Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób zarobić w młodym wieku?


Subiektywizm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Mam 18 lat i jestem uczniem. W szkole spędzam średnio 7-8 godzin zaś po szkole czekają na mnie też inne obowiązki. Czasy ciężkie, a ja potrzebuję w ciągu kilku dni 300zł... Czy ktoś z własnego doświadczenia potrafi coś poradzić? Miał/Ma tak samo?

 

Ulotki?-odpada,

Granie w gry?-odpada,

Klikanie w reklamy?-odpada,
Latarnia? :lenny:-odpada

 

 Liczę na kreatywną wymianę doświadczeń z innymi użytkownikami. Pozdrawiam  :((

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

W większości prac rozliczanie będzie miesięczne, jeżeli bardzo Ci zależy na czasie to zdecydowanie roznoszenie ulotek, bo tu masz stawki,za rozniesione ulotki (np. 1000 ulotek, to 50 zł).

Opublikowano

Opcji co świat, a każda kolejna glupsza od poprzedniej się nasuwa :D

 

A wchodzi w grę sprzedanie narządów ?

 

Wracając do rzeczy. Zależy wszystko też gdzie mieszkasz, małe miasteczka dają możliwość zarobku na ciemno. Prace na warsztacie, inne duperele. Jedno ale, będziesz musiał się zerwać z lekcji.

Jeżeli to odpada szukaj nocnych prac albo wieczornych.

Rozwozenie jedzenia (o ile masz prawko) czy inne tego typu.

Pobrań sytuacje w okolicy, bo my za mało wiemy zeby moc pomoc.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Mieszkam we Wrocławiu więc spora konkurencja w roznoszeniu ulotek przez np. studentów, których jest PEŁNO, WSZĘDZIE. Prawko się robi aktualnie, narządy mi są raczej potrzebne, aczkolwiek myślałem nad wątrobą... Zregeneruje się  :D Giełda? Ogromny zysk ale jeszcze większe ryzyko. Muszę mieć pewny zysk, nie mogę sobie pozwolić na żadne obciążenia  :((

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

Poddaj się eksperymentalnym lekom.

Gdzie? Chętnie sobie poćpam i jeszcze mi zapłacą.

 

Szukaj na portalach z pracą w swojej miejscowości pracy dorywczej,  może coś się znajdzie, o inne opcje ciężko.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mieszkam we Wrocławiu więc spora konkurencja w roznoszeniu ulotek przez np. studentów, których jest PEŁNO, WSZĘDZIE. 

Po studiach też będziesz miał dużą konkurencję do pracy. Czy to jest powód, by się o nią nie starać? Z takim podejściem będziesz w przyszłości co najwyżej bezrobotnym na zasiłku.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

9Jarek9, liczę, że za niedługo wygram w totka  :v

Jest ktoś kto ogarnia bukmacherkę?  ._.

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

9Jarek9, liczę, że za niedługo wygram w totka :v

Jest ktoś kto ogarnia bukmacherkę? ._.

bukmacherka jest nieopłacalna przy małych kwotach. może sponsoring u starszych pań? Posuniesz raz taką emerytke i już masz te 200zł :)
Opublikowano

9Jarek9, liczę, że za niedługo wygram w totka  :v

Jest ktoś kto ogarnia bukmacherkę?  ._.

Ogarnia chyba każdy, bo to nic trudnego obstawić mecz.

Trudniej jest trafić dobrze i nawet "pewne mecze" nie zawsze wchodzą.

@Bakany

Od czegoś trzeba zacząć. I chyba lepiej zrobić to od małych kwot, bo wtedy mniej się straci.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

 

 

Posuniesz raz taką emerytke i już masz te 200zł

No w sumie "potwór nie potwór, ważne, że ma otwór"  :D Ale z drugiej strony ten niesmak zostanie ;x

Obstawić nie trudno ale trafić w wynik to już tak  :s

Co do tego sponsoringu... Jakaś chętna starsza pani czyta ten post?  :D

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

@ref

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

Zycie ulicznego wariacika jest najlepsze do kminienia kwitow

 

Ogarnianie dragow. I ich sprzedawanie

Kradzieze

Rozboje

I jeszcze zabawa z tego jest ;D 

Inaczej nie zarobisz w polsce ;D;D 

Jebac rzad

Opublikowano

Jest dużo prac dorywczych dla uczniów/studentów. Wystarczy szukać w necie. Ale żeby na szybkości zarobić 300? Ciężko, ale jest to wykonalne. 

229401491222156497913.gif

Opublikowano

@f5

إذا كان الكلام من فضة فالسكوت من ذهب

الاتحاد قوة

بيت رجال ولا بيت مال

ليس في الحب مشور

الجار ثم الدار.

Opublikowano

Po pierwsze zacząć samemu myśleć co jest osiągalne jako praca albo możliwość zarobku w okolicy gdzie się mieszka.

300 zł to dla dorosłej osoby niekiedy wartość pracy po 2-3 dniach 8 h dziennie a ty chcesz by  nagle ktoś dał zarobić w kilka godzin to samo. 

 

Nikt nie znajdzie pracy i nie zarobi nic jeśli nawet nie poszuka sobie sam. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Pożycz od rodziców, potem znajdź pracę dorywczą. Mieszkasz na wsi czy w mieście?

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Z budżetem ~2k PLN możesz wejść w resell, kupować hajpowe ciuchy i sprzedawać drożej - na ulicy też da się ładnie zarobić, i to wcale nie /pod latarnią/ - hehe, kiepski dowcip @hooligan333, ale pasuje do Ciebie sądząc po niknejmie xD

 

Pracowałem sam w call center, wypłaty cotygodniowe, luźne godziny pracy - sam miałem od 18 do 20 - stawka podstawowa u mnie to było 7 złotych + prowizje za dokończone transakcje, jak na ucznia całkiem spoko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...