Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak potoczą się dalsze losy Polski ze strony rządzących?


Gość Lord Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Trzeba Unii gdzie wszyscy są równi a nie gdzie karty rozdają Niemcy i Francja a reszta to pionki z którymi się mniej lub bardziej liczymy. Na pewno ze stołków w UE powinni wylecieć obecnie rządzący. Cały świat się umacnia tylko nasi kochani unijni rządzący dzielą kraje swoimi idiotycznymi decyzjami.

Opublikowano

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Wszystkie lewaki tak mówią, a nawet nie dali szansy dla Partii Korwin. To ona oferuje wolność i odnowę RP. Najwięcej pokazał zakłamany PiS, kradnąc pieniądze, kupując Rolexy i zakładając je do Sejmu Warszawskiego, a następnie wieczorne wypady i zamawianie obiadów na rachunek kilku tysięcy na koszt Obywateli.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Wszystkie lewaki tak mówią, a nawet nie dali szansy dla Partii Korwin. To ona oferuje wolność i odnowę RP. Najwięcej pokazał zakłamany PiS, kradnąc pieniądze, kupując Rolexy i zakładając je do Sejmu Warszawskiego, a następnie wieczorne wypady i zamawianie obiadów na rachunek kilku tysięcy na koszt Obywateli.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

W interesie rzadzacych nie jest troska o obywateli, wiec nie wiem dlaczego wierzysz, ze korwin naprawde cos zmieni.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Wszystkie lewaki tak mówią, a nawet nie dali szansy dla Partii Korwin. To ona oferuje wolność i odnowę RP. Najwięcej pokazał zakłamany PiS, kradnąc pieniądze, kupując Rolexy i zakładając je do Sejmu Warszawskiego, a następnie wieczorne wypady i zamawianie obiadów na rachunek kilku tysięcy na koszt Obywateli.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

W interesie rzadzacych nie jest troska o obywateli, wiec nie wiem dlaczego wierzysz, ze korwin naprawde cos zmieni.

 

Celem jest dwukrotne, a nawet trzykrotne zmniejszenie podatków, zdecydowanie pieniądze nie będą Nam uciekać z kieszeni, a dziś za rządów PiS nie widać pieniędzy w ogóle, tak jakby się ''roztapiały''. Jestem wysokim przeciwnikiem korupcji. Partia Korwin by odbudowała Dumną, Bogatą Polskę. Obecna Konstytucja gwarantuje utrzymanie bałaganu kompetencyjnego i uniemożliwia naprawę państwa Polskiego w dodatku obecny kształt województw i powiatów szkodzi Polsce i hamuje rozwój lokalny.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Wszystkie lewaki tak mówią, a nawet nie dali szansy dla Partii Korwin. To ona oferuje wolność i odnowę RP. Najwięcej pokazał zakłamany PiS, kradnąc pieniądze, kupując Rolexy i zakładając je do Sejmu Warszawskiego, a następnie wieczorne wypady i zamawianie obiadów na rachunek kilku tysięcy na koszt Obywateli.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

W interesie rzadzacych nie jest troska o obywateli, wiec nie wiem dlaczego wierzysz, ze korwin naprawde cos zmieni.

 

Celem jest dwukrotne, a nawet trzykrotne zmniejszenie podatków, zdecydowanie pieniądze nie będą Nam uciekać z kieszeni, a dziś za rządów PiS nie widać pieniędzy w ogóle, tak jakby się ''roztapiały''. Jestem wysokim przeciwnikiem korupcji. Partia Korwin by odbudowała Dumną, Bogatą Polskę. Obecna Konstytucja gwarantuje utrzymanie bałaganu kompetencyjnego i uniemożliwia naprawę państwa Polskiego w dodatku obecny kształt województw i powiatów szkodzi Polsce i hamuje rozwój lokalny.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona, jeżeli Państwa Europy mają przeżyć.

 

Nie.

Celem kandydatow jest pierdolic tak, zeby ludziom sie podobalo. 

Jak widac, znalezli swoja nisze.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rany weźcie stąd tych kucy od korwina bo nie można normalnie dyskusji prowadzić...

 

Demokracja musi być, bo nie ma lepszej alternatywy. Po prostu

Przypominam, że to ja stworzyłem wątek i ja jestem jego autorem, więc to ja mogę Pana wyprosić.

 

Według mnie rząd z tego powodu, że ma duże zadłużenia na ponad kilkaset miliardów oraz podobno na 4 biliony, to w końcu zbankrutuje Polska. Nie bez powodu Polska nie miała pieniędzy na helikoptery od Francji, wstyd tak się zadłużyć się.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

To kurcze zle sądzisz. Unia trzyma kraje w sojuszu, rozumiem, że Niemcy, Francja i ktoś tam mają większe dochody z niej, bo jednak oni ją założyli, a my jako Polacy nie mamy nic do gadania, wyjdziemy z unii, to waluta upadnie.. Bo ich pieprzone banki i inne gówno tym wszystkim manipulują...

 

Waluta już upadła ze strony rządów PiS! Teraz to tylko czekać na zbankrutowanie. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.  

 

Sprecyzuj, bo jakoś z tego co widzę, to trzyma się na tym samym poziomie co za np. PO.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

PiS kradnie pieniądze Obywateli i lansuje się z nimi w drogich restauracjach i wydaje je na głupoty. Tymczasem w rządzie PiS nosi drogie Rolexy za Nasze ciężko zarobione pieniądze.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

 

A za PO tak nie było? A za Korwina tak nie będzie? PSL, Nowoczesna, Kukiz, wszyscy też chcą dojść do koryta.

 
Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja to właśnie Janusz Korwin-Mikke. Polska by nabrała dużo zmian, poprawek, nowości. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Ziomek, to są tylko "obietnice wyborcze" (nie pamiętam tego słowa, ale to ma podobne znaczenie). Są to obiecanki cacanki. To, że nazwał sobie partię "Koalicją Odnowy RP Wolność i Nadzieja" o niczym nie świadczy.

 

Zrozum to, że unia nie może być zniszczona, bo ona to taka jakby "dyplomacja", w tym celu ją założono, aby po 2 wojnie światowej utrzymać pokój, LECZ niektóre kraje (NIEMCY,BELGIA) sobie za dużo w niej pozwalają. Co może w skutku doprowadzić do jej upadku, co będzie błędem. Takie koło Chcemy, ale nie możemy, bo to niesie za sobą katastrofalne skutki.

 

Wszystkie lewaki tak mówią, a nawet nie dali szansy dla Partii Korwin. To ona oferuje wolność i odnowę RP. Najwięcej pokazał zakłamany PiS, kradnąc pieniądze, kupując Rolexy i zakładając je do Sejmu Warszawskiego, a następnie wieczorne wypady i zamawianie obiadów na rachunek kilku tysięcy na koszt Obywateli.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

W interesie rzadzacych nie jest troska o obywateli, wiec nie wiem dlaczego wierzysz, ze korwin naprawde cos zmieni.

 

Celem jest dwukrotne, a nawet trzykrotne zmniejszenie podatków, zdecydowanie pieniądze nie będą Nam uciekać z kieszeni, a dziś za rządów PiS nie widać pieniędzy w ogóle, tak jakby się ''roztapiały''. Jestem wysokim przeciwnikiem korupcji. Partia Korwin by odbudowała Dumną, Bogatą Polskę. Obecna Konstytucja gwarantuje utrzymanie bałaganu kompetencyjnego i uniemożliwia naprawę państwa Polskiego w dodatku obecny kształt województw i powiatów szkodzi Polsce i hamuje rozwój lokalny.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona, jeżeli Państwa Europy mają przeżyć.

 

Nie.

Celem kandydatow jest pierdolic tak, zeby ludziom sie podobalo. 

Jak widac, znalezli swoja nisze.

 

Jestem przeciwnikiem takich działań. Partia Korwin jeszcze nie pokazała na co ich stać, dopóki nie wygrają z zakłamanym PiSem. Aktualnie Wszyscy mają kpinę z państwa prawa. Na dzień dzisiejszy Polsce grozi grube, poważne i agresywne bankructwo. Miała być dobra zmiana w wykonaniu rządu Prawa i Sprawiedliwości. Obiecywali wyższą kwotę od podatku, miała rozwijać się przedsiębiorczość, żeby ludzie nie musieli wyjeżdżać z kraju. PiS obiecywało również, że nie podniesie podatków, a tu jest kpina. 

Opublikowano

Widze, ze juz rozumiesz. Jak sam napisales - obiecywali.

Twoj wzor nie rozni sie niczym. Obiecywac jest latwo, wykonac trudniej.

Dlatego trzeba wywalić PiS, bo obiecywali, obiecywali i oszukiwali, a tym razem zaszli za daleko. Trzeba koniecznie nową Partię. Przecież to PiS zadłuża obywateli i Państwo... To ona zadłuża, zbankrutuje wreszcie... Dług Polski rośnie i rośnie. 

Opublikowano

Dalej powtarzasz to, co napisalem. Wyjebac ich, wstawic nowych i w kolko to samo :)

Sądzę, że Partia Korwin by to naprawiła, wystarczy dać szansę. PiS pieniądze będzie w zębach oddawało, gdy wejdzie nowa Partia.

Opublikowano

 

Dalej powtarzasz to, co napisalem. Wyjebac ich, wstawic nowych i w kolko to samo :)

Sądzę, że Partia Korwin by to naprawiła, wystarczy dać szansę. PiS pieniądze będzie w zębach oddawało, gdy wejdzie nowa Partia.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

 

Sadzisz tak. Fajnie. 

Nikt nie bedzie zadnych pieniedzy oddawac, bo sa dobrze ulokowane za granica.

W ogole co ty pierdolisz, korwin nigdy sie nie dostanie do sejmu xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...