Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] NSPack - paczka antycheat dla Twojego serwera


NSOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

@NSOfficial dodaj anty-xray i może szybką zmianę nicku która nie wymaga odpalania mc od nowa? :D

 

Żeby szerzyć multikonta?

Update: 1.18

 

 

?? a jak ktoś chce pograć sobie na innym serwerze i akurat jego nick jest zajęty?

zapraszam na serwer metin Tunga ;] by @harnaś

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

@NSOfficial dodaj anty-xray i może szybką zmianę nicku która nie wymaga odpalania mc od nowa? :D

 

Żeby szerzyć multikonta?

Update: 1.18

 

 

?? a jak ktoś chce pograć sobie na innym serwerze i akurat jego nick jest zajęty?

 

to sobie wychodzi go go zmienia

44842f66216cf.gif


ORION & NUDE b7 DEV

Opublikowano

 

 

 

@NSOfficial dodaj anty-xray i może szybką zmianę nicku która nie wymaga odpalania mc od nowa? :D

 

Żeby szerzyć multikonta?

Update: 1.18

 

 

?? a jak ktoś chce pograć sobie na innym serwerze i akurat jego nick jest zajęty?

 

to sobie wychodzi go go zmienia

 

 

a jak komuś się nie chce zmienić nicku? xD

zapraszam na serwer metin Tunga ;] by @harnaś

Opublikowano

To

 

 

 

 

 

@NSOfficial dodaj anty-xray i może szybką zmianę nicku która nie wymaga odpalania mc od nowa? :D

 

Żeby szerzyć multikonta?

Update: 1.18

 

 

?? a jak ktoś chce pograć sobie na innym serwerze i akurat jego nick jest zajęty?

 

to sobie wychodzi go go zmienia

 

 

a jak komuś się nie chce zmienić nicku? xD

 

 

 To już lepiej dodać launcher + rejestracje kont przez strone

Opublikowano

Blazing, blazing i jeszcze raz blazing. Ile razy widziałem te zrypaną paczkę. Co mi po zabezpieczeniach piterki jak dzieciaki i tak znajdują sposoby na obejście blazinga i latają na huzunkach. Paczka ma potencjał i nie jest robiona pod hajs jak blazingpack (piterka robi 90% swoich usług pod hajs).

 

Pozdrawiam, i powodzenia w tworzeniu paczki.

Jak się nie mylę blazing'a robi best, a nie piterka

Opublikowano

 

Blazing, blazing i jeszcze raz blazing. Ile razy widziałem te zrypaną paczkę. Co mi po zabezpieczeniach piterki jak dzieciaki i tak znajdują sposoby na obejście blazinga i latają na huzunkach. Paczka ma potencjał i nie jest robiona pod hajs jak blazingpack (piterka robi 90% swoich usług pod hajs).

 

Pozdrawiam, i powodzenia w tworzeniu paczki.

Jak się nie mylę blazing'a robi best, a nie piterka

 

 

Teraz ta paczke robi z 6 osób.

 

Blokuje cheat engine?

Opublikowano

własnie pozostaje jeszcze kwestia blokowania programów external czy tez internal czytającą/modyfikującą pamięc procesu robiąc np outlineESP

 

czy paczka posiada takie zabezpieczenie?

44842f66216cf.gif


ORION & NUDE b7 DEV

Opublikowano

 

 

 

@NSOfficial strona nie działa

 

Działa, wyślesz screenshot? Może to coś u Ciebie.

 

O to chodzi?

3510414795612781520898.png

 

 

:O

To dziwne, bo u mnie działa bez problemu.

Upewnij się, że łączysz się przez http://pack.nssv.pl (a nie HTTPS)

 

Już mi też działa :)

Opublikowano

2 problemy jakie zauważyłem 

- zalogowane konta znikają po zainstalowaniu paczki  auto instalerem

- chyba brak zabezpieczenia przed cheat enginem (chyba)

Opublikowano

@up

Tak.

 

Aktualizacja paczki (1.20), właściciele serwerów muszą pobrać od nowa plugin z tego samego linku.

Dodano kolejne zabezpieczenia.

Opublikowano

Małe info nt. następnej aktualizacji.

Delikatnie zmieniona tablista z limitem do 64 znaków: http://scr.hu/0duk/u434y

Od następnej aktualizacji dojdą indywidualne konfiguracje pod każdy serwer, tzn. właściciel serwera będzie mógł zadecydować czy na jego serwerze przykładowo ma działać macro czy też nie.

Opublikowano

Pomysl z paczka dobry, miejmy nadzieje ze nie bedzie jak z blazingiem ktory zatrzymal sie i nic nie dodaje do swojej paczki.

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...