Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PGONLINE.PL - najporządniejszy serwer w Europie Centralnej


Uberfuhrer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@MrSelgius a co za różnica czy mają płatne czy darmowe boty ....

 

Serwer ogólnie wypada bardzo średnio (pomijam już prezentacje i te sformułowania).

Ja wiem że nie ma co przesadzać ze spacerami ale u was to wchodzi się i aż rażą te spacery napisane wielkimi literami, polecam małe litery i jakiś znaczek (ale bez przesady).

Co do grafiki to ani nie powala ani jakoś nie odstrasza. 

 

Mam nadzieje że poprawicie te spacery.

niby mala roznica ale wiekszosc albo i prawie wszystkie serwery na jakims dobrym poziomie maja platne boty itp. wiec juz tak sie przyjelo ze lepiej miec tego platnego bota podobnie jest z innymi rzeczami ktore otaczaja nas w codziennym zyciu ludzie inaczej na to patrza jak masz cos "markowego" a nie z tak przyslowiowego "lidla" ;/.

Opublikowano

 

@MrSelgius a co za różnica czy mają płatne czy darmowe boty ....

 

Serwer ogólnie wypada bardzo średnio (pomijam już prezentacje i te sformułowania).

Ja wiem że nie ma co przesadzać ze spacerami ale u was to wchodzi się i aż rażą te spacery napisane wielkimi literami, polecam małe litery i jakiś znaczek (ale bez przesady).

Co do grafiki to ani nie powala ani jakoś nie odstrasza. 

 

Mam nadzieje że poprawicie te spacery.

niby mala roznica ale wiekszosc albo i prawie wszystkie serwery na jakims dobrym poziomie maja platne boty itp. wiec juz tak sie przyjelo ze lepiej miec tego platnego bota podobnie jest z innymi rzeczami ktore otaczaja nas w codziennym zyciu ludzie inaczej na to patrza jak masz cos "markowego" a nie z tak przyslowiowego "lidla" ;/.

 

 

Płatne boty niczym się nie różnią od bezpłatnych. Może mają więcej funkcji ale jak serwer ich nie potrzebuje, to co z tego?

Niektóre serwery są nawet lepsze bez botów. Bez botów da się prowadzić serwer i osiągnąć sukces. 

Opublikowano

 

@MrSelgius a co za różnica czy mają płatne czy darmowe boty ....

 

Serwer ogólnie wypada bardzo średnio (pomijam już prezentacje i te sformułowania).

Ja wiem że nie ma co przesadzać ze spacerami ale u was to wchodzi się i aż rażą te spacery napisane wielkimi literami, polecam małe litery i jakiś znaczek (ale bez przesady).

Co do grafiki to ani nie powala ani jakoś nie odstrasza. 

 

Mam nadzieje że poprawicie te spacery.

niby mala roznica ale wiekszosc albo i prawie wszystkie serwery na jakims dobrym poziomie maja platne boty itp. wiec juz tak sie przyjelo ze lepiej miec tego platnego bota podobnie jest z innymi rzeczami ktore otaczaja nas w codziennym zyciu ludzie inaczej na to patrza jak masz cos "markowego" a nie z tak przyslowiowego "lidla" ;/.

 

 

Kolego, przyjęło się że się kupuje boty bo cebulki takie jak ty zakładają serwery. Ludzie zamiast się nauczyć czy używać darmówki, wolą poszpanować lub crackować boty za 300zł i świecić przed światem że mają coś mega fajnego - za przeproszeniem, g.. prawda.

 

Automatyzacja jest pomocna i potrzebna jeśli jest przemyślana - nigdy na siłe. Są też ludzie którzy wogóle ich nie potrzebują i mogą bez nich żyć - to rynek narzucił standard w postaci botów które osobiście uważam za żadną przyszłość - odbierają całą przyjemność i naturę prowadzenia serwera. Może przyszłością są w czasach gdzie nikomu nie można ufać - bo jednak BOT zrobi dokładnie to co ma robić, nie pomyśli za siebie :D

 

Kiedyś jak się rekrutowało Adminów to się patrzyło, jak podchodzi do użytkownika, czy ogarnia registerkę itp. wymagania na poszczególne rzeczy a w tych czasach to Admin wystarczy że wie jaki ma nick i że ma przyjść jak go Poke'a zawoła. Bez sens no ale cóż, tak się stało i musimy z tym żyć. Przemyślał bym twój post zanim bym go publikował :P

 

A propos serwera, ciekawy ale nie powala - grafiką, wyglądem ani w sumie niczym.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

@ref

 

@MrSeligus mamy AVNBota, który ogarnia listę administracji i centrum pomocy.

tak czy tak macie darmowe boty

http://screenshot.sh/n8cvV31LVbixx 

 

Pewnie masz crackowanego mbota i masz niby płatnego? Wyjdz...

 

Serwer ogólnie nie wyróznia się od innych.

Każdy oferuje sloty, atmosfere, itd :v

Narazie serwer oceniam neutral.

Opublikowano

@carbonx Nasze sloty są ręcznie selekcjonowane spośród setek tysięcy zwykłych, pospolitych slotów. Będąc na naszym serwerze masz pewność, że zajmujesz slot premium i rozmawiasz dzięki temu w najlepszej jakości. Od dzisiaj już nie musisz chować się po dziwnych, szemranych serwerach ze słabymi slotami, możesz wejść na nasz i z dumą rozmawiać ze swoimi znajomymi!

widzę, że postawiliście także na profesjonalizm i dobry humor z naciskiem na te drugie, powodzenia :)

Opublikowano

Na prośbę autora zamykam - archiwum.

O przywrócenie prosimy raportować temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...