Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałające prefixy z PermissionsEx


MrGoraj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem nie działają mi prefixy z pluginu pex

Przykładowa ranga wygląda tak:

  VIP:
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'

A na czacie wygląda to tak:

post-1256277-0-22596200-1480178174.png

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Błąd z konsoli ? 

 

Spróbuj ustawić tak : 

 

  vip:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
Opublikowano

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix
 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie
{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie
Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

Błąd z konsoli ? 

 

Spróbuj ustawić tak : 

 

  vip:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip

 

To co napisałeś nie pomogło ale znalazłem error przy jednej z rang 

 

post-1256277-0-36942200-1480179072.png

 

@Edit

 

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix

 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie

{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie

Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

A można prosić o linkd do download pod 1.7-1.8? Bo szukam w google ale najnowsza wyskakuje mi ta wersja i nie wiem pod jakie wersje gry jest :v

 

https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/files/10-archive-essentials-chat-2-6-3/

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

 

 

Błąd z konsoli ? 

 

Spróbuj ustawić tak : 

 

  vip:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip

 

To co napisałeś nie pomogło ale znalazłem error przy jednej z rang 

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.PNG

 

@Edit

 

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix

 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie

{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie

Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

A można prosić o linkd do download pod 1.7-1.8? Bo szukam w google ale najnowsza wyskakuje mi ta wersja i nie wiem pod jakie wersje gry jest :v

 

https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/files/10-archive-essentials-chat-2-6-3/

 

To jest w plikach essentials jak pobrales go to wrzuć lub zobacz czy masz wrzucone EssentialsChat(jest to w tym pliku essentials.rar czy essentials.zip)

95243085134490475668.png

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

 

 

Błąd z konsoli ? 

 

Spróbuj ustawić tak : 

 

  vip:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip

 

To co napisałeś nie pomogło ale znalazłem error przy jednej z rang 

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.PNG

 

@Edit

 

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix

 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie

{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie

Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

A można prosić o linkd do download pod 1.7-1.8? Bo szukam w google ale najnowsza wyskakuje mi ta wersja i nie wiem pod jakie wersje gry jest :v

 

https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/files/10-archive-essentials-chat-2-6-3/

 

To jest w plikach essentials jak pobrales go to wrzuć lub zobacz czy masz wrzucone EssentialsChat(jest to w tym pliku essentials.rar czy essentials.zip)

95243085134490475668.png

 

faktycznie mam plik .jar ale nie widzę nigdzie folderu z config ;d

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Bo to jest w essentials kliknij ctrl+f i wpisz group-formats:

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix

 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie

{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie

Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

To jest rak. Domyślny config EssentialsChat radzi sobie świetnie z Pexem. Nie wiem jak ludzie to psują. Czysty permissions modyfikuj najpierw komendami (/pex group <group> prefix "<prefix>") żeby uniknąć błędów w składni.

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Opublikowano
 

 

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix
 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie
{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie
Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

To jest rak. Domyślny config EssentialsChat radzi sobie świetnie z Pexem. Nie wiem jak ludzie to psują. Czysty permissions modyfikuj najpierw komendami (/pex group <group> prefix "<prefix>") żeby uniknąć błędów w składni.

 

Niestety nie zgodzę się z tym prefix z pexa działał mi dobrze tylko do 1.8.x potem już nie chciał normalnie działać więc korzystam z samego essentials :D

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

Oczywiście, że EssentialsChat działa dobrze, ale po co grzebać w nim za każdym razem, kiedy chcesz dodać nową rangę? Mało tego, musisz grzebać tam i w pexie. Ja zawsze tworzę grupę komendą, ustawiam prefix itp komendami, a permy i ewentualnie rank i dziedziczenie w yamlu. Nie utrudniajcie sobie życia ;)

 

Mogę Ci w prosty sposób udowodnić działanie PEXa na 20 wersji wstecz. Mogłeś popełnić błąd, to nie znaczy, że plugin nie działa.

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Opublikowano

Bo to jest w essentials kliknij ctrl+f i wpisz group-formats:

Dodałem takie coś:

 

group-formats:
    Admins: '[Admin] {DISPLAYNAME}: &c {MESSAGE}'
    VIP: '[VIP] {DISPLAYNAME}: {MESSAGE}'

I dalej nie działa :v

 

 

 

A masz essentials chat? Jeśli nie to wgraj wtedy nie potrzebujesz tej opcji prefix

 

  group-formats:
     Gracz: '&e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     GraczPlus: '&8[&3G+&8] &e{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Dziewczyna: '&8[&dD&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     DziewczynaPlus: '&8[&dD+&8] &d{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     SVIP: '&8[&1SV&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     VIP: '&8[&6V&8] &6{DISPLAYNAME}&8:&e {MESSAGE}'
     YouTuber: '&8[&4Y&fT&8] &a{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Sponsor: '&8[&bS&8] &e{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Helper: '&8[&cH&8] &c{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'
     Mod: '&8[&2M&8] &8[{DISPLAYNAME}&8]&8:&8 {MESSAGE}'
     Technik: '&8[&9T&8] &b{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     Admin: '&8[&cA&8] &c{DISPLAYNAME}&2:&8 {MESSAGE}'
     HeadAdmin: '&8[&4HA&8] &2{DISPLAYNAME}&8:&8 {MESSAGE}'

Teraz jak to robić

[]<- nazwa grupy wyswietlana na czacie

{DISPLAYNAME} <- to jest nazwa gracza wyswietlana na czacie

{MESSAGE}<-wiadomość gracza na czacie

Kolory to tak jak w essentials &0-9 i alfabet

 

To jest rak. Domyślny config EssentialsChat radzi sobie świetnie z Pexem. Nie wiem jak ludzie to psują. Czysty permissions modyfikuj najpierw komendami (/pex group <group> prefix "<prefix>") żeby uniknąć błędów w składni.

 

Dodałem prefixy tą metodą jednak nie pomogło

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Cofnij to wszystko to domyślnych configów i zrób po ludzku. Komendy pexa się nie mylą, a to Ci wystarczy.

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Opublikowano

Usuń Options i wyrównaj prefix i inheritance

@MrGoraj

 

Jeżeli to nie zadziała, błąd jest w innej randze, której nie pokazałeś. Wpisz /pl i sprawdź, czy PermissionsEx nie jest na czerwono.

Opublikowano

Usuń Options i wyrównaj prefix i inheritance

@MrGoraj

 

Jeżeli to nie zadziała, błąd jest w innej randze, której nie pokazałeś. Wpisz /pl i sprawdź, czy PermissionsEx nie jest na czerwono.

Faktycznie pex jest na czerwono

 

Dam jeszcze wszystkie rangi by wyeliminować ewentualne błędy:

 

 

groups:
  blue:
    permissions:
    - permission.blue
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  red:
    permissions:
    - permission.red
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    - skript.admin
    - permissions.*
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - crackshot.*
    - wiad.admin
    - zmiana.mapy
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      prefix: '&8[Admin]'
  CzatMod:
    permissions:
    - essentials.kick
    - essentials.mute
    - wiad.czatmod
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      inheritance:
      - Gracz
      prefix: '&7[CzatMod]':
  VIP:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
  Gracz:
    permissions:
    - -bukkit.*
    - czat.gracz
    - authme.player.*
    - crackshot.use.all
    - wiad.gracz
    - essentials.msg
    - vip.kup
    options:
      default: true

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

wklej ten config:

groups:
  blue:
    permissions:
    - permission.blue
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  red:
    permissions:
    - permission.red
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    - skript.admin
    - permissions.*
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - crackshot.*
    - wiad.admin
    - zmiana.mapy
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      prefix: '&8[Admin]'
  CzatMod:
    permissions:
    - essentials.kick
    - essentials.mute
    - wiad.czatmod
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      inheritance:
      - Gracz
      prefix: '&7[CzatMod]'
  VIP:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
  Gracz:
    permissions:
    - -bukkit.*
    - czat.gracz
    - authme.player.*
    - crackshot.use.all
    - wiad.gracz
    - essentials.msg
    - vip.kup
    options:
      default: true

 

sygnatura.png

Opublikowano

 

wklej ten config:

groups:
  blue:
    permissions:
    - permission.blue
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  red:
    permissions:
    - permission.red
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    - skript.admin
    - permissions.*
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - crackshot.*
    - wiad.admin
    - zmiana.mapy
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      prefix: '&8[Admin]'
  CzatMod:
    permissions:
    - essentials.kick
    - essentials.mute
    - wiad.czatmod
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      inheritance:
      - Gracz
      prefix: '&7[CzatMod]'
  VIP:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
  Gracz:
    permissions:
    - -bukkit.*
    - czat.gracz
    - authme.player.*
    - crackshot.use.all
    - wiad.gracz
    - essentials.msg
    - vip.kup
    options:
      default: true

Niestety dalej to samo :/

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

 

 

wklej ten config:

groups:
  blue:
    permissions:
    - permission.blue
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  red:
    permissions:
    - permission.red
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    - skript.admin
    - permissions.*
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - crackshot.*
    - wiad.admin
    - zmiana.mapy
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      prefix: '&8[Admin]'
  CzatMod:
    permissions:
    - essentials.kick
    - essentials.mute
    - wiad.czatmod
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      inheritance:
      - Gracz
      prefix: '&7[CzatMod]'
  VIP:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
  Gracz:
    permissions:
    - -bukkit.*
    - czat.gracz
    - authme.player.*
    - crackshot.use.all
    - wiad.gracz
    - essentials.msg
    - vip.kup
    options:
      default: true

Niestety dalej to samo :/

 

Pex nie działa wcale? A pokaż log, bo ten config jest dobry (bez tego colona zbędnego)

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Opublikowano

 

 

 

wklej ten config:

groups:
  blue:
    permissions:
    - permission.blue
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  red:
    permissions:
    - permission.red
    Options:
      inheritance:
      - Gracz
      default: false
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    - skript.admin
    - permissions.*
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - crackshot.*
    - wiad.admin
    - zmiana.mapy
    - klasy.vip
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      prefix: '&8[Admin]'
  CzatMod:
    permissions:
    - essentials.kick
    - essentials.mute
    - wiad.czatmod
    - bypass.slot
    options:
      default: false
      inheritance:
      - Gracz
      prefix: '&7[CzatMod]'
  VIP:
    options:
      default: false
      prefix: '&6[Premium]'
      suffix: '&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - wiad.vip
    - klasy.vip
    - bypass.vip
  Gracz:
    permissions:
    - -bukkit.*
    - czat.gracz
    - authme.player.*
    - crackshot.use.all
    - wiad.gracz
    - essentials.msg
    - vip.kup
    options:
      default: true

Niestety dalej to samo :/

 

Pex nie działa wcale? A pokaż log, bo ten config jest dobry (bez tego colona zbędnego)

 

Plugin dalej świeci się na czerwono a w logach znalazłem takie coś:

 

post-1256277-0-36371800-1480186068.png

 

@Edit

 

Znalazłem w plikach jeszcze coś takiego:

 

post-1256277-0-01768500-1480186283.png

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Wazniejsze pytanie jaka masz wersje pex, a jaka wersje silnika? Skoro świeci sie na czerwono oznacza to ze masz niektualny pex.

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

Wazniejsze pytanie jaka masz wersje pex, a jaka wersje silnika? Skoro świeci sie na czerwono oznacza to ze masz niektualny pex.

Błąd. Nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowałeś, proszę uzasadnij.

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...