Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] NSPack - paczka antycheat dla Twojego serwera


NSOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomysl z paczka dobry, miejmy nadzieje ze nie bedzie jak z blazingiem ktory zatrzymal sie i nic nie dodaje do swojej paczki.

KŁAMIERZ! BLAZINGPACK BLOKUJE CZITY I TO NAJLEPSZA PACZKA! DODAJE MI FPSY OSZUSCIE !! IDZ HEJTUJ GDZIEI NDZIEJ ZROB SWOJA PACZKE WLASNA A NIE

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam paczke, jest jak najbardziej dopracowana 0 obejsc i wgl lepsza od blazingpack o 50 razy itd itd itd 

 

JPDL, niedorozwoju zamkniesz ty sie wreszcie ? Nikt Cie na tym forum nie chce, wiec, zrób przysługę i nie komentuj nic !

Twoje wypowiedzi są na poziomie szkoły podstawowej, wiec znajdz sobie ludzi na równym poziomie i piszcie sobie ... 

 

Polecam paczke jak najbardziej, widać że jest rozwijana cały czas :)

Opublikowano

Co z tego że na necie nie ma za bardzo obejść do tej paczki skoro żaden wielki serwer z niej nie korzysta tzn. nie trzeba jej pobierać aby wejść itd.

​Każdą paczkę da się obejść +/- pare godzin zabawy przy samym kodzie, tylko kto ma czas, lepiej robić coś pożyteczniejszego w życiu niż ograniczać się do klocków...

 

Co do paczki, fajnie że są aktualizacje oby tak dalej :)

Opublikowano

 

Polecam paczke, jest jak najbardziej dopracowana 0 obejsc i wgl lepsza od blazingpack o 50 razy itd itd itd 

 

JPDL, niedorozwoju zamkniesz ty sie wreszcie ? Nikt Cie na tym forum nie chce, wiec, zrób przysługę i nie komentuj nic !

Twoje wypowiedzi są na poziomie szkoły podstawowej, wiec znajdz sobie ludzi na równym poziomie i piszcie sobie ... 

 

Polecam paczke jak najbardziej, widać że jest rozwijana cały czas :)

 

NAPISZ ZE PACZKA JSET DOBRA 

ZOSTAN ZWYZYWANYM

OSOBA KTORA CIE WYZYWA JEST AMEBA NA POZIOMIE GÓWNA

OSOBA KTORA CIE WYZYWA OSZKUJE LUDZI NA HAJS

OSOBA KTORA CIE WYZYWA PODPIERDALA KOD

OSOBA KTORA CIE WYZYWA JEST JEBANYM HIPOKRYTA

 

Co bedzie dodane w nowej wersji?

Opublikowano

*ziew* to wszystko? xD

 

0OudU45.jpg

 

A i tak powiesz, że autoryzacja była off.

no pewnie bo jego paczka jest nie do obejścia bo robi update w którym naprawia 10 bugów i dodaje 1000 za razem :D

44842f66216cf.gif


ORION & NUDE b7 DEV

Opublikowano

TAK K***A PODSZYWAM SIĘ POD KAROLA MUHA CO WAM MATKI RUHA I CO WAM DO TEGO NIC MI NIE ZROBICIE ZA PODSZYWANIE CZEKAM NA WARNA  PS. NSSV > MSYF4U, SYFCORE, MCSYFC, EASYSYF I INNE.....     

A WRACAJONC DO TEMATU PACZKA DOSKONAŁA  TEN SS JEST STARY GDY PACZKA JESZCZE NIE BYŁA DOPRACOWANA SAM KAROL MUHA CO MATKI RUHA  POMUGŁ XAYANIXOWIWI WJENC NIKT NIE OBEJDZIE HAHAHAHAHAHA

Opublikowano

@luxDeveloper

 

Glupoty prawisz, jak ktos sie uprze to nie zlamiesz tego to bedzie ciagla zabawa w kotka i myszke ;)

 

@ x000

Onion client, potrzebuje jakiegos lepszego translatora :/

 

@ johhny_hax

Przynajmniej cokolwiek robi :)

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

Opublikowano

 

*ziew* to wszystko? xD

no pewnie bo jego paczka jest nie do obejścia bo robi update w którym naprawia 10 bugów i dodaje 1000 za razem :D

 

 

Jakie np. bugi dodałem? xD

@topic

Jutro pojawi się mały update.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...