i porządnie zakoduje Twoją stronę?
Właśnie mnie znalazłeś!
Odwiedź mój temat i przekonaj się, że warto powierzyć mi to zadanie.
Lupik - Usługi kodowania stron

Opublikowano

A ja mogę wiedzieć czemu alchemik nie ma bana dalej za to?

Perserga przez pomyłkę osób dostał za to bana, jednak gdy już chodzi o alchemika to nie dostanie dzięki znajo?

Niech to forum trzyma jeszcze jakiś poziom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...