Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisywanie haseł brak atrybutu


neversayyes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wgrałem te pliki z tego tematu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/411950-jak-zrobic-zapisanie-passow-na-4-konta/page-4#entry13363279

 

no i niestety wywala mi błąd, czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym ten błąd polega? 

 

po wlaczeniu gry jest czarny ekran

 

syser

 

 

 

intrologin.py

 

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

Podmień twoje intrologin.py na te: http://wklej.org/id/2997181/

Przerobiłem ci lekko bo zapewne korzystasz z "localeinfo.py" a nie "locale.py".

dzieki za rozwiązanie problemu <3 

czyli ten plik z tego tematu jest na starsze klienty? w tym problem jest?

a dokładnie w tym ze starsze klienty krozystały z locale.py a ten mój ( clear 40k by lajktm) korzysta z localeinfo?

Opublikowano

 

Podmień twoje intrologin.py na te: http://wklej.org/id/2997181/

Przerobiłem ci lekko bo zapewne korzystasz z "localeinfo.py" a nie "locale.py".

dzieki za rozwiązanie problemu <3

czyli ten plik z tego tematu jest na starsze klienty? w tym problem jest?

a dokładnie w tym ze starsze klienty krozystały z locale.py a ten mój ( clear 40k by lajktm) korzysta z localeinfo?

 

Tak :P Dokładnie :)

^,--.^

Opublikowano

 

 

Podmień twoje intrologin.py na te: http://wklej.org/id/2997181/

Przerobiłem ci lekko bo zapewne korzystasz z "localeinfo.py" a nie "locale.py".

dzieki za rozwiązanie problemu <3

czyli ten plik z tego tematu jest na starsze klienty? w tym problem jest?

a dokładnie w tym ze starsze klienty krozystały z locale.py a ten mój ( clear 40k by lajktm) korzysta z localeinfo?

 

Tak :P Dokładnie :)

 

@xFasTeRsKi

 

jest niestety mały problem znowu... :/

 

http://wklej.to/NsC0p

 

wszedlem do folderu \pack\root\locale\pl\ui

i nie mam tam serverlist.sub czy muszę to pobrać czy usunac z ui.py fragment o który pluje się syserr?

 

a oto ui.py ( fragment o ktory pluje się syserr:

 

 

 

## Expanded Image
def LoadElementExpandedImage(self, window, value, parentWindow):
 
if False == self.CheckKeyList(value["name"], value, self.EXPANDED_IMAGE_KEY_LIST):
return False
 
window.LoadImage(value["image"])
 
if True == value.has_key("x_origin") and True == value.has_key("y_origin"):
window.SetOrigin(float(value["x_origin"]), float(value["y_origin"]))
 
if True == value.has_key("x_scale") and True == value.has_key("y_scale"):
window.SetScale(float(value["x_scale"]), float(value["y_scale"]))
 
if True == value.has_key("rect"):
RenderingRect = value["rect"]
window.SetRenderingRect(RenderingRect[0], RenderingRect[1], RenderingRect[2], RenderingRect[3])
 
if True == value.has_key("mode"):
mode = value["mode"]
if "MODULATE" == mode:
window.SetRenderingMode(wndMgr.RENDERING_MODE_MODULATE)
 
self.LoadDefaultData(window, value, parentWindow)
 
return True

 

 

 

rozowa linijka to fragment 3143

Opublikowano

 

 

 

Podmień twoje intrologin.py na te: http://wklej.org/id/2997181/

Przerobiłem ci lekko bo zapewne korzystasz z "localeinfo.py" a nie "locale.py".

dzieki za rozwiązanie problemu <3

czyli ten plik z tego tematu jest na starsze klienty? w tym problem jest?

a dokładnie w tym ze starsze klienty krozystały z locale.py a ten mój ( clear 40k by lajktm) korzysta z localeinfo?

Tak :P Dokładnie :)

@xFasTeRsKi

 

jest niestety mały problem znowu... :/

 

http://wklej.to/NsC0p

 

wszedlem do folderu \pack\root\locale\pl\ui

i nie mam tam serverlist.sub czy muszę to pobrać czy usunac z ui.py fragment o który pluje się syserr?

 

a oto ui.py ( fragment o ktory pluje się syserr:

 

 

 

## Expanded Image

def LoadElementExpandedImage(self, window, value, parentWindow):

 

if False == self.CheckKeyList(value["name"], value, self.EXPANDED_IMAGE_KEY_LIST):

return False

 

window.LoadImage(value["image"])

 

if True == value.has_key("x_origin") and True == value.has_key("y_origin"):

window.SetOrigin(float(value["x_origin"]), float(value["y_origin"]))

 

if True == value.has_key("x_scale") and True == value.has_key("y_scale"):

window.SetScale(float(value["x_scale"]), float(value["y_scale"]))

 

if True == value.has_key("rect"):

RenderingRect = value["rect"]

window.SetRenderingRect(RenderingRect[0], RenderingRect[1], RenderingRect[2], RenderingRect[3])

 

if True == value.has_key("mode"):

mode = value["mode"]

if "MODULATE" == mode:

window.SetRenderingMode(wndMgr.RENDERING_MODE_MODULATE)

 

self.LoadDefaultData(window, value, parentWindow)

 

return True

 

 

 

rozowa linijka to fragment 3143

W pliku loginwindow.py znajdź sobie linijke, w której masz "select.sub" i zmień to "select.sub" na nazwę obrazka, które robi za tło (razem z rozszerzeniem pewnie będzie to .jpg) ;)

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

 

 

 

 

Podmień twoje intrologin.py na te: http://wklej.org/id/2997181/

Przerobiłem ci lekko bo zapewne korzystasz z "localeinfo.py" a nie "locale.py".

dzieki za rozwiązanie problemu <3

czyli ten plik z tego tematu jest na starsze klienty? w tym problem jest?

a dokładnie w tym ze starsze klienty krozystały z locale.py a ten mój ( clear 40k by lajktm) korzysta z localeinfo?

Tak :P Dokładnie :)
@xFasTeRsKi

 

jest niestety mały problem znowu... :/

 

http://wklej.to/NsC0p

 

wszedlem do folderu \pack\root\locale\pl\ui

i nie mam tam serverlist.sub czy muszę to pobrać czy usunac z ui.py fragment o który pluje się syserr?

 

a oto ui.py ( fragment o ktory pluje się syserr:

 

 

 

## Expanded Image

def LoadElementExpandedImage(self, window, value, parentWindow):

 

if False == self.CheckKeyList(value["name"], value, self.EXPANDED_IMAGE_KEY_LIST):

return False

 

window.LoadImage(value["image"])

 

if True == value.has_key("x_origin") and True == value.has_key("y_origin"):

window.SetOrigin(float(value["x_origin"]), float(value["y_origin"]))

 

if True == value.has_key("x_scale") and True == value.has_key("y_scale"):

window.SetScale(float(value["x_scale"]), float(value["y_scale"]))

 

if True == value.has_key("rect"):

RenderingRect = value["rect"]

window.SetRenderingRect(RenderingRect[0], RenderingRect[1], RenderingRect[2], RenderingRect[3])

 

if True == value.has_key("mode"):

mode = value["mode"]

if "MODULATE" == mode:

window.SetRenderingMode(wndMgr.RENDERING_MODE_MODULATE)

 

self.LoadDefaultData(window, value, parentWindow)

 

return True

 

 

 

rozowa linijka to fragment 3143

W pliku loginwindow.py znajdź sobie linijke, w której masz "select.sub" i zmień to "select.sub" na nazwę obrazka, które robi za tło (razem z rozszerzeniem pewnie będzie to .jpg) ;)

 

wszystko fajnie działa ale po wejsciu do wyboru postaci mam czarny ekran i taki syserr:

 

 

 

1225 22:19:42428 ::   File "uiPhaseCurtain.py", line 61, in OnUpdate
 
1225 22:19:42428 ::   File "networkModule.py", line 147, in __ChangePhaseWindow
 
1225 22:19:42429 ::   File "introLogin.py", line 287, in Close
 
1225 22:19:42429 :: AttributeError
1225 22:19:42429 :: : 
1225 22:19:42429 :: 'module' object has no attribute 'Destroy'
1225 22:19:42429 :: 
 

 

 

 

 

intrologin.py:

 

http://wklej.to/w9rFW

 

 

 

 

 

EDIT: wszystko naprawione wystarczyło usunac 287 linijkę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...