Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

I Ty możesz zostać forumowym mikołajem - akcja w FanArt


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

315671481058887592769.png

hoho! Święta coraz bliżej, forum wygląda bardzo klimatycznie, świątecznie.. Więc może Wy też? 

 

Akcja polega na tym, że każdy w tym temacie może poprosić o dorobienie świątecznej czapeczki do swojego avatara. Należy tutaj napisać post, przykładowo "Poproszę czapeczkę". 

 

Kolejny krok to oczywiście dorobienie czapeczki. Kto może ją dorobić? Każdy!

Jeżeli ktoś ma ochotę, może wykonać avatar dla danej osoby, zacytować ją i w poście wstawić gotową pracę.

 

Mamy również prezent dla osoby, która wykona najwięcej czapeczek. Niespodzianka od Mikołaja. ;)

 

Kilka zasad:

1. Troll/paintowe prace nie są uznawane i są zaliczane jako offtop.

2. Każda osoba może zamówić maksymalnie 2 avatary.

3. Każdy ma prawo do złożenia "zamówienia".

4. Każdy ma prawo dorobić czapeczkę.  

5. Akcja trwa od dziś do 24 grudnia, czyli Wigilii. 

6. Posty niezwiązane z tematem, czyli inne niż poproszenie o czapeczkę i wykonanie avatara będą usuwane. 

 

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 Poproszę czapeczkę.
Ciekawe gdzie ją umieścicie na moim ryju.  :v


@554461402688252517908.png xFatal
czapkek ten typXD.png - ciekawa nazwa mojego avataru.
:)

maybenow.png

Opublikowano

no zrób mi pól czepeczki cwaniaczku xD

post-1365392-0-36696600-1481060714.png

 Poproszę czapeczkę.

Ciekawe gdzie ją umieścicie na moim ryju.  :v

post-1365392-0-21972700-1481060709.png

Mi też  :santa:

post-1365392-0-52753400-1481060723.png

Zarzucicie czapeczkę %5E%5E.png

post-1365392-0-45969400-1481061221.png

Poprosze czapeczke 

post-1365392-0-07996300-1481061380.png

Opublikowano

Zarzucicie czapeczkę ^^

hop 662171481060712922683.png

 

A ja poproszę zrobić z tego świąteczny avatar - http://i.imgur.com/4101j3R.jpg

Dorobić w lewej ręce(ta po prawej stronie ekranu xD) worek mikołaja no i czapeczkę :D

klient nasz Pan xD 936441481061007922683.png

 

no zrób mi pól czepeczki cwaniaczku  xD

Dla Ciebie czarna, boś czarny charakter ;/ 501171481060712922683.png

 

Mi też  :santa:

Niby przezroczysty, a jednak nie. xD

834951481060712922683.png

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...