Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić zapisanie passów na 4 konta


Dash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wypakowałem wkleiłem gdzie trzeba i teraz jak to spakować?

 

dałby ktoś program do spakowania tego?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Metin2 file archiver.

Znajdziesz go tutaj :

http://metin2mod.tk/connectchanger.html

 

@

do archiwum - linki nie działają.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


  • 7 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

 

A dałoby radę dodać zapis 5 i 6 konta? Próbuję się wzorować na oryginalnych plikach lecz nie wiem co dodać do ROOT.

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Przychodzi Jasio w odwiedziny do dziadka i nagle pod kominkiem spostrzegł skórę tygrysa. - Dziadku, dziadku, opowiedz mi jak to było z tym tygrysem!

- Wybrałem się kiedyś do lasu. Wziąłem ze sobą strzelbę, tak na wszelki wypadek. Idę sobie, idę, wtem słyszę, a w krzakach czai się tygrys. No to ja PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu...
- Kurczę, dziadku - przerywa Jasio - ale Ty odważny... Ja to bym się od razu zesrał ze strachu!
- A jak myślisz bałwanie, na czym ten tygrys się ślizgał?

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Siema, sorry za odkop ale może mi ktoś pomoc? Dodałem to do clienta przeglądając kody plików(bo te tu są stare) skopiowałem wszystko do nowych i działa(prawie) ID i hasło mi się zapisuję natomiast gdy nacisnę 'pokaż' ID oraz Hasło nie wyświetlają się :/ w oknie do logowania co skutkuje tym ze nie mogę się zalogować 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siema, sorry za odkop ale może mi ktoś pomoc? Dodałem to do clienta przeglądając kody plików(bo te tu są stare) skopiowałem wszystko do nowych i działa(prawie) ID i hasło mi się zapisuję natomiast gdy nacisnę 'pokaż' ID oraz Hasło nie wyświetlają się :/ w oknie do logowania co skutkuje tym ze nie mogę się zalogować 

ref

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ktoś da nowy link bez wirusów ?

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...