Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Współpraca otwarta, poszukujemy zaufanego grona ludzi do podjęcia współpracy.


WujekSonak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

       Serdecznie Was zapraszam do współpracowania z naszym nowym publicznym serwerem Ts3.

Przygotowaliśmy dla was pełny komfort, 100% przygotowane permisje przy rangach.

Serwer sterowany na automatycznych botach, 128 slotów.

Czas umilą wam boty muzyczne.Serwer posiada domenę,krótką oraz przyjemną dla uszu.

 

 

 

 

1.Współpraca z administratorami.

- Rangi administracyjne z odpowiednimi uprawnieniami,

- Serwer obsługiwany przez boty, więc będziecie mieli czas na swoje plany,

- 100% zaufania po stronie właściciela oraz technika serwera,

- Więcej do uzgodnienia z właścicielem,

 

 

 

 

2.Współpraca z YouTube, Stream.

- Ranga "YouTuber", "Streamer" + odpowiednie uprawnienia,

- Kanały wysoko umieszczone, ss: http://imgur.com/a/3ZpT8

- Reklamowanie w miarę możliwości,

- Więcej do uzgodnienia z właścicielem,

 

 

 

 

3.Współpraca z Serwerami.

- Własna strefa serwerowa, ss: http://imgur.com/a/e9lgk

- Rangi + uprawnienia,

- Kanały Premium oraz Vip dla waszych graczy,

- Więcej do uzgodnienia z właścicielem,

 

 

ORAZ WIELE WIĘCEJ, ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

ZGŁOŚ SIĘ NA PW PO ADRES IP

Dziękuje i Pozdrawiam.

Opublikowano

Polecam, zapraszamy do współpracy.Pozdrawiam

Ty jesteś w Teamie??

 

Nie polecam, użytkownik DDOSUJE innych.

Nie jest to jego pierwszy projekt, który upadł.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

Polecam, zapraszamy do współpracy.Pozdrawiam

Ty jesteś w Teamie??

 

Nie polecam, użytkownik DDOSUJE innych.

Nie jest to jego pierwszy projekt, który upadł.

 

 

Inne projekty nie ujrzały nawet światła dziennego.Były one robione dla gildii o dla własnego użytku.

Dziękuje i pozdrawiam.

Miałem przyjemność rozmawiać z Benatii,

Bardzo ambitna, profesjonalna osoba.

Polecam.

Dziękuje, również jesteś ambitną i profesjonalną osobą jeżeli chodzi o prowadzenia serwerów.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wydaje się konkretnie, nie potrzebnie zawalone informacjami. Na pewno ciekawie, i podejrzewam że niektórzy się skuszą :)

 

Po tym że np. zamieściliście screeny, pokazujecie rzeczowe podejście, więc za samo to można polecić.

 

Pozdrawiam

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie polecam kojarzę Benatiego z serwerów MT2. Gdy coś mu nie pasowało zapraszał do siebie na TS najpierw wyzywał potem DDos'ował.

Opublikowano

Wydaje się konkretnie, nie potrzebnie zawalone informacjami. Na pewno ciekawie, i podejrzewam że niektórzy się skuszą :)

 

Po tym że np. zamieściliście screeny, pokazujecie rzeczowe podejście, więc za samo to można polecić.

 

Pozdrawiam

 

Dziękujemy za pozytywną opinie drogi użytkowniku.

Pozdrawiamy Cię Serdecznie :)

Nie polecam kojarzę Benatiego z serwerów MT2. Gdy coś mu nie pasowało zapraszał do siebie na TS najpierw wyzywał potem DDos'ował.

 

Widzisz za to ja Ciebie nie kojarzę, wypowiadasz się na mój temat, a gwarantuje że nie miałeś ze mną styczności.

Słuchaj się innych, a daleko na tym zajedziesz.

Pozdrawiam

Opublikowano

@Benatii z tej strony Cedric/Alfabet ;)

 

No, a widzisz jednak się znamy.Tak czy siak nie znasz mnie więc nie oceniaj.To ty okradałeś ludzi na serwerze Metin2 - El*ia.pl

Więc myślę że zakończymy temat.

Opublikowano

 

@Benatii z tej strony Cedric/Alfabet ;)

 

No, a widzisz jednak się znamy.Tak czy siak nie znasz mnie więc nie oceniaj.To ty okradałeś ludzi na serwerze Metin2 - El*ia.pl

Więc myślę że zakończymy temat.

 

Nikogo nie okradłem. Wypraszam sobie takie oskarżenia i niszczenie mojego mienia. No chyba ze masz jakieś dowody ?. Oszczędzając kolejnego spamu pewnie zapytasz czy ja mam jakieś dowody ?. Ja nie posiadam lecz nie tylko ja wspomniałem o twoich wybrykach.

Opublikowano

 

 

@Benatii z tej strony Cedric/Alfabet ;)

 

No, a widzisz jednak się znamy.Tak czy siak nie znasz mnie więc nie oceniaj.To ty okradałeś ludzi na serwerze Metin2 - El*ia.pl

Więc myślę że zakończymy temat.

 

Nikogo nie okradłem. Wypraszam sobie takie oskarżenia i niszczenie mojego mienia. No chyba ze masz jakieś dowody ?. Oszczędzając kolejnego spamu pewnie zapytasz czy ja mam jakieś dowody ?. Ja nie posiadam lecz nie tylko ja wspomniałem o twoich wybrykach.

 

 

Ten temat można ciągnąć do bólu.

Zakończmy to i nie róbmy gówn-burzy.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...