Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiana treści ostrzeżenia / Poprawka kosmetyki.


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo, chciałbym zaproponować zmianę bądź nawet naprawić ten błąd.

Od początku forum, gdy do niego dołączyłem widziałem "ten użytkownik dostał ostrzeżenie za ten post" czy jakoś tak, za napisanie jakiegoś poradnika czy czegoś co miałoby mu pomóc zbić % lub pomóc userom.

 

Proponuje dodać, jeszcze jedną ikonę zieloną też z wykrzyknikiem, ona była by przeciwieństwem czerwonej, po nadaniu ostrzeżenia.

Czyli po zdjęciu ostrzeżeń widniała by właśnie ta nowa ikona z dopiskiem "Ten użytkownik został nagrodzony za ten post".

 

Lub naprawienie tego w ten sposób by zmienić treść tego wykrzyknikach, w przypadku pomocy innym.

 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Dobrze byłoby dopracować trochę kosmetykę forum, bo czasem jak patrzę to katorga ...

Oczywiście, że jestem na tak.

 

8426714783531291476101.png5640514783531291476101.png8219414783531291476101.png3693514783531291476101.png

Opublikowano

Kiedyś była taka propozycja to ktoś z administracji pisał że takie coś jest na IPB 4 i nie ma sensu dodawać

Otóż to. Ale i tak jestem za. 

Opublikowano

Tak, tylko kto to zrobi. :/

No chyba forum posiada jakiś techników? Grafików itp

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Tak.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

Tak, aczkolwiek radzę poczekać do nowej wersji forum, po nowym roku pewnie wleci, więc i zmiany będą ;)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Tak, tylko kto to zrobi. :/

No chyba forum posiada jakiś techników?

niby kogo

 

pomysl not bad ale i tak nie dodadza bo #ips4

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...