Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypty do XenoBota /Marchwj&Rafaeru


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

bardzo ładnie opisane, bardzo przyjemne dla oka ale mam pytanie, jakoże często wykrywają boty ze wzgledu na powtarzane te same ścieżki jakoś to "obeszliście" ? :)

pytam z czystej ciekawości bo na przyklad jak ja pisze skrypty do dwoich postaci to robie tam na przyklad z 5-10 dróg na expa potem z 10 dróg na expie i kilka do powrotu i po prostu za kazdym razem jak ma isc expic czy wracac to ustawiam aby losował która drogą pojsc i chyba sie sprawdza :)

Ja praktycznie zawsze robię jedną drogę z wpt, mało to - wszystko robię używając Stand, a jak powszechnie wiadomo, są one bardziej wykrywalne niż Node.

 

 

Jak sie to ustawia?

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sie to ustawia?

Pytasz jak się ustawia wpt? W zakładce Walker, chodzisz po respie i klikasz co jakiś czas np. Stand, to tak w wielkim skrócie. Zobacz ten poradnik.

 

Opublikowano

 

Jak sie to ustawia?

Pytasz jak się ustawia wpt? W zakładce Walker, chodzisz po respie i klikasz co jakiś czas np. Stand, to tak w wielkim skrócie. Zobacz ten poradnik.

 

chodzi mi o tą losową drogę :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Witam posiada ktoś skrypt dla knighta 39lvl do expa żeby mniej więcej kasa się zwracała?
Skille 66/65
EQ: Royal helmet, crown armor, fire axe, demon shield, knight legs, steel boots
Najlepiej full AFK. Oczywiście FACC
Z góry dziękuje ;)
 

Edytowane przez matixus1996
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
9 godzin temu, filipek50 napisał:

Masz gdzieś aktualny link do tych scryptów bo ten nie działa.

Masz: pobierz | skan. Jak znajdę resztę skryptów z tego tematu to poprawię linki.

 

  • Marchwj odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć wróciłem do Tibi na hexere troche ogarnelem xenobota lecz skrypty nie działaja na waspy np mógłby ktoś porobić mi te skrypty na moneymarker? Dziekuje"

Niestety, wystąpił problem

Strona, którą chcesz wyświetlić niestety nie istnieje."
 
Opublikowano
2 godziny temu, Marchwj napisał:

Cztery posty wyżej masz linka do paczek.

 

Jak załadować twój skrypt skoro mam 1 plik *xbst wrzucam go do setting i nie mam w skryptach w bocie... :( Skoro nie biega ani nic :(

Opublikowano
7 godzin temu, 19morela46 napisał:

Wgrałem .lua do skryptów a do setting .xbst edron paczke earth i postac stoi kliknelem walker targeting looting.. Ktoś może mi pomóć?!

1. Musisz edytować config pod siebie.

2. Musisz mieć odkryte mapki.

3. Musisz startować skrypt w miejscu, gdzie są wpt, najlepiej na expowisku (przesuń w walkerze na label z expem i dopiero startuj).

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
4 godziny temu, Aive napisał:

@Marchwj większość linków nie działa, jesteś w stanie poprawić? 

nie bo ktoś mi zabrał możliwość edycji swoich starych postów oraz tematów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ge53JMh.png

Dnia 23.08.2017 o 18:15, Marchwj napisał:

Wszystkie skrypty z tego tematu w rarze: pobierz | skan

Odpinam temat, bo po aktualizacji forum niemożliwe jest jego przerobienie :c

tu sa

 

 

Super, w takim razie przypięłam post z DL :)

 

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Scripts are very good. Thanks for sharing.

Edytowane przez Mod Apk

You can download any application or game you want from the world's fastest and most reliable mod apk site.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...