Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Foglandor nowa gra przeglądarkowa


Carrioneater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

powiem tak. gra sie przyjemnie ale jest duzo do zrobienia.. moderatorzy co chwile cos nowego dodaja i poprawiaja bledy.. gra powinna byc w fazie testow, kazdy powinien dostac na start jakas sume diamentow. a gdy wszystko bedzie idealne dac oficjalny start.. moim zdaniem glupota jest dac na poczatku nie dokończonej gry kupno waluty wirtualne ..

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

powiem tak. gra sie przyjemnie ale jest duzo do zrobienia.. moderatorzy co chwile cos nowego dodaja i poprawiaja bledy.. gra powinna byc w fazie testow, kazdy powinien dostac na start jakas sume diamentow. a gdy wszystko bedzie idealne dac oficjalny start.. moim zdaniem glupota jest dac na poczatku nie dokończonej gry kupno waluty wirtualne ..

Zacznijmy od tego że nikt Ci nie każe jej kupować (waluty w grze) To tylko pomaga twórcy w rozwoju. A kończąc na tym że gra jest tworzona ale główne podstawy są to nie jest jakiś prywatny serwer z jakiejś gry...

Opublikowano

Powiem to tak, minął tydzień, a liczba graczy diametralnie wzrosła. Online około 40-70 osób, ponad 700 postaci. 

 

Lochy zostały dopracowane a już niedługo nowe rzeczy. Jeśli ktoś jeszcze nie spróbował, zapraszam.

 

Polecam, Lucifer.

Opublikowano

Jezeli lubisz grac w gry typu Gladiatus, rywalizacje to ZAPRASZAM was do swiata Foglandora :) 

 

Gra sie przyjemnie, nie ma czegos takiego jak w innych prywatnych grach ze w dzien wbijesz max lv i nie masz juz co robic. Foglandor duzo oferuję graczowi i ciagle cos jest dodawane lub poprawiane.

 

Zapraszam wszystkoch ktorzy lubia grac w gry via www :) 

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

Walki są animowane czy widać tylko wyniki pojedynku w postaci tekstu?

tylko wyniki beda tez animacje

ale to w swoim czasie 

zapraszam Paralyzed:D

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

Już jutro/pojutrze nowa grafika :)

oto mały zarys w trakcie pracy: (jeszcze wiele się zmieni)

 

dde75c2797536.png

dodaj animacje walk , buttony w menu itd..

Opublikowano

aktualnie system walki ulegnie zmianie i po zmianie również dodam animacje w walce ;)

 

projekt fabuły w grze: (jeszcze nie wprowadzony do gry)

 

43375177ea9dd.png

Nieno zajebioza :D polecam grę :)) a aktualizacje wprowadzisz dziś?

Opublikowano

w imieniu liderki gildii Destroyers zapraszam nowych graczy ktorzy chca sie rozwinac.. Mamy najlepiej rozwiniety bonus doswiadczenia..

Mamy 2 wolne miejsca. Nie mamy wymagan oraz nie trzeba nic wplacac. Chetne osoby pisac do liderki w grze.

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

Gierka bardzo fajna, ale:

Dodałbym jakąś fajną ikonkę slotów w plecaku.
Avatary na postaci, koncie.

Jakieś ikonki w "Szczegóły Ekwipunku".
Opcję: "Zapamiętaj hasło", lub "Zapamiętaj Mnie".

Gra jest tez chyba troche P2W, bo za te 60 diamentów można kupić wierzcha, który znacząco skraca czasy odnowień wielu rzeczy.
EDIT: Będzie możliwość ich kupna za psc? :P

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

up

gra nie jest p2w :) sporo osób jest w topce którzy nawet złotówki :)

 

Zapraszam do gry dziś event z okazji 1 miesiąca gry, dodatkowe złoto za każdą wygraną arenę!!

edit

Druga część eventu 2x więcej wypraw tylko dziś !! :)

Opublikowano

Mini-Patch v.2.1.2
- Dodano nowy budynek do gildii Pole Dodatkowe
- Zmieniono całkowicie ceny oraz zwiększono poziomy budynków
- Cofnięto poziomy rozbudowań budynków w gildiach
- Gildie otrzymały złoto oraz diamenty z cofniętych rozbudowań do skarbca gildii

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...