Skocz do zawartości

MarcinWieczorek

MPC User
Postmaker

Zawartość

874

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  874
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

257 W porządku

3 obserwujących

O MarcinWieczorek

 • Ranga
  MPC User
 • Urodziny 11.11.1997

Metody kontaktu

 • GG
  10779916
 • Skype
  evilinside99
 • Steam
 • Strona WWW
  http://marcin.co

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Programowanie
 • Lokalizacja
  Stromiec
 1. Problem z tworzeniem regionu.

  Gówno prawda, Bukkit to API, CraftBukkit to jego implementacja, a Spigot to jego fork. Wszystko zależy od wersji tego API.
 2. 1. NovaGuilds 2. NovaGuilds 3. NovaGuilds 4. Cokolwiek ze scoreboardem 5. Cokolwiek z "title"
 3. anty Crash serwera plugin

  Nie zablokuje jeśli pojawią się nowe exploity. You are fake news.
 4. anty Crash serwera plugin

  Zaktualizuj silnik.
 5. Problem Drop z Stona 1.12

  Na 1.7 nie ma granitu i tak to właśnie wygląda.
 6. Kolorowanie wiadomosci

  ChatColor? Rozwiń trochę myśl, bo nie mam pojęcia o co pytasz. Przed wysłaniem czy po wysłaniu? Pytasz o kod czy o kolorowanie z Essentials?
 7. Problem w kodzie pluginu

  Nazwy klas zaczynamy wielkimi literami. Zmienna plugin w listenerze jest nullem. Musisz pobrać jej wartość np. przez statyczną metodę getInstance która zwraca obiekt pluginu który ustawiasz na początku w onEnable: instance = this. No i co mordeczko, na moje wyszło z tym kodem P.S. To forum jest niereformowalne, tutaj nikogo niczego nie nauczysz. Będą mieli więcej czasu na odrabianie lekcji.
 8. Problem w kodzie pluginu

  Ale żeś się wypowiedział. To teraz powiedz autorowi, jak ma naprawic swój błąd. Jak NPE działa to chyba wszyscy wiedzą, przynajmniej powinni.
 9. Problem w kodzie pluginu

  Nic nie oznacza jeśli nie mamy kodu. Podaj go.
 10. Problem z połączeniem MYSQL

  Połączenie jest OK. Problem z hasłem, nazwą użytkownika, lub uprawnieniami. Upewnij się, że ten user ma dostęp do Twojej bazy danych. "U mnie działa" Reflections.getClass("com.mysql.jdbc.Driver"); connection = DriverManager.getConnection("jdbc:mysql://" + hostname + ":" + port + "/" + database + "?autoReconnect=true", username, password);
 11. Drop na 1.10.2

  OtherDropsReloaded
 12. Szukam pluginy

  Reload nigdy nie jest w pełni poprawnie wykonany. Możesz go używać, żeby szybko sprawdzić jakiś config i zrobić restart jeśli wszystko działa, nie w innych przypadkach, a już na pewno nie potrzebujesz żadnego pluginu.
 13. Poszukuje 3 pluginy

  Masz tutoriale na YT. Znajdziesz mnie na TS victorycraft.net jak masz pytania
 14. Poszukuje 3 pluginy

  NovaGuilds W zależności co to jest dla Ciebie ,,schowek" - NovaGuilds NovaGuilds
 15. Jak koledzy wyżej pisali, zdecydowanie szukaj czegoś z lepszym prockiem, inaczej będziesz tylko żałował, a żadne z trzech nie będzie działało jak powinno.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10732558
Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto
×