Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS.HW69.PL - Serwer z myślą o użytkowniku


Marcel.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Posiadamy rozwiniętego bota, automatyczne strefy kanałów oraz nowe technologie,

Jakie macie 'nowe' technologie? I dlaczego forum na crackowanej licencji?

Opublikowano

Dlaczego uważasz ze mamy crackowana licencje forum?

5XRDmEc.png

Zapraszamy!

@ref

Posiadamy rozwiniętego bota, automatyczne strefy kanałów oraz nowe technologie,
Jakie macie 'nowe' technologie? I dlaczego forum na crackowanej licencji?

Dlaczego uważasz, żę mamy crackowaną licencje forum?

Opublikowano

Dlaczego uważasz ze mamy crackowana licencje forum?

 

Mam swoje dojścia i wiem, że jest to crackowana licencja więc nie polecam ze względu na crackowaną licencję forum.

Opublikowano

Osobiście uważam że forum a TS to dwie inne sprawy - i owszem można uznać że jak crack forum to i inne rzeczy również, lecz @Eterprime dalej nie przedstawiłeś na to dowodów więc nie uznaje że to crack (podejrzewam że jak i pół tego działu) :D

 

Co do TeamSpeak'a, cóż, osobiście nie rozumiem używania 4 różnych spacerów:

 

  • [*spacer2] ▪
  • [*spacerYT1]━━
  • "[*spacer3]⸗"
  • "[*spacer6,1]•◘"

 

Niby TS to nie pokaz mody ale no mogło by to o wiele ładniej wyglądać :/

 

Fajne jest to że nie ma tego, za przeproszeniem wkur... BOT'a powitalnego którego z jakiegoś powodu używa tyle TS'ów w tym kraju - według mnie jest to nie potrzebny spam a jeśli jest coś ważnego to po to jest message powitalny, więc to gratulacje za to.

 

Jednakże, nie oferujecie mi nic czego nie zaoferuje każdy inny TS w kraju więc chyba nad tym trzeba popracować.

 

P.S 69 w nazwie, tak troche chamskie xD

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...