Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego chcą dzisiejsi Minekraftowicze ?


MokitoPL

Czego chcą dzisiejsi Minekraftowicze  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wersja minecraft:

    • 1.11
      19
    • 1.8
      7
    • Niższe lub wyższe (Podaj w komentarzu jaka)
      4
  2. 2. Tryb

    • HardSurvival (Bez zbednych rzeczy brak Gildi,Drop z Rud czy stone?)
      6
    • Survival + Gildie (classic, Drop z Rud czy stone?)
      3
    • FreeBuild
      5
    • Minigames
      4
    • Survival + Gildie + Dodatki (Zmutowane moby) (Zwoje itp) (Drop z Rud czy stone?)
      4
    • Cos innego (napisz w komentarzu co)
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jako iż ostatnio miał wystartować nasz serwer, lecz powstało wiele komplikacji, tak wiec postanowiliśmy zacząć wszystko od początku
Teraz pytamy się wam drodzy gracze co byście chcieli zobaczyć najbardziej w dzisiejszym dniu na scenie minecraft?

 

Interesuje nas dokładna informacja dotycząca tego co wy chcielibyście spotkać na serwerze na którym w święta bawilibyście się razem z kumplami.

 


Przykładowa informacja:
Wersja i dlaczego taka a nie inna: ___

Co chciałbym zobaczyć: ___

Tryb: ___

Dodatki (Chodzi tu oczywiście o pluginy, lub funkcje które dany plugin miałby posiadać): Chodzi tutaj o pluginy które są innowacją nie pluginy podstawowe, lub pomysł na plugin.!

Dodatkowe Informacje: Od was dla nas, cokolwiek wam przyjdzie na myśli. (Pytanie czy inna rzecz)

 

Mogę zapewnić iż weźmiemy się za ten serwer z serduchem, stworzymy go tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie,

i w święta na pewno nikt się nie będzie nudził!

 

@Edit:
Jeśli nie chcecie nie musicie według wzoru i nie wypisujcie podstawowych pluginów typu worldedit ,worldguard bo wiadome iż one będą potrzebne :)

 

 

Jeśli zły dział prosił bym przenieść ;)

Opublikowano

HardSurvival, ALE z klasycznym "Factions".

Wersja 1.9 w górę. Byle nie stare nawalanki komu szybciej rozwali się myszka ;>.

 

Według wzoru:

 

Wersja i dlaczego taka a nie inna: ___

 

Co chciałbym zobaczyć:  Factions, Cooldown w PvP

Tryb: HardSurvival

Dodatki (Chodzi tu oczywiście o pluginy, lub funkcje które dany plugin miałby posiadać): WorldEdit, WorldGuard, Essentials i może HerobrineAI czy jakoś tak się ten plugin nazywał.

Dodatkowe Informacje: Fajna Atmosfera oraz Brak adminów, którzy mają serwer w czterech literach.

...

Gość Marichcje
Opublikowano

SkyBlock lub jakieś jego odmiany  (np. ten z wodą), wersja 1.10, ogarnięta administracja;)

Opublikowano

Wojny gildi z pluginem factions, oraz duzo ludzi, aby jednak było z kim walczyć

210119.gif

Opublikowano

dla mnie Polskie serwery MC sa lekko zacofane. Ledwo co 1.11 wyszło to juz obcojęzyczne serwerki robią na tę własnie wersje. U nas zaś zajpopularniejsze są 1.7. Nie mam pojęcia dlaczego ludzie nie chcą grac na wersjach gdzie jest wiecej bloków, command blocki mają wiecej możliwosci.

Opublikowano

Sam jestem właścicielem serwera i nie rozumiem fenomenu utrzymywania serwerów na starych wersjach. Ja jako gracz szukam serwerów na nowe wersje. :D

Była ankieta od emcehace i 3/4 woli starszą wersje

 

@topic

Wersja i dlaczego taka a nie inna: jak najnowsza
Co chciałbym zobaczyć: coś nowego, jak chcesz dobry serwer to sam wymyśl tryb :)
Tryb: Wymyśl coś nowego
Dodatki (Chodzi tu oczywiście o pluginy, lub funkcje które dany plugin miałby posiadać): Chodzi tutaj o pluginy które są innowacją nie pluginy podstawowe, lub pomysł na plugin.! dodatki 
Opublikowano

Klasycznego freebuild z działkami rozdawanymi przez administratora na terenie danego miasta.

Serwer na najnowszej wersji ;)

  

Opublikowano

Klasycznego freebuild z działkami rozdawanymi przez administratora na terenie danego miasta.

Serwer na najnowszej wersji ;)

 

Nope. Jedyne czego chcą to tylko easyhc i nic więcej. Byle wydropić dużo itemków, założyć gildyjkę 100 osób, być najlepsi i pójść na kolejny serwer.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

Na tym forum będziesz się sugerował ogarniętymi graczami, którzy wiedzą co to forum i wybiorą serwer Hardcore 1.9.

Jeżeli zależy Ci na dużej ilości graczy, załóż EasyHC, pierdyliard diaxów na minutę i megadrop + admin za darmo.

Opublikowano

Po pierwsze Prosił bym nie nabijać sobie postow.

To jest temat informacyjny a nie temat do "bicia się" między sobą.

Dzieki za wszystkie PW wiadomości + te tutaj Od jutra zaczynamy tworzenie serwera.

Na dniach pojawi się zapowiedź.

Temat można zamknąć!

Opublikowano

Z doświadczenia wiem, że ludzie nie wiedzą czego chcą. Zrób to co tobie sprawia frajdę z gry, a na pewno znajdą się osoby, które będą podzielać twoje zdanie.

Opublikowano

Nie opieraj sie na opini ludzi, zrob tryb ktory Tobie sie najbardziej podoba, a ludzie przyjda z czasem :)

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...