Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlikwidowanie halloween - niszczenie mienia


Gość Lord Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz już nie rozumiem, najpierw hallowen przeszkadzało ci, bo zniszczono ci twoją własność, a teraz udajesz zaciekłego katola i mówisz nam że to święto niszczy kościół i że czcimy szatana? xD Kiedyś słyszałem, że czcimy szatana, słuchając muzyki, więc tak czy siak, każdy jest satanistą :/

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

@top

wyjmij kija z dupy.

 

/edit

serio, ktoś ma nick "top"? ;o

Ma wyjąć kija z dupy, bo nie obchodzi haloween. No nieżle.

 

Nie widzisz różnicy między ignorowaniem czegoś, co by go zupełnie nie dotyczyło gdyby tylko nie miał bólu dupy że ktoś inny się bawi, a czepianiem się ludzi, że zamiast smutnych polskich świąt, chcą się też pobawić?


 

Opublikowano

Czy państwo nie widzicie, że jesteście śmieszni (co niektórzy)? Halloween to święto czcicieli szatana. Strój w Halloween może narażać na działanie demoniczne (poważne). Gdyby chrześcijanie zachowywali się jak na chrześcijan przystało, to wówczas nie przyszłoby im do głowy takie wyśmiewanie się w Halloween. Polski fundament katolicki jest niszczony. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Zauważ, iż nie jest to ku czci Gardiela. Dlaczego? Ponieważ gdyby nim był to ludzie przebierali by się tylko za demony i inne tego typu postacie, ale zauważ iż nie wszystkie to robią. Co do drzwi to jak można bulwersować się o plastelinę przyklejoną do nich? Do mn( w sensie do babci <.< ) i zawsze mówię aby zrobili psikusa. Rok temu Wymazali okna ketchupem, a w tym rozgnietli jajka na werandzie. Rozumiem iż każdy może się zdenerwować o jakiegoś mocnego psikusa, ale o plastelinę przyklejoną do nich? T_T

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Halloween nie jest jakimś wielkim "świętem", ale zawsze jest to powód to rozweselenia społeczeństwa. Ludzie się bawią, co w tym złego? I tak na przestrzeni roku jest mało takich okazji.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

myśle ze powinno byc wiecej takich wydarzeń jak halloween zeby takie katole jak lord assasin i pablo mieli wiekszy bol cipy :D.Weźcie usuńcie te korwiny z avkow sygn bo to sie zalosne juz robi i tylko psujecie temu korwinowi wizerunek :D macie po 17 lat i myslicie ze sie znacie na polityce (XDDDDDD).

 

Czy państwo nie widzicie, że jesteście śmieszni (co niektórzy)? Halloween to święto czcicieli szatana. Strój w Halloween może narażać na działanie demoniczne (poważne). Gdyby chrześcijanie zachowywali się jak na chrześcijan przystało, to wówczas nie przyszłoby im do głowy takie wyśmiewanie się w Halloween. Polski fundament katolicki jest niszczony. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Szatan jest spoko nie wiesz kto to testoviron? modlil sie do szatana i byl bardziej bogatszy od wszystkich polakow :/ jeszcze mial fajne zegareczki "rolexy".

Opublikowano

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Sekty? W jakim Ty świecie żyjesz? Rzeczywistość wygląda tak, że jak ktoś będzie chciał coś zrobić, to zrobi to niezależnie od dnia. Taki dzień jak Halloween temu nawet nie pomaga, bo wszyscy się tylko bawią. Z dnia na dzień mentalność człowieka się nie zmieni.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Sekty? W jakim Ty świecie żyjesz? Rzeczywistość wygląda tak, że jak ktoś będzie chciał coś zrobić, to zrobi to niezależnie od dnia. Taki dzień jak Halloween temu nawet nie pomaga, bo wszyscy się tylko bawią. Z dnia na dzień mentalność człowieka się nie zmieni.

 

To jest po prostu otwarcie się na działanie diabła, poza tym nie lepiej gdyby wprowadzić zwyczaj, aby Święto duchów i upiorów zastąpić bezpiecznym dla dzieci świętem halloween gdzie dzieci będą przebierać się za świętych i uczestniczyć w czuwaniach modlitewnych w Kościołach? Zamiast niszczyć fundament kościoła. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Uzyj tego mozgu w halloven sie bawia dzieci dla zabawy dla słodyczy czyli dzieci po 7-14 lat .Sekty to nie gildie co rekrutuja ludzi :D.#Szukam ludzi do sekty eq 4x15 hp.Niech ktos zatrzyma ta karuzele smiechu co raz bardziej jestem przekonany ze tego moderatora dali ci dla beki .

 

 

 

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Sekty? W jakim Ty świecie żyjesz? Rzeczywistość wygląda tak, że jak ktoś będzie chciał coś zrobić, to zrobi to niezależnie od dnia. Taki dzień jak Halloween temu nawet nie pomaga, bo wszyscy się tylko bawią. Z dnia na dzień mentalność człowieka się nie zmieni.

 

To jest po prostu otwarcie się na działanie diabła, poza tym nie lepiej gdyby wprowadzić zwyczaj, aby Święto duchów i upiorów zastąpić bezpiecznym dla dzieci świętem halloween gdzie dzieci będą przebierać się za świętych i uczestniczyć w czuwaniach modlitewnych w Kościołach? Zamiast niszczyć fundament kościoła. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Gdy  stworzysz dziecko ta stulejka :D to przebierz je za aniolka i wyslij na hallovem zostanie ono wysmiane i dostanie traumy.Czuwanie sranie w banie mam nadzieje ze za 30-40 lat kościoły upadna bo stare dziadki umra i nie beda dawac hajs na tace :D

Opublikowano

 

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Uzyj tego mozgu w halloven sie bawia dzieci dla zabawy dla słodyczy czyli dzieci po 7-14 lat .Sekty to nie gildie co rekrutuja ludzi :D.#Szukam ludzi do sekty eq 4x15 hp.Niech ktos zatrzyma ta karuzele smiechu co raz bardziej jestem przekonany ze tego moderatora dali ci dla beki .

 

 

 

 

 

Nie rozumiecie, że swymi korzeniami Halloween sięga do pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci? Jest to antychrześcijańska kpina. Uważam, że osoby wierzące nie powinny nigdy w życiu w nim uczestniczyć - podkreślę NAWET W FORMIE ZABAWY. Dodatkowo jest to niezgodne z nauką Kościoła, niszczenie fundamentów. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Kościół jest głupotą, narzucają bezmyślne zasady, które nawet nie kryją się z wiarą. Halloween jest dla ludzi, nie powinno to obrażać żadnego wierzącego, z wyjątkiem napalonego mohera, bo przecież hurr obrażanie zmarłych durr.

 

To nie zmienia faktu, że Halloween to najlepsza pora do rekrutacji nowych członków przez różne sekty. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Sekty? W jakim Ty świecie żyjesz? Rzeczywistość wygląda tak, że jak ktoś będzie chciał coś zrobić, to zrobi to niezależnie od dnia. Taki dzień jak Halloween temu nawet nie pomaga, bo wszyscy się tylko bawią. Z dnia na dzień mentalność człowieka się nie zmieni.

 

To jest po prostu otwarcie się na działanie diabła, poza tym nie lepiej gdyby wprowadzić zwyczaj, aby Święto duchów i upiorów zastąpić bezpiecznym dla dzieci świętem halloween gdzie dzieci będą przebierać się za świętych i uczestniczyć w czuwaniach modlitewnych w Kościołach? Zamiast niszczyć fundament kościoła. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Gdy  stworzysz dziecko ta stulejka :D to przebierz je za aniolka i wyslij na hallovem zostanie ono wysmiane i dostanie traumy.Czuwanie sranie w banie mam nadzieje ze za 30-40 lat kościoły upadna bo stare dziadki umra i nie beda dawac hajs na tace :D

 

Niekonieczne trzeba Wszystkie dzieci wysłać, jeżeli nie chcą obchodzić Halloween, to zostają w domu, a jeżeli chcą to idą do kościoła przebrani na święto i czuwają modląc się. Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

 

Niekonieczne trzeba Wszystkie dzieci wysłać, jeżeli nie chcą obchodzić Halloween, to zostają w domu, a jeżeli chcą to idą do kościoła przebrani na święto i czuwają modląc się. Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Z tego co wiem, to ludzie ustanowili halloween, a nie szatan i jego "sługi" :pls:  Akurat nie jestem wierzący, ale nie widzę problemu żeby człowiek wierzący nie chodził do kościoła. Obecna polityka kościoła jest wręcz żałosna, co jest na każdym kroku udowadniane. 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

 Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

chrześcijaństwo też trzeba zlikwidować bo wzięlo sie z bliskiego wschodu. Obca wiara miesza sie w polityke, pierze ludziom mózgi i wyrządza szkody kulturowe

Opublikowano

 

 

 Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

chrześcijaństwo też trzeba zlikwidować bo wzięlo sie z bliskiego wschodu. Obca wiara miesza sie w polityke, pierze ludziom mózgi i wyrządza szkody kulturowe

 

Gdyby zlikwidować chrześcijaństwo, to upadłby fundament Kościoła. Halloween miesza się w Kościół oraz wiarę katolików!

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

 

 

Gdyby zlikwidować chrześcijaństwo, to upadłby fundament Kościoła.

to coś złego?

 

Polska by nigdy do tego nie doprowadziła ze względu na ważny fundament. Ważne fundamenty Polski nie mogą być niszczone. 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

Większej czcionki sie nie dalo? i przecież tak juz sie stalo. Musielismy przyjąć tą wiare ze względu na groźbę ataków sąsiadów-państw chrzescijanskich i innych sankcji. Ta wiara została nam narzucona, a fundamenty naszej kultury zostały wcielone w nią bo nie potrafimy inaczej żyć, jesteśmy poganami z krwi i kości. Tylko zanieczyściliśmy naszą kulture tym syfem zwanym chrzescijanstwem, ale niestety wiele zwyczajów i obrzędów musielismy też porzucić

Opublikowano

 

 

 

 Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

chrześcijaństwo też trzeba zlikwidować bo wzięlo sie z bliskiego wschodu. Obca wiara miesza sie w polityke, pierze ludziom mózgi i wyrządza szkody kulturowe

 

Gdyby zlikwidować chrześcijaństwo, to upadłby fundament Kościoła. Halloween miesza się w Kościół oraz wiarę katolików!

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

A po co nam kościół ? ale jak halloven miesza sie w wiare katolików od nich zależy czy chca wierzyć w boga czy nie a poza tym sądze ze lord assasin powinien zostać zbanowany 

Opublikowano

 

 

 

 

 Halloween to dzieło pod patronem szatana i trzeba je zlikwidować, bo wzięło to się z zachodu! Zabawa przemienia się w satanizm, wyśmiewanie, szkody. 

chrześcijaństwo też trzeba zlikwidować bo wzięlo sie z bliskiego wschodu. Obca wiara miesza sie w polityke, pierze ludziom mózgi i wyrządza szkody kulturowe

 

Gdyby zlikwidować chrześcijaństwo, to upadłby fundament Kościoła. Halloween miesza się w Kościół oraz wiarę katolików!

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

A po co nam kościół ? ale jak halloven miesza sie w wiare katolików od nich zależy czy chca wierzyć w boga czy nie a poza tym sądze ze lord assasin powinien zostać zbanowany 

 

Tak się miesza, że Halloween promuje antychrześcijaństwo. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

Ahh jak ja kocham ten ból dupy gimbo ateistów co z babcią biegają do kościoła a jak nagle zniknęło święconka i prezenty pod choinka to zatwardzenie lvl over 9000. Poczytajcie o jakiś cudach dziwnych rzeczach i może wam to da do rozumu ale co ja tam się pruję. Przekonamy się po śmierci

Opublikowano

Mamy tyle świąt, a niektórzy bawią się w przebieranie.

Myślę, że osoby, które obchodzą to święto mają kompleksy.

Nie takiego diabła widziałem umalowanego i to nie w halloween.

Opublikowano

Ahh jak ja kocham ten ból dupy gimbo ateistów co z babcią biegają do kościoła a jak nagle zniknęło święconka i prezenty pod choinka to zatwardzenie lvl over 9000. Poczytajcie o jakiś cudach dziwnych rzeczach i może wam to da do rozumu ale co ja tam się pruję. Przekonamy się po śmierci

Tu chodzi o niszczenie fundamentu Kościoła i wartości... Nie po to je Kościół budował tyle lat. Jest to kpina ze strony rodziców, którzy pozwalają dzieciom na obcowanie ze szkieletami na głowie.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...