Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lvl: 89

Profesja:ninja

Typ umiejętności:dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka p,trujaca chmura p,wirujacy p,szybki atak p, krycie sie g1.

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Tak

Ilość defa (obrony): 660

Używam bota: Tak/Nie nie

Nazwa bota:-----

 

EQ

 

 

Zbroja: stalka dla ninji +9

Broń:smocze noze +9

Hełm: na 21 lvl +9

Tarcza: sokola +9

Buty: feniksa +9

Akcesoria: naszyjnik 2k pz i srebna branza +9

 

 

Mowie odrazu,ze gram na servie prywatnym IMETIN.PL

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:58

Profesja:body

Typ umiejętności:aura , wir berek , szaraza 4 ciecie

Poziomy umiejętności:m3, m5, m1, 6, 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak(miltarek)

Ilość defa (obrony):400

Używam bota: /Nie

Nazwa bota:

 

 

 

Zbroja:smocza +9 kd defa +2

Broń: ribek +9 sr 10

Hełm:zelazny +8

Tarcza:okragła+7

Buty:brak

Akcesoria: brak

Opublikowano

Lvl:58Profesja:body

Typ umiejętności:aura , wir berek , szaraza 4 ciecie

Poziomy umiejętności:m3, m5, m1, 6, 1 Posiadam

Konia Bojowego: Tak(miltarek)Ilość defa (obrony):400

Używam bota: /NieNazwa bota:

Zbroja:smocza +9 kd defa +2

Broń: ribek +9 sr 10

Hełm:zelazny +8

Tarcza:okragła+7

Buty:brakAkcesoria: brak

 

Ja bym polecił ci V2 na początku i zakupić branzy/nasz/but z bonem 1.5k+HP i dasz rade na szponach i w smoczej bym spróbował wyciągnąć i włożyć kd defa+3/4 a jak nie chcesz kasy na IS to weź kup może złotą/ łuske (na s5 sa droższe o 10-30kk od smoczej)

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Lvl:58

Profesja:body

Typ umiejętności:aura , wir berek , szaraza 4 ciecie

Poziomy umiejętności:m3, m5, m1, 6, 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak(miltarek)

Ilość defa (obrony):400

Używam bota: /Nie

Nazwa bota:

 

 

 

Zbroja:smocza +9 kd defa +2

Broń: ribek +9 sr 10

Hełm:zelazny +8

Tarcza:okragła+7

Buty:brak

Akcesoria: brak

 

Tak jak up. Kup itemki 1.5/2k hp, ribek 30śr+ i lecisz na v2. A jak nie chcesz wydawać kasy na przepy to do v1. Ew. na świątyni możesz poexpić.

Opublikowano

LvL: 35

Profesja: Mental

Typ umiejętności: Silne, Duchowe, Tąpnięcie, uderzenie miecza, walnięcie

Poziomy umiejętności: M4, 14, 1, 1, 1

Posiadam Konia Bojowego: będzie do niedzieli

Ilość Defa: 459

Używam bota: nie

 

Zbroja: Śmiertelna +7 kd defa 3

Broń: Rib+9 średnie32% kd potwora i śmierci +3

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Max PŻ +2000

Akcesoria: ebo+9, srebrna+9, naszyjnik max pż+1000

 

mam w zapasie 1,5kkk jak mam coś lepszego kupić to pisać

 

w sumie mam około 12k HP

Opublikowano

LvL: 35

Profesja: Mental

Typ umiejętności: Silne, Duchowe, Tąpnięcie, uderzenie miecza, walnięcie

Poziomy umiejętności: M4, 14, 1, 1, 1

Posiadam Konia Bojowego: będzie do niedzieli

Ilość Defa: 459

Używam bota: nie

 

Zbroja: Śmiertelna +7 kd defa 3

Broń: Rib+9 średnie32% kd potwora i śmierci +3

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Max PŻ +2000

Akcesoria: ebo+9, srebrna+9, naszyjnik max pż+1000

 

mam w zapasie 1,5kkk jak mam coś lepszego kupić to pisać

 

w sumie mam około 12k HP

bo z bufeem

g0Tef.jpg

Opublikowano

@FindYou

 

FindYou

Cze nie wiem gdzie expić:

Krolestwo; Shinno [czerwoni]

Lvl ;30

Profesja; mental

Ilość def [z silnym]; 436 Ilość hp ;7,4 k hp

Bojowiec - brak

Brak Botów

Umiejetnosci ; Silne m2 duchowe uderzenie 9 reszta po 1

Eq ;

Tygra+9 zelak+9 pieciokątna+9 buty 1 k hp naszyjnik 1 k hp rib+9[ brak um sr 15, kd potwora+3 powotrki+3]

,,Chodzi mi tylko o exp nie o drop"

 

 

Ezo/pustynia/dzikusy.

Opublikowano

Lvl:72

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:m8 wir m8 trzystronne m8 berek m6 aura

Posiadam xKonia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):ok. 560

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:boga+8

Broń:nimfa+9

Hełm:zelak+9

Tarcza:lwia tarcza+9

Buty:max pź 1500

Akcesoria:ebony+9 reszta max px 1500

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:26

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 Berserk 5 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):235

Używam bota:Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Tygrysia+6

Broń: Stożkowy

Hełm:Żelazny+5

Tarcza:Bojowa+6

Buty: Skórzane+6 srebrna

Akcesoria: srebrna bransoleta +6 Drewniany naszyjnik +6 Drewniane kolczyki +6

wojownik 48lvl ON

wojka 33 lvl off Ban

118292.png

 

http://www.speedtest.pl/test/53489170

Opublikowano

Lvl:43

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m3 Duchowe m3

Posiadam Konia Bojowego: Taak

Ilość defa (obrony): z silnym 483

Używam bota:Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +8

Broń: Rib +9 sr 8;/ um -1

Hełm: zelak +7

Tarcza: okrągła +7

Buty: 500 pz +0

Akcesoria: ebo +7 srebrna +6 naszyjnik 500 pz

OMFG KAZAL WAM KTOS USUWAĆ MI SYGNE?

Are You Kidding Me?

Opublikowano

Lvl:43

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m3 Duchowe m3

Posiadam Konia Bojowego: Taak

Ilość defa (obrony): z silnym 483

Używam bota:Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +8

Broń: Rib +9 sr 8;/ um -1

Hełm: zelak +7

Tarcza: okrągła +7

Buty: 500 pz +0

Akcesoria: ebo +7 srebrna +6 naszyjnik 500 pz

 

idz na bo jak dajesz sam rade to sam exp a jak nie to postaraj sie o jakies pt ;]

Opublikowano

Lvl:40

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, Berserk m4, wirek 2 , i all po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 310

Używam bota: NIE

Nazwa bota: NIE:D

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelna +9 z kd defa+3

Broń: Rib +9

Hełm: Żelak +7

Tarcza: 5katna+7

Buty:

Akcesoria: ebo +6

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@wiadro zalatw sobie okrągła +7 przynajmniej jakies buty 500,1500 hp i cos jeszcze na hp i spox na BO jak nie sam caly spot to z kims z bojem napewno ktos cie do pt weznie

OMFG KAZAL WAM KTOS USUWAĆ MI SYGNE?

Are You Kidding Me?

Opublikowano

Lv-33

Profesja-Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności-Auram1. Berek12. 3strone na 1. i wir na 1

Ilość defa (obrony-285

Używam bota-Nie

 

 

 

EQ

Bron-fms sr24 um-10 kd woja i potwora+3

Zbroja-lwia+7 bez kd

Helm-zelak+9

Tarcza-5katana+8

Kolczyki-+7 z 8 sily

naszyjnik +6 srebrny

branzy nie mam

Buty-+6 na 1lv

 

 

 

 

 

 

 

Wiem ze musze kupic ebo i srerbnom juz mam 200kk i zara kupie a jakby co teraz z tym eq bo 1grupke jade w 10 sec serio gdzie expic ????????????????

Opublikowano

Lv-33

Profesja-Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności-Auram1. Berek12. 3strone na 1. i wir na 1

Ilość defa (obrony-285

Używam bota-Nie

 

 

 

EQ

Bron-fms sr24 um-10 kd woja i potwora+3

Zbroja-lwia+7 bez kd

Helm-zelak+9

Tarcza-5katana+8

Kolczyki-+7 z 8 sily

naszyjnik +6 srebrny

branzy nie mam

Buty-+6 na 1lv

 

 

 

 

 

 

 

Wiem ze musze kupic ebo i srerbnom juz mam 200kk i zara kupie a jakby co teraz z tym eq bo 1grupke jade w 10 sec serio gdzie expic ????????????????

Idź na pustynie dobij tam chociaż 35 lvl. Potem robisz boja i możesz śmiało na BO. A jak jeszcze daleko Ci do tego konia to zostań na pustyni dłużej.

Opublikowano

Odpowiedz do Rusekxdd

Exp na BO, raczej ogarniasz spota, do tego lur i całkiem dobry exp.

Od koło 45lv możesz expic na Deskach, dobry exp i ładny drop,

 

pomogłem??? + czeka na akcept.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:28

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 Berserk 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):260

Używam bota:Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia +6

Broń: Srebrny+5

Hełm:Żelazny+5

Tarcza:Bojowa+6

Buty: Skórzane+6

Akcesoria: Drewniana bransoleta +6 Drewniany naszyjnik +6 Złote kolczyki +6

wojownik 48lvl ON

wojka 33 lvl off Ban

118292.png

 

http://www.speedtest.pl/test/53489170

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:28

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 Berserk 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):260

Używam bota:Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia +6

Broń: Srebrny+5

Hełm:Żelazny+5

Tarcza:Bojowa+6

Buty: Skórzane+6

Akcesoria: Drewniana bransoleta +6 Drewniany naszyjnik +6 Złote kolczyki +6

 

idz do m2 na dzikusy

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 79

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: 45725951994838720703.jpg

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 501

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: stalka +6 (3000pż)

Broń: nimfa +7

Hełm: żelak +7

Tarcza: bojowa +9 (nno)

Buty: buty feniksa +1 (2500pż)

Akcesoria: ebonitowe kolczyki +4 (650pż) i naszyjnik z białego złota +4 (2500pż)

sg.png

 

 

Jak zasłużyłem, to jebnij add.png, a jak nie zasłużyłem, to też add.png !

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 79

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: 45725951994838720703.jpg

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 501

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: stalka +6 (3000pż)

Broń: nimfa +7

Hełm: żelak +7

Tarcza: bojowa +9 (nno)

Buty: buty feniksa +1 (2500pż)

Akcesoria: ebonitowe kolczyki +4 (650pż) i naszyjnik z białego złota +4 (2500pż)

Priv? Zamiast nimfy truciaka kup z średnimi i żelaka na 9 machnij. Zrób/kup ebo +9. I idziesz na atlantyde v1.

Opublikowano

Lvl: 52

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3 duchowe m3 tąpniecie 12, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 380bez silnego z silnym 518

Używam bota: tak

Nazwa bota: mobberhack,waithack i inne które działają......

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7 kd defa +2

Broń: Halka +9

Hełm: żelak +8

Tarcza: okrągła+7 +10% na orki

Buty:eskatzyjne +0 1000pż

Akcesoria: ebonitowe kolczyki +7 (650pż) i naszyjnik ebonitowy +4 (500pż), srebna branża +7(650pż)

 

 

Ostatnio expiłem w DT na demonach bo szybko się je zabija ale jakoś wolno exp leci;/ i teraz nie wiem gdzie :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...