Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Lvl: 52

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3 duchowe m3 tąpniecie 12, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 380bez silnego z silnym 518

Używam bota: tak

Nazwa bota: mobberhack,waithack i inne które działają......

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7 kd defa +2

Broń: Halka +9

Hełm: żelak +8

Tarcza: okrągła+7 +10% na orki

Buty:eskatzyjne +0 1000pż

Akcesoria: ebonitowe kolczyki +7 (650pż) i naszyjnik ebonitowy +4 (500pż), srebna branża +7(650pż)

 

 

Ostatnio expiłem w DT na demonach bo szybko się je zabija ale jakoś wolno exp leci;/ i teraz nie wiem gdzie :/

 

Polecałbym expić w V1.

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Idź na BO , jeśli chcesz szybko wbić lv.

Lub na metki w M2 , jeżeli chcesz dużo zarobić.

 

 

Pozdrawiam !

 

Hiszpan.!

REFY color]

Opublikowano

Nie wiem czy dam radę w V2. Oto moja postać:

 

Lvl:47

Profesja:Sura

Typ umiejętności:WP

Poziomy umiejętności:Ochronka m4 ostrze m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):400

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Dmg hack by artent

 

EQ

 

 

Zbroja: YY+9 defa i speeda +3

Broń: fms +9 sr 26 kd spalone

Hełm: zamkowy +8

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: ebo i srebrna +9, naszyjnik 1k hp

Jak sądzicie dam radę?

Opublikowano

Nie wiem czy dam radę w V2. Oto moja postać:

 

Lvl:47

Profesja:Sura

Typ umiejętności:WP

Poziomy umiejętności:Ochronka m4 ostrze m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):400

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Dmg hack by artent

 

EQ

 

 

Zbroja: YY+9 defa i speeda +3

Broń: fms +9 sr 26 kd spalone

Hełm: zamkowy +8

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: ebo i srebrna +9, naszyjnik 1k hp

Jak sądzicie dam radę?

 

 

Niestety. Ale raczej nie.

REFY color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 89

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Zabujca

Poziomy umiejętności: Zasadzka P, Szybki Atak P, Wirujący Sztylet P, Maskowanie G1, Trująca Chmura 11

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 667

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Ubranie Czarnego Wiatru+9 Screen

Broń: Miecz Nimfy+9 Screen

Hełm: Stalowa Maska+9 Screen

Tarcza: Lwia Tarcza+9 Screen

Buty: Buty Feniksa+9 Screen

Akcesoria:

Bransoleta Z Niebiańskich Łez+9 Screen

Srebrne Kolczyki+6 Screen

Naszyjnik Z Niebiańskich Łez+9 Screen

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 89

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Zabujca

Poziomy umiejętności: Zasadzka P, Szybki Atak P, Wirujący Sztylet P, Maskowanie G1, Trująca Chmura 11

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 667

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Ubranie Czarnego Wiatru+9 Screen

Broń: Miecz Nimfy+9 Screen

Hełm: Stalowa Maska+9 Screen

Tarcza: Lwia Tarcza+9 Screen

Buty: Buty Feniksa+9 Screen

Akcesoria:

Bransoleta Z Niebiańskich Łez+9 Screen

Srebrne Kolczyki+6 Screen

Naszyjnik Z Niebiańskich Łez+9 Screen

 

 

Polecam v1 lub v2, a o spota spytaj się jakiegoś innego doświadczonego gracza.

matjes4.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 89

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Zabujca

Poziomy umiejętności: Zasadzka P, Szybki Atak P, Wirujący Sztylet P, Maskowanie G1, Trująca Chmura 11

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 667

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Ubranie Czarnego Wiatru+9 Screen

Broń: Miecz Nimfy+9 Screen

Hełm: Stalowa Maska+9 Screen

Tarcza: Lwia Tarcza+9 Screen

Buty: Buty Feniksa+9 Screen

Akcesoria:

Bransoleta Z Niebiańskich Łez+9 Screen

Srebrne Kolczyki+6 Screen

Naszyjnik Z Niebiańskich Łez+9 Screen

 

V2 groty

Opublikowano

Lvl: 48

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne M3, tapnięcie M6

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): z silnym 466

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:48+6 z defa+3 i speeda+3

Broń: topór +8, igła +5 z kd do expa +3

Hełm: 21 +6 20% regeneracji pz

Tarcza:okragła +6

Buty:0 lv +6 500 pz

Akcesoria:ebo +7,

 

mam tylko pz niecałe 7k

 

i gdzie szybko do expic do 50lv

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie exspić !

 

Woj 36 lvl body aura m1 berek na 16 i wir na 1 mam konia bojowego.

 

Eq Zelak +7,rib+9,Pieciokatna +7,smiertelna+9 i mam tam 4k hp doradzicie cos jak zebrac kase na ebony albo itp

 

dzieknki

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:52

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka m6 wirujacy sztylet m8

Ilość defa (obrony): 397

Używam bota: nie

 

 

EQ

Zbroja: ubranie mlodego smoka od 48 lvl+7 kd defa+3

Hełm: maska kolcza+9

Tarcza: czarna okragla+7

Buty: +1k hp

Akcesoria: srebna branza+9 , ebo+7 , ABS-y

Opublikowano

Lvl:21

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1 duchowe tapniecie 1

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: tak

Nazwa bota: ExpIsEasy i inne z tej paczki

 

EQ

Zbroja: mnisia +3 1k hp

Hełm: tradycyjny +4

Tarcza: bojowa +5

Buty: +4 drewniane

Akcesoria: naszyjnik miedziany +3 kolce miedziane +3

 

(Nie czepiać się, gram od przedwczoraj ;D)

Opublikowano

Lvl:21

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1 duchowe tapniecie 1

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: tak

Nazwa bota: ExpIsEasy i inne z tej paczki

 

EQ

Zbroja: mnisia +3 1k hp

Hełm: tradycyjny +4

Tarcza: bojowa +5

Buty: +4 drewniane

Akcesoria: naszyjnik miedziany +3 kolce miedziane +3

 

(Nie czepiać się, gram od przedwczoraj ;D)

M2 dziikusy.

Opublikowano

Jeśli masz bota to myśle, że z takim defem spokojnine dasz rade w m2 na dzikusach na polance, chociaż tam dużo osób expi myśle ze bedzie niezle.

Opublikowano

Lvl:21

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1 duchowe tapniecie 1

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: tak

Nazwa bota: ExpIsEasy i inne z tej paczki

 

EQ

Zbroja: mnisia +3 1k hp

Hełm: tradycyjny +4

Tarcza: bojowa +5

Buty: +4 drewniane

Akcesoria: naszyjnik miedziany +3 kolce miedziane +3

 

(Nie czepiać się, gram od przedwczoraj ;D)

Dla cb lepsze by były zaprzysiężone tam nie będziesz potrzebował silnego i zaoszczędzisz na potach.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Lvl: 42

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: berek 17 =.= aura m2 (na berka wydalem 200kk i nadal 17...)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 345

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: 42 +9

Broń: fms +9 26 sr

Hełm: 21 +9

Tarcza:okragła +6

Buty: 39 +4 500 pz

Akcesoria:ebo +9 naszyjnik 20 reg pż

76561198032469690.png
Opublikowano

Lvl:51

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m5 Duchowe m4 walniecie 14 uderzenie i tapniecie po 1 pkt

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 532

Używam bota: /Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9

Broń:RiB sr 23 +9

Hełm:Zelak +9

Tarcza: Okragła +7

Buty:na 1 lvl + 6

Akcesoria: Naszyjnik 1k hp ebonki +9 srebrna +9

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m5 Duchowe m4 walniecie 14 uderzenie i tapniecie po 1 pkt

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 532

Używam bota: /Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9

Broń:RiB sr 23 +9

Hełm:Zelak +9

Tarcza: Okragła +7

Buty:na 1 lvl + 6

Akcesoria: Naszyjnik 1k hp ebonki +9 srebrna +9

 

 

V1 SZPONY .

REFY color]

Opublikowano

Lvl: 42

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: berek 17 =.= aura m2 (na berka wydalem 200kk i nadal 17...)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 345

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: 42 +9

Broń: fms +9 26 sr

Hełm: 21 +9

Tarcza:okragła +6

Buty: 39 +4 500 pz

Akcesoria:ebo +9 naszyjnik 20 reg pż

 

idz na bo jak dajesz sam rade expic to exp sam. a jak nie to postaraj sie o jakies pt ;]

Opublikowano

Gdzie mam expic na serverze pandoramt2 mam 69lvl eq all +9(boga/parta itp [bony we wszystkich]) 12k pz woj body wir/aura/berek na P

 

 

 

 

sorrrry ze nie wedlug wzoru ale...

 

 

PROSZE O ODPOWIEDZ

Opublikowano

Gdzie mam expic na serverze pandoramt2 mam 69lvl eq all +9(boga/parta itp [bony we wszystkich]) 12k pz woj body wir/aura/berek na P

 

 

 

 

sorrrry ze nie wedlug wzoru ale...

 

 

PROSZE O ODPOWIEDZ

 

 

Witam !

Do 90 w Red ,V2 , Atlantyda

Potem od 95 do v2 Atlanta

 

Głupio teraz zrobili że od 95 mozna

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Witam wszystkich graczy. Nie ma tematu, coś w stylu,- czy dam radę.

Więc tak. Gram na US`ie, robię sobie dropka.

Obecnie mam rib +9 19śr umki-7 na trupy 20% ^^ Kd potwora i przeszywki +3.

Żelazny hełm +9, pięciokątną +8.

 

Co muszę dokupić, aby ubić metka na 45?

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

Lvl:33

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Zasadzka m3, wirujący 15

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):217

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Kremowe ubranie+7

Broń:Szeroki+9

Hełm:Skórzana+6

Tarcza:Bojowa+6

Buty:+0

Akcesoria:Ebonki+5

 

PS:posiadam Buffa Błogosławieństwo m1

images%3Fq%3Dxxx%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1440%26bih%3D683%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C4376&itbs=1&iact=hc&vpx=656&vpy=306&dur=259&hovh=166&hovw=248&tx=135&ty=82&oei=6i-BTZL5C8yl4Aaa4v36Bw&page=9&ndsp=22&ved=1t:429,r:3,s:175&biw=1440&bih=683

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...