Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ninja 33lv

Polecam tobie Pustynie, leci dobry exp i niema tak tyle botów jak na ezo.

Jeśli chcesz troszkę mniejszy exp to idz na ezo, ale za to może dropnąć wartościowy RIB.

 

Jeśli zastanawiasz się między + a -, to daj +.

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP a zbroje jaką masz i skille (bo nie wiem co to umki-7)

Skille m1 aura m1 berek (będzie dopiero)

Ku zapas już mam.

 

I zbroja będzie śmiertelna+8/9

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:37

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:wszystko po 1 na m mam wirek ;] a na 15 zasadzkę

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):261 i prawie 8k HP

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2 Licencja

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia mrówa +7

Broń:Koziki +7 sr 41 um -16 bez kd

Hełm:kolcza +6

Tarcza:Pieciokont +6

Buty: Zlote +1k HP

Akcesoria: Ebo +9 Srebrna+9 zamierzam kupić Naszyjnik 1k HP

 

Ogólnie problem jest taki iż gdzie nie pójdę do na pustyni dostaje 1.5kk expa/h a na orkach tez coś około tego gdzie iść expić żebym dał rade stawić em2 i żeby był dobry exp ;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:37

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:wszystko po 1 na m mam wirek ;] a na 15 zasadzkę

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):261 i prawie 8k HP

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2 Licencja

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia mrówa +7

Broń:Koziki +7 sr 41 um -16 bez kd

Hełm:kolcza +6

Tarcza:Pieciokont +6

Buty: Zlote +1k HP

Akcesoria: Ebo +9 Srebrna+9 zamierzam kupić Naszyjnik 1k HP

 

Ogólnie problem jest taki iż gdzie nie pójdę do na pustyni dostaje 1.5kk expa/h a na orkach tez coś około tego gdzie iść expić żebym dał rade stawić em2 i żeby był dobry exp ;]

 

Na pustyni do 40-42 jak masz boja to na bo możesz dać bez moblocka.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Lvl: 47
Profesja: Ninja
Typ umiejętności: Dagger
Poziomy umiejętności: Zasadzka M6, wirujacy M5, chmura 8 pkt, reszta po 1 pkt
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony): 330
Używam bota: Nie
Nazwa bota: ---


EQ:

Zbroja: Ubranie zabojcy +7 z kd defa +2i uchylki +3 (mam zamiar kupic ubr. zabojcy +9 defa/speeda +3)
Broń: FMS +6 24%sr
Hełm: Maska kolcza +7
Tarcza: Okragła +6
Buty: Buty z brazu +0 (+1000 pz)
Akcesoria: Ebony +7, branza +1000pz, naszyjnik +1000pz
Mam 8.5k pz oraz eq na poli : jelon +4 36%sr + zbroja +1500pz z kd speeda +2

Chce jak najszybciej wbic ok 55/61 lvl - bede mial pierscien expa 

Prosze o szybka odpowiedz  

 

Popracuj nad deffem i jedziesz do v2.

Opublikowano

Lvl:41

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m3 wir miecza m2 berek 4 i trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):307

Używam bota: Nie

Nazwa bota:-----

 

EQ

 

 

Zbroja:śmiertelka +7 kd obrony +0 i kd witala +2

Broń:topór +8 bez kd

Hełm:żelazny +7

Tarcza:pięciokątna +7

Buty:skórzane kozaki bon +500 pz

Akcesoria:ebo +4, miedziany naszyjnik +6

Opublikowano

Lvl:41

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m3 wir miecza m2 berek 4 i trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):307

Używam bota: Nie

Nazwa bota:-----

 

EQ

 

 

Zbroja:śmiertelka +7 kd obrony +0 i kd witala +2

Broń:topór +8 bez kd

Hełm:żelazny +7

Tarcza:pięciokątna +7

Buty:skórzane kozaki bon +500 pz

Akcesoria:ebo +4, miedziany naszyjnik +6

na bo do 48 potem z lepszym eq mozesz w swiatyni lub v1 :>

Opublikowano

Graboss.

Exp teraz na BO od koło 45 lv w miarę możliwości spraw sobie lepsze eq +8,9( w miare możliwości) i idz na szpony.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie na 45lv zakupić lepszych eq, to gdzies 47/48 NO a potem Szpony V1.

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1 wir m1 berek 10 3 stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):370

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

posiadam 9k hp

 

Zbroja:smocza +7 defa speda +3

Broń:igła +6

Hełm: żelek +9

Tarcza:okrągla +6

Buty:+ 500 hp

Akcesoria: kazde + 500 hp

Opublikowano

@adan1999

 

Lvl:51

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1 wir m1 berek 10 3 stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):370

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

posiadam 9k hp

 

Zbroja:smocza +7 defa speda +3

Broń:igła +6

Hełm: żelek +9

Tarcza:okrągla +6

Buty:+ 500 hp

Akcesoria: kazde + 500 hp

 

 

Idź do świątyni na 4 poziom. Jak sobie sprawisz lepsze eq, to możesz próbować w v1.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:20

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1 , Uderzenie Miecza 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 237, a z Silnym 352

Używam bota: Tak

Nazwa bota: DMG Hack na miecz i nie odrzucanie mobów

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +9

Broń: Stożkowy +7

Hełm: Tradycyjny +7

Tarcza: Bojowa +6

Buty: +0 zwykłe na 1lvl

Akcesoria: nic (narazie nie kupowałem biżuterii , lecz mam ebonikti +4)

Opublikowano

@G0RN

 

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:20

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1 , Uderzenie Miecza 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 237, a z Silnym 352

Używam bota: Tak

Nazwa bota: DMG Hack na miecz i nie odrzucanie mobów

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +9

Broń: Stożkowy +7

Hełm: Tradycyjny +7

Tarcza: Bojowa +6

Buty: +0 zwykłe na 1lvl

Akcesoria: nic (narazie nie kupowałem biżuterii , lecz mam ebonikti +4)

 

 

Dzikusy. Jeśli miałbyś jakąś lepszą broń, to mógłbyś iść na ezo/pustynię.

 

 

@down

tak, chodzi np o szeroki+9/gizarmę +9.

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności: aura-M4 wirek-M2 berek-12 szarża i trzystronne po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 406

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

 

 

EQ

 

Posiadam 9k hp

 

Zbroja: smocza +9 kd speeda i defa +3

Broń: fms +9 śr27 kd smierci i potwora +3

Hełm: żelak +9

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: naszyjnik 1k hp ebo +8 branza 10%przeszywka

Opublikowano

@BlacShatan

 

 

Lvl: 51

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności: aura-M4 wirek-M2 berek-12 szarża i trzystronne po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 406

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

 

 

EQ

 

Posiadam 9k hp

 

Zbroja: smocza +9 kd speeda i defa +3

Broń: fms +9 śr27 kd smierci i potwora +3

Hełm: żelak +9

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: naszyjnik 1k hp ebo +8 branza 10%przeszywka

 

 

Próbuj w V1.

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne M2,DuchoweM2,tąpnięcie13

Posiadam Konia Bojowego: NIE

Ilość defa (obrony):464

Używam bota: TAK

Nazwa bota: EASYMETIN2

 

EQ

6800PŻ

 

Zbroja:smocza +8 PŻ 500

Broń: RIB+9 śr 15% z kd śmierci +3

Hełm: żelek +5 reg pż 12$

Tarcza:okrągla +4

Buty:

Akcesoria: ebo +4 ;/

 

A I Jeszcze zmienić ribka +9 na igłe +9 czy dwunastuduchów +9

posiadam 500kk do wydania

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne M2,DuchoweM2,tąpnięcie13

Posiadam Konia Bojowego: NIE

Ilość defa (obrony):464

Używam bota: TAK

Nazwa bota: EASYMETIN2

 

EQ

6800PŻ

 

Zbroja:smocza +8 PŻ 500

Broń: RIB+9 śr 15% z kd śmierci +3

Hełm: żelek +5 reg pż 12$

Tarcza:okrągla +4

Buty:

Akcesoria: ebo +4 ;/

 

A I Jeszcze zmienić ribka +9 na igłe +9 czy dwunastuduchów +9

posiadam 500kk do wydania

 

Zakup smoczke +9 i jakiegoś ribka sr +25 i smigaj do v1 albo próbuj z marmurem i buffkiem w v2

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Lvl:31

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Aura m3 wirek 10 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: Nie ale chacka

Nazwa bota: Metin2mod

 

EQ

 

 

Zbroja: Liwa +4 1,5k pż

Broń: Rib +9 sr 45 um -5 kd smierci +4 i potwora +4

Hełm: Żelak +8

Tarcza: pięciokątna +7

Buty:na 1 lvl +6

Akcesoria: Jadeitowy z 1k pż!

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 58

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3, Duchowe m3, Walnięcie m2, tąpnięcie 1, uderzenie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak(Militara)

Ilość defa (obrony): 423

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Waithack, Mooberhack, Kamermod

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7

Broń: Topór+9 z kd penetry+3

Hełm: Upiorna+4

Tarcza: Okrągła+4

Buty: Skórzane kozaki+3

Akcesoria: ebo+7

Opublikowano

Lvl:71

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne G7 , Duchowe P

Posiadam Konia Bojowego: Militar

Ilość defa (obrony):790

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: Stal + 6

Broń:Złodziej Dusz + 7

Hełm:Zelak + 8

Tarcza:Sokola Tarcza+9

Buty:Deszczowe + 8

Akcesoria:-

Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

Świat straconych marzeń, czyli koszmar rzeczywistości.

/Drugi dzień na forum 13.02.2011 i topka :) -

Opublikowano
Lvl:71

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne G7 , Duchowe P

Posiadam Konia Bojowego: Militar

Ilość defa (obrony):790

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: Stal + 6

Broń:Złodziej Dusz + 7

Hełm:Zelak + 8

Tarcza:Sokola Tarcza+9

Buty:Deszczowe + 8

Akcesoria:-

 

Najpierw to zrób dropka żebyś na itemy 1k hp+ miał a potem expij do 75 w v2 na szponach 75 lvl+ w atlancie

Opublikowano

Lvl: 42

Profesja: wojo

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: auram1 wir m1 berek 4

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):294

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: smocza+4

Broń: fms+8 sr2

Hełm: zelak +6

Tarcza: na 41lvl +5

Buty: 200pz

Akcesoria: naszyjnik 500pz, kolczyki na 38 +4 7 energi zyciowej

 

5900pz

 

Powiecie czy moze isc na sohan czy zostac na BO?

Opublikowano

Lvl: 42

Profesja: wojo

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: auram1 wir m1 berek 4

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):294

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: smocza+4

Broń: fms+8 sr2

Hełm: zelak +6

Tarcza: na 41lvl +5

Buty: 200pz

Akcesoria: naszyjnik 500pz, kolczyki na 38 +4 7 energi zyciowej

 

5900pz

 

Powiecie czy moze isc na sohan czy zostac na BO?

Zostań na bo , zarób/ulepsz eq bo narazie nie jest dobrze

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...