Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blokowanie stron serwerów - ingerencja w pliki systemowe osób trzecich


.Asdator.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@alchemik1 Nie obchodzi mnie kompletnie co Ty masz za jakieś porachunki z ludźmi, których nawet nie znam... Nie rób z siebie idioty teraz, że to nie Twój patcher - po jego użyciu plik zostaje modyfikowany? - TAK, więc odpuść sobie. Jeśli nadal będzie tak się działo, sprawa zostanie skierowana do wyższych władz, jako działanie na szkodę spółki.

Nawet do prezydenta mozesz pisac serio, do czasu az nie ogarniesz co blokuje to najlepiej nie wolaj mnie wiecej w tym temacie. 

ban.gif

 

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liczę na to że administracja mpc zajmie się alchemikiem @esej @Kubek @Algade @R3public i odpowiednio go ukara banem.

Nie zesraj się.

Zaraz pobiore pandore i aż sprawdzę bo jakoś mi się wierzyć nie chce ;d 

Opublikowano

 

@alchemik1 Nie obchodzi mnie kompletnie co Ty masz za jakieś porachunki z ludźmi, których nawet nie znam... Nie rób z siebie idioty teraz, że to nie Twój patcher - po jego użyciu plik zostaje modyfikowany? - TAK, więc odpuść sobie. Jeśli nadal będzie tak się działo, sprawa zostanie skierowana do wyższych władz, jako działanie na szkodę spółki.

Nawet do prezydenta mozesz pisac serio, do czasu az nie ogarniesz co blokuje to najlepiej nie wolaj mnie wiecej w tym temacie. 

 

Ty k***a lepiej odpisuj na gg.

 

Opublikowano

A ja spamiłem do UPC że coś z dns'ami znowu spieprzyli. Czyli co wyszedłem na debila przez jakieś prywatne sprawy jakiegoś gościa co nigdy o nim nie słyszałem ? No kuźwa, toż to chyba przesada takie rzeczy robić....

Opublikowano

Blokowanie stron które stanowią konkurencję dla pierwotnej marki jest dobrym rozwiązaniem a szczególnie w sytuacji Pandory która traci przez to użytkowników...

 

Blokowane są produkcje które swój ideał zbudowały wykorzystując wizerunek tworu w którym udział bierze alchemik.

To właśnie te pseudo produkcje łudzą się podebrać użytkowników, wziąć pieniądze i zamknąć się po kilku miesiącach.

 

Widzę w temacie biorą udział użytkownicy wielce oburzeni, podstawieni przez administracje poszkodowanych stron.

ahh. Jakie to smutne.

Ciekawe czy Ci sami administratorzy są tak samo uczciwi na swoich serwerach wobec wszystkich użytkowników jak na poprzednich produkcjach a jeszcze mają czelność wytykać 

działania innym. :P

 

Czy boty nie są tak samo groźne dla serwera jak konkurencja z fundamentem wizerunku wzorowanej produkcji bądź od ludzi szkodzącym tej produkcji?

Boty każdy chce zwalczać a czy konkurencji już nie można?

Jak na boty gracze znajdują obejście to niech znajdą na usunięcie hosta, w czym problem jeśli komuś zależy ?

 

Blokujecie osobę która broni swego produktu, nonsens.

 

 

 

 

50% użytkowników Persergi to gracze z serwera w którym udział ma Alchemik, stąd podejrzenie.

 

 

Blokując alchemika podpinacie się pod ludzi którzy nie byli w stanie zbudować stabilnego serwera który dał graczom wydającym pieniądze na ich produkcje możliwości skorzystania z produktu.

 

Właściciel serwera otrzymał bana za złośliwe oprogramowanie blokujące adresy konkurencyjnych serwerów i ingerujące w pliki systemowe.

Już od dawna było widać, że coś jest nie tak, przyglądając się tematom użytkowników w których chodziło o niedziałające strony.

Co dziwne, każdy użytkownik z tym problemem grał wcześniej na serwerze persegi.

 
Opublikowano

 

Blokowanie stron które stanowią konkurencję dla pierwotnej marki jest dobrym rozwiązaniem a szczególnie w sytuacji Pandory która traci przez to użytkowników...

 

Blokowane są produkcje które swój ideał zbudowały wykorzystując wizerunek tworu w którym udział bierze alchemik.

To właśnie te pseudo produkcje łudzą się podebrać użytkowników, wziąć pieniądze i zamknąć się po kilku miesiącach.

 

 

 

 

50% użytkowników Persergi to gracze z serwera w którym udział ma Alchemik, stąd podejrzenie.

 

 

Blokując alchemika podpinacie się pod ludzi którzy nie byli w stanie zbudować stabilnego serwera który dał graczom wydającym pieniądze na ich produkcje możliwości skorzystania z produktu.

 

Właściciel serwera otrzymał bana za złośliwe oprogramowanie blokujące adresy konkurencyjnych serwerów i ingerujące w pliki systemowe.

Już od dawna było widać, że coś jest nie tak, przyglądając się tematom użytkowników w których chodziło o niedziałające strony.

Co dziwne, każdy użytkownik z tym problemem grał wcześniej na serwerze persegi.

 

 

Słucham CO ? a może ja nie wyrażam zgody na blokowanie mi dostępu do danych stron hmm ? Jeżeli mam ochotę używać M2Boba to mam prawo to robić, inna kwestia że mogę wyłapać bana, ale to już mój problem. Ja zgody na blokowanie nie wyrażałem, a zostało mi to zablokowane, przez co ucierpiało UPC bo dostali opierdol bo stronka Ravadora pokazywała mi brak DNS.

Opublikowano

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE.

Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać..

 

Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie.

Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Opublikowano

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

Opublikowano

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

 

Dając przykład : gdy Adidas sprzedaje buty to nie mówi w reklamie że są lepsze od Nike. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alchemik nie został słusznie zablokowany.

Mogę mylić się ale nie podzielam zdania z wieloma powyższymi.

Argumenty nagonki producenta który odczuł szkody wywołały chęć blokady, 

nie wystarczyłby okrągły stół i kompromis?

Opublikowano

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

Aha, czyli jak podejdę do admina i dostanie ode mnie po mordzie to też będzie wszystko git bo on zablokował mi inne serwery tak ? Troszeczkę Ci nie idzie ta logika, a poza tym, okej, jest to w regulaminie i ŚWIADOMIE go łamię, ale dlaczego nie zostałem poinformowany również o tym, że instalacja tego syfu będzie ingerowała w mój PC i mój system operacyjny hmm ?

 

I okej, używanie cheatów może i dobre nie jest, ale to już wybór gracza czy tego chce czy nie, i liczy się on z konsekwencjami które są zapisane w regulaminie czyli permem. A jeżeli nie chcieli na pandorce cheatów to niech zrobią dobrego antycheata, a nie blokowanie stron bez informowania o tym użytkownika.

Opublikowano

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

 

Dając przykład : gdy Adidas sprzedaje buty to nie mówi w reklamie że są lepsze od Nike. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alchemik nie został słusznie zablokowany.

Mogę mylić się ale nie podzielam zdania z wieloma powyższymi.

Argumenty nagonki producenta który odczuł szkody wywołały chęć blokady, 

nie wystarczyłby okrągły stół i kompromis?

 

Co tu ma przykład tej reklamy do mojego postu? Nie widzę żadnego logicznego odniesienia w tym.

Przecież oni tym się nie reklamują tylko UNIEMOŻLIWIAJĄ reklamowanie się innym, a to zupełnie odmienna procedura.

Opublikowano

 

Aha, czyli jak podejdę do admina i dostanie ode mnie po mordzie to też będzie wszystko git bo on zablokował mi inne serwery tak ? Troszeczkę Ci nie idzie ta logika, a poza tym, okej, jest to w regulaminie i ŚWIADOMIE go łamię, ale dlaczego nie zostałem poinformowany również o tym, że instalacja tego syfu będzie ingerowała w mój PC i mój system operacyjny hmm ?

 

I okej, używanie cheatów może i dobre nie jest, ale to już wybór gracza czy tego chce czy nie, i liczy się on z konsekwencjami które są zapisane w regulaminie czyli permem. A jeżeli nie chcieli na pandorce cheatów to niech zrobią dobrego antycheata, a nie blokowanie stron bez informowania o tym użytkownika.

 

 

Ty masz swój regulamin który Oni tez łamią, TEŻ ŚWIADOMIE.

Opublikowano

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

 

Dając przykład : gdy Adidas sprzedaje buty to nie mówi w reklamie że są lepsze od Nike. :)

 

Ten przykład z botem jest nietrafny, bo osoba używająca bota, robi to świadomie i liczy się z dostaniem bana za używanie ów programu (jakie są sposoby na zatrzymanie botów? banowanie ich, a nie kombinowanie w plikach graczy,bo raz strzelasz sobie w  obie stopy, 2 "fetor" ów incydentu, będzie się ciągnął i ciągnął).A co do "konkurencji" o ile serwery żerujące na marce, powinny być plewione, to na pewno nie w ten sposób.

 

Topic:

Według mnie, powinno się sprawdzić, czy to alchemik na pewno w tym maczał palce, jeśli tak, to powinne zostać pociągnięte konsekwencje, bo to nie jest już "zdrowa rywalizacja",a eliminacja konkurencji nieczystymi zagraniami,co nie powinno mieć miejsca.

DR5ChPt.png

Opublikowano

 

Co tu ma przykład tej reklamy do mojego postu? Nie widzę żadnego logicznego odniesienia w tym.

 

Przecież oni tym się nie reklamują tylko UNIEMOŻLIWIAJĄ reklamowanie się innym, a to zupełnie odmienna procedura.

 

Jakaś przeszłość ?

Coś z prywatnych rozmów osób powiązanych z budową Ravadora bądź na podobnej płaszczyźnie.

Może ktoś z administracji działał na szkodę Pandorze a teraz Pandora działa na szkodę dla Ravdoru?

Hmm, nie wiem sam, mogę jedynie wyobrażać sobie.

Mnie tylko zaciekawił chaotyczny sposób w jaki zblokowano alchemika dlatego wypowiadam się.

Opublikowano

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

 

Dając przykład : gdy Adidas sprzedaje buty to nie mówi w reklamie że są lepsze od Nike. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alchemik nie został słusznie zablokowany.

Mogę mylić się ale nie podzielam zdania z wieloma powyższymi.

Argumenty nagonki producenta który odczuł szkody wywołały chęć blokady, 

nie wystarczyłby okrągły stół i kompromis?

 

Gdybym ja jeszcze z tym serwerem rywalizowal albo zeby to byla konkurencja dla mnie, serio to nie chodzi oto. Zapytajcie pana dekadora za co ma u mnie znow spine bo to tez jego serwer :) 

Jak juz mowilem, ban za ingerencje w system? OK ale rowniez dla innych serwerow za to samo. I jak slusznie zauwazyles nie blokuje serwerow wszystkich nowych czy nawet "wielkich" bo mi to nie potrzebne.

ban.gif

 

Opublikowano

 

 

Co tu ma przykład tej reklamy do mojego postu? Nie widzę żadnego logicznego odniesienia w tym.

 

Przecież oni tym się nie reklamują tylko UNIEMOŻLIWIAJĄ reklamowanie się innym, a to zupełnie odmienna procedura.

 

Jakaś przeszłość ?

Coś z prywatnych rozmów osób powiązanych z budową Ravadora bądź na podobnej płaszczyźnie.

Może ktoś z administracji działał na szkodę Pandorze a teraz Pandora działa na szkodę dla Ravdoru?

Hmm, nie wiem sam, mogę jedynie wyobrażać sobie.

Mnie tylko zaciekawił chaotyczny sposób w jaki zblokowano alchemika dlatego wypowiadam się.

 

Kolego, to niech robią to sobie prywatnie, a nie przez ingerencję w pliki systemowe użytkowników. Masz zamiar z twoją logiką teraz rozmawiać z UPC ? bo przez tą gierkę dostali srogi opierdol za blokowanie DNS, jak widać niesłusznie bo nie była to ich wina.

Opublikowano

 

Ten przykład z botem jest nietrafny, bo osoba używająca bota, robi to świadomie i liczy się z dostaniem bana za używanie ów programu (jakie są sposoby na zatrzymanie botów? banowanie ich, a nie kombinowanie w plikach graczy,bo raz strzelasz sobie w  obie stopy, 2 "fetor" ów incydentu, będzie się ciągnął i ciągnął).A co do "konkurencji" o ile serwery żerujące na marce, powinny być plewione, to na pewno nie w ten sposób.

 

 

Topic:

Według mnie, powinno się sprawdzić, czy to alchemik na pewno w tym maczał palce, jeśli tak, to powinne zostać pociągnięte konsekwencje, bo to nie jest już "zdrowa rywalizacja",a eliminacja konkurencji nieczystymi zagraniami,co nie powinno mieć miejsca.

 

Może nie znam na tyle regulaminu MPC ale czy Alchemk działał na szkodę Ravadoru i na odwrót że na łonie Mpc został zablokowany  bądź ma być wg. opini?

Gracze ingerują w produkt Pandory a Pandora w pliki Wasze i tez ŚWIADOMIE, czy gracze mówią administracji że używają botów?

Też administracja nie mówi graczom co robi z konkurencją za pośrednictwem gracza.

Gracze dostają blokadę na postacie a Wy zgłoście to do służb porządkowych jeśli czujecie się poszkodowani a nie wnosicie o blokadę konta w tym miejscu.

Alchemik zbudował sobie tym markę własnej osoby w tej branży i tak powinna odnosić się jego strata na tym forum, że tak go będą oceniać publicznie.

Kto będzie chciał tak funkcjonować jak on to kupi jego osobę i weźmie do grupy, kto nie ten nie.

MPC jest pośrednikiem dla serwerów a nie wydawcą serwera że wyrzuca jego osobę z grona.

Blokada jest zawyżoną karą. 

 

 

Nikt nie powiedział że tylko banowanie, uważam bardziej że mieści się tu stwierdzenie typu :  poniesie odpowiednie konsekwencję.

Wg. uznania producenta.  :)

 

 

 

 

 

 

Poprawka zamiast Ravadoru wpisane mialem Pandorze

Opublikowano

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Jak myślisz dlaczego alchemik zablokował Ravador  a nie np. ravię ? :)

Nie domyślasz się ani trochę? Nic a nic?

 

 

 

@Integro Źle rozumiesz chyba cały post.. Czy projekt Ravador.pl w jaki kolwiek sposób wybił się na tej osobie czy jego projekcie? - NIE. Jakie pseudo produkcje? Rozumiem te inne pandory, ale mojego projektu proszę z tym nie mieszać.. Alchemik na pewno poniesie konsekwencje za swoje czyny w odpowiednim czasie. Post jest głównie po to by pokazać ludziom jak owa osoba "dba" o swój tyłek nie zważając na nic.

Chcesz używać Boba choć Pandora nie pozwala regulaminowo a używasz mimo wszystko i znajdujesz na to obejście gdy trafia do użytku publicznego, psujesz stabilność rynkową oraz równowagę między graczem.

Pandora nie chce abyś trafiał do konkurencji bądź ludzi szkodzącym jej a Ty robisz to nadal, Ty znajdujesz obejście dla Boba a Pandora niszczy konkurencję.

Oko za oko, ząb za ząb, kodeks Hammurabiego. 

Wynik 1:1.

 

 

Kilka istotnych rzeczy:

  1. Nie blokuje stron patcher
  2. M2Bob - bot ktorego nie chce zaden serwer
  3. pandoramt2.eu - proba wyludzenia pieniedzy od ludzi robiac kopie serwera ktory jest moj
  4. pandora-mt2 @up
  5. ravador,tanavis - pytac dekadora jak do mnie ponownie szukal problemu
  6. mt2board - jak dobrze pamietam to forum jest powiazane z dekadorem chociaz moge sie mylic

Oczywiscie wiedza tego typa co nagrywa film i pewnie to tez autor tego tematu jest zerowa dlatego jej nie komentuje ale prosta rzecz.

Gdybym dzialal na niekorzysc konkurencji to blokowalbym kazdy serwer ale mam w dupie inne serwery. 

Kolejna sprawa jest taka ze w system ingeruje teraz praktycznie co 2 klient edytujac rejestr lub cholera wie co jeszcze wiec szukanie problemu w moich "dzialaniach" jest naprawde glupie.

Blokowanie tego gowna jest od grudnia jak juz.

 

Wiec jesli mam dostac bana to powinni tez dostac ci co ingeruja w rejestr bo to tez podchodzi pod edycje plikow systemowych i dzialanie na szkode uzytkownika poprzez generowanie bledow systemowych :)

A jesli dostane to srednio mnie to interesuje z faktu takiego ze tutaj niebywam bo jest tutaj pelno ludzi pokroju dekadora czy nowego pana Arymana jak i wielu innych co tylko zmieniaja swoje nicki.
Rozumiem tez ze mpcforum wyciaga w koncu konsekwencje od serwerow ktore padaja po paru tygodniach zgarniajac cala kase i stawiajac taki serwer ponownie po paru msc? 

 

Czyli "jak inni mogą to ja też"?

Myślę, że ingerowanie w pliki systemowe gracza nie jest mądrym pomysłem może część serwerów powinna blokować strony xxx bo to nie po chrześcijańsku?

 

Dając przykład : gdy Adidas sprzedaje buty to nie mówi w reklamie że są lepsze od Nike. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alchemik nie został słusznie zablokowany.

Mogę mylić się ale nie podzielam zdania z wieloma powyższymi.

Argumenty nagonki producenta który odczuł szkody wywołały chęć blokady, 

nie wystarczyłby okrągły stół i kompromis?

 

Gdybym ja jeszcze z tym serwerem rywalizowal albo zeby to byla konkurencja dla mnie, serio to nie chodzi oto. Zapytajcie pana dekadora za co ma u mnie znow spine bo to tez jego serwer :)

Jak juz mowilem, ban za ingerencje w system? OK ale rowniez dla innych serwerow za to samo. I jak slusznie zauwazyles nie blokuje serwerow wszystkich nowych czy nawet "wielkich" bo mi to nie potrzebne.

 

To teraz jeszcze wytłumacz UPC za co dostali zjebkę, bo przez odpalenie twojego słabego serverka na 5min, miałem blokowane dns na ravadora. Chcesz się bawić w spiny z kimś ? rób to prywanie, a nie za pośrednictwem gracza. To tak jakby sprzedawać dziurawe prezerwatywy bo Cie w*****a mały przyrost naturalny....

Opublikowano

 

To teraz jeszcze wytłumacz UPC za co dostali zjebkę, bo przez odpalenie twojego słabego serverka na 5min, miałem blokowane dns na ravadora. Chcesz się bawić w spiny z kimś ? rób to prywanie, a nie za pośrednictwem gracza. To tak jakby sprzedawać dziurawe prezerwatywy bo Cie w*****a mały przyrost naturalny....

 

 

- Drogi, wielmożny, wszechpotężny asystencie UPC.

Chciałbym Pana przeprosić za burdę jaką wyrządziłem przez połączenie telefoniczne ponieważ zostało ono spowodowane moim uniesieniem nerwowym w sytuacji która w moim rozumieniu była 

niekompletnie przedstawiona a chaos i brak poprawnego przesłania z strony producenta produktu który spowodował sytuację wywołała u mnie dziwne anomalie i pod wpływem amoku

jedynymi winowajcami okazaliście się Wy.

I teraz wiem że to nie wy.    - ala Makłowicz ehhe

Jeszcze raz przepraszam, w celu przeprosin dorzucę się do abonamentu extra. ^^

 

 

face.gif

Opublikowano

 

 

Ten przykład z botem jest nietrafny, bo osoba używająca bota, robi to świadomie i liczy się z dostaniem bana za używanie ów programu (jakie są sposoby na zatrzymanie botów? banowanie ich, a nie kombinowanie w plikach graczy,bo raz strzelasz sobie w  obie stopy, 2 "fetor" ów incydentu, będzie się ciągnął i ciągnął).A co do "konkurencji" o ile serwery żerujące na marce, powinny być plewione, to na pewno nie w ten sposób.

 

 

Topic:

Według mnie, powinno się sprawdzić, czy to alchemik na pewno w tym maczał palce, jeśli tak, to powinne zostać pociągnięte konsekwencje, bo to nie jest już "zdrowa rywalizacja",a eliminacja konkurencji nieczystymi zagraniami,co nie powinno mieć miejsca.

 

Może nie znam na tyle regulaminu MPC ale czy Alchemk działał na szkodę Pandorze i na odwrót że na łonie Mpc został zablokowany ?

Gracze ingerują w produkt Pandory a Pandora w pliki Wasze i tez ŚWIADOMIE, czy gracze mówią administracji że używają botów?

Też administracja nie mówi graczom co robi z konkurencją za pośrednictwem gracza.

 

 

Nikt nie powiedział że tylko banowanie, uważam bardziej że mieści się tu stwierdzenie typu :  poniesie odpowiednie konsekwencję. :)

 

Jako, że publikował prezentacje na MPC, to tak- administacja ów forum, ma prawo go zbanować, za działania niepopierane przez nich procedery.Co do banowania, to owszem nie jest jedynym sposobem, innym sposobem, jest modyfikacja samych plików gry(nie znam się na tym, bo nie jestem technikiem i nie bawiłem się z plikami metina, ale na ten przykład, jakoś inne serwery, w tym zagraniczne, jakoś dawały sobie radę, z botami poprzez,niemożność injectowania ich, jak i niemożliwości dodawania "obcych" DLL'i do klienta).To, że MPC jest pośrednikiem, to nie znaczy, że nie ma nic do gadania( i nie mówię, że ma dostawać perm bana, a chociażby kategoryczny zakaz publikacji swoich projektów, na MPCforum)

 

a i żeby nie było, nie grałem na ów serwerach, więc nie jestem "pokrzywdzonym".( bo domyślam się, że ktoś napisze, że mam "bul dupy")

DR5ChPt.png

Opublikowano

 

 

Jako, że publikował prezentacje na MPC, to tak- administacja ów forum, ma prawo go zbanować, za działania niepopierane przez nich procedery.Co do banowania, to owszem nie jest jedynym sposobem, innym sposobem, jest modyfikacja samych plików gry(nie znam się na tym, bo nie jestem technikiem i nie bawiłem się z plikami metina, ale na ten przykład, jakoś inne serwery, w tym zagraniczne, jakoś dawały sobie radę, z botami poprzez,niemożność injectowania ich, jak i niemożliwości dodawania "obcych" DLL'i do klienta).To, że MPC jest pośrednikiem, to nie znaczy, że nie ma nic do gadania( i nie mówię, że ma dostawać perm bana, a chociażby kategoryczny zakaz publikacji swoich projektów, na MPCforum)

 

Pandory nie reklamował, nie przedstawił tego produktu jakim był, jest i będzie.

Jak widać w powyższym poście samego alchemika są rzeczy z którymi on sam się zgadza.

Pandora nie musi być tymi wszystkimi, nie ważne jak radzi. w tej sytuacji mogłaby wcale nie walczyć z tym, ważne że notka w regulaminie by była heheszkyy.

 

Twój wymiar kary już lepiej brzmi niż blokada, tyle że jak mówiłem obecna Pandora nie była tu reklamowana jak i wiadomo. :)

Poprzednia owszem ale obecna odsłona nie. 

Opublikowano

 

 

 

 

Ten przykład z botem jest nietrafny, bo osoba używająca bota, robi to świadomie i liczy się z dostaniem bana za używanie ów programu (jakie są sposoby na zatrzymanie botów? banowanie ich, a nie kombinowanie w plikach graczy,bo raz strzelasz sobie w obie stopy, 2 "fetor" ów incydentu, będzie się ciągnął i ciągnął).A co do "konkurencji" o ile serwery żerujące na marce, powinny być plewione, to na pewno nie w ten sposób.

 

 

 

Topic:

Według mnie, powinno się sprawdzić, czy to alchemik na pewno w tym maczał palce, jeśli tak, to powinne zostać pociągnięte konsekwencje, bo to nie jest już "zdrowa rywalizacja",a eliminacja konkurencji nieczystymi zagraniami,co nie powinno mieć miejsca.

 

Może nie znam na tyle regulaminu MPC ale czy Alchemk działał na szkodę Pandorze i na odwrót że na łonie Mpc został zablokowany ?

Gracze ingerują w produkt Pandory a Pandora w pliki Wasze i tez ŚWIADOMIE, czy gracze mówią administracji że używają botów?

Też administracja nie mówi graczom co robi z konkurencją za pośrednictwem gracza.

 

Nikt nie powiedział że tylko banowanie, uważam bardziej że mieści się tu stwierdzenie typu : poniesie odpowiednie konsekwencję. :)

Jako, że publikował prezentacje na MPC, to tak- administacja ów forum, ma prawo go zbanować, za działania niepopierane przez nich procedery.Co do banowania, to owszem nie jest jedynym sposobem, innym sposobem, jest modyfikacja samych plików gry(nie znam się na tym, bo nie jestem technikiem i nie bawiłem się z plikami metina, ale na ten przykład, jakoś inne serwery, w tym zagraniczne, jakoś dawały sobie radę, z botami poprzez,niemożność injectowania ich, jak i niemożliwości dodawania "obcych" DLL'i do klienta).To, że MPC jest pośrednikiem, to nie znaczy, że nie ma nic do gadania( i nie mówię, że ma dostawać perm bana, a chociażby kategoryczny zakaz publikacji swoich projektów, na MPCforum)

Pandory nie reklamował, nie przedstawił tego produktu jakim był, jest i będzie.

Jak widać w powyższym poście samego alchemika są rzeczy z którymi on sam się zgadza.

Pandora nie musi być tymi wszystkimi, nie ważne jak radzi. w tej sytuacji mogłaby wcale nie walczyć z tym, ważne że notka w regulaminie by była heheszkyy.

Twój wymiar kary już lepiej brzmi niż blokada, tyle że jak mówiłem obecna Pandora nie była tu reklamowana jak i wiadomo. :)

Poprzednia owszem ale obecna odsłona nie.

Jeśli nie była reklamowana ,to mój błąd, nie śledzę codziennie działu Metina(po za tym, reworki,reworków, "nowe edycje", człowiek może się zgubić, jak nie sprawdza tego regularnie), a co do i innych serwerów, które tak samo robią- jestem za zakazem publikacji ba MPC dla administacji ów serwera, bo to nie jest "fair", a jak mają jakieś zatargi z innymi ludźmi, to niech sobie to załatwiają prywatnie, a niech nie wciągają swoich graczy w swoje zatargi.

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...